Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ari01, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Hıhı, sen diyorsan kesin öyledir. :) :)

Bak geldim işte. :whistling-onion-head-emoticon:

Hadi yine sorayım, nasılsın? ^^

Ben de iyiyim Rimel, derslerle ve akıl sağlığımı bozmamaya çalışmakla uğraşıyorum. :D :super-onion-head-emoticon:                                

İyi akşamlar diğer forumdaşlara da :bye2-onion-head-emoticon:, günün soruları geldiii. Sıcak sıcak, duymayan ve kalmasın. :D (Bilmeyenler  için burada bana Soru Sorucu Ari derler de. :) )                                                                                                                                                                                                                                                     Soru 1 : (Karşılaştığım en ilginçlerinden biri ^^) İnsanoğlunun kaderini tekrar çizecek en büyük ve son savaşı; robotlara karşı mı, teknolojik anlamda çağ atlamış yunuslara karşı mı, yoksa zombi olarak tekrar dünyaya dinozorlara karşı mı yapmak isterdiniz?                                                                                                                                                                                                                                                                                 Soru 2 : İstediğiniz herhangi bir yaşta olma hakkınız olsaydı hangi yaşı seçerdiniz? Seçtiğiniz yaşta 1 hafta olacaksınız?                                                                    

1. Metal kesmek eğlenceli olmayacağı için zombi dinozorları seçiyorum. :D Bir de eğitebilsek tadından yenmez.
  2. 5 veya 6. yaşımı seçerdim. Yazın Fethiye'ye anneannemgilin yanlarına giderdim, çok eğlenirdim. Hayatımın en iyi yıllarıydı. :(   Şimdi hiç eğlenceli değil.

Peki sen neleri seçerdin? İlk soruya vereceğin cevabı ediyorum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ucanbirkedi, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Yanlışıkla fındık yedim dalgınlığıma geldi sonra abimin beni uyarmasıyla hatırladım:depressed1-onion-head-emoticon:.Hayırdır saat kaçta kalkman gerekiyorda moralin altüst oldu?:confused-onion-head-emoticon:

Zğaşdşsğwlel ya geçmiş olsun. Bir şey olmaz ya unutmuşsun :)

Ya aslında size geç gelebilir ama 8.30 da başlıyor ben uykulu oluyorum verimli olmuyor hem erken kalkınca acıkıcam şimdi. Sevmedim bu düzeni. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Zğaşdşsğwlel ya geçmiş olsun. Bir şey olmaz ya unutmuşsun :)

Ya aslında size geç gelebilir ama 8.30 da başlıyor ben uykulu oluyorum verimli olmuyor hem erken kalkınca acıkıcam şimdi. Sevmedim bu düzeni. 

Bizim okulda ders saati 9:20 daha erkene alabililer mi diye bir kere hocaya sormuşlardı .Benim için dersler ne  kadar erken biterse o kadar iyi.:admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ucanbirkedi, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne kadar fazla uyursam kendimi o kadar enerjik hissediyorum ve mutlu oluyorum(kısacası tembellik için):embarrassed3-onion-head-emoticon:.

Cpsşğwşwğ He sen dersler bitince uyuyorsun öyle mii. Ben de ders çalışmak için diceksin bir kere daha tembelliğimi hatırlıcam sandım. Acilen başlamalıyım:((

İyi geceler sana. Uyanık olan herkese ?️?️?️

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Cpsşğwşwğ He sen dersler bitince uyuyorsun öyle mii. Ben de ders çalışmak için diceksin bir kere daha tembelliğimi hatırlıcam sandım. Acilen başlamalıyım:((

İyi geceler sana. Uyanık olan herkese ?️?️?️

İyi geceler...Luna

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar/günaydın. :D Oruç tutacaklara kolay gelsin, tutmayacaklara da güzel bir gün diliyorum. :) (Not: Tutacaklara da güzel bir gün diliyorum. :D )

Günaydın:sigh-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ucanbirkedi, 4 saat önce tarihinde yazdı:

İyi geceler...Luna

Günaydın:sigh-crazy-rabbit-emoticon:

pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar/günaydın. :D Oruç tutacaklara kolay gelsin, tutmayacaklara da güzel bir gün diliyorum. :) (Not: Tutacaklara da güzel bir gün diliyorum. :D )

Günaydın:smooth-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.