Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Hawa, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam:victory-onion-head-emoticon: Haha arkadaşlarım da bana velet diyor benim için sorun  olmaz hem Pega abi minnak diyor:D

@CaprihornBu arada Dororo'ya başladım ilk başta korkudan izleyemicem zannetim de alıştım güzelmiş :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

İlk iki bölüm belki biraz korkunç olabilir de sonradan pek bir şeyi yok. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

merhaba arkadaşlar ergenliğe yeni girmiş 14 yaşında birisi  olarak yazıyorum animeler pek aram olmazdı ama küçüklüğümde sadece tsubasa  izlerdim  salı günü naruto serisine başladım ve çok ilgimi çekti ve şuan 93 bölüme kadar geldim u  bu anime bitirince napıcağım diye düşünüyorum daha 93 bölüm geldim kendimi bir garip hissediyorum sizi ne kadar saçma gelsede sizce napmalıyım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alpqwe12345aq, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

merhaba arkadaşlar ergenliğe yeni girmiş 14 yaşında birisi  olarak yazıyorum animeler pek aram olmazdı ama küçüklüğümde sadece tsubasa  izlerdim  salı günü naruto serisine başladım ve çok ilgimi çekti ve şuan 93 bölüme kadar geldim u  bu anime bitirince napıcağım diye düşünüyorum daha 93 bölüm geldim kendimi bir garip hissediyorum sizi ne kadar saçma gelsede sizce napmalıyım

Hoş geldin. :) Ben 24 yaşındayım, yaklaşık 10 yıldır anime izliyorum. :) Öncelikle seni ünlü filler cehennemi hakkında uyarayım, Naruto'da filler bölümler çok, filler konu ile alakasız hikayeye etkisi olmayan doldurma bölümlere denir, internete "Naruto filler listesi" yazarsan çıkar. Naruto bitince Shippuden devam serisi var onu izlersin, sonra sararsa Boruto var ona bakarsın, onlar da biterse yeni animeler var onlara bakabilirsin eğer hiç sarmazlarsa anime dünyasına veda edersin. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alpqwe12345aq, Şimdi tarihinde yazdı:

Baruto devam ediyor galiba burda  bölümler kaç haftada bir geliyor ? galiba 194.bölüm pazar günü

Naruto serisi, Naruto- Naruto Shippuuden- Boruto olarak gidiyor, Boruto hala devam ediyor ve animelerde bölümler haftada bir gelir. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.