Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben zombilerden korkacağım için onların olmasını kesinlikle istemem. :D :sweating-onion-head-emoticon:Genelde zombili filmler izlemem zaten ya da bazen zombilere benzer şeyler çıkarsa filmlerde, direkt gözlerimi kapatırım. Bu durum bir keresinde sinemada başıma geldi hatta. :) Belki şimdi artık korkmam, bilmiyorum, ama yine de riske atmaya gerek yok bence. :D :sweating-onion-head-emoticon:

En güzel seçeneklerden biri bence de çocukluğa dönmek. Lise 2. sınıfım bu kadar iyi olmasaydı ben de çocukluğumu seçerdim. Ne kadar az sorumluluk o kadar iyi diye düşünüyorum. :) Benim de çocukluğumda bir arkadaşım vardı, o zamanlar en iyi arkadaşımdı, 8 yıldır falan arkadaştık. Ama sonra beni bayağı üzen bir şekilde sattı gibi bir şey oldu. :/ O yüzden şimdiki arkadaşlarımı tercih ederim

Ben de korkuyorum ama çok eğlenceli olurdu. Hem diğer seçenekler bence bizim savaşabilceğimiz şeyler değil. Sonuçta robotlar ya çok korkunçlar duyguları da yok her şeyi yaparlar hüüh.

Evet ya sorumluluk yok sadece oynuyorsun gün boyu çok güzel. Bir arkadaşımla uzakta bisiklet sürmek için zorla izin alıyordum annemden. En sevdiğim şeydi birlikte yapınca eğlenceli olurdu dşsçeğsşs.

Ah o satan arkadaşlar zaten. Nasıl üzüyorlar insanı. Ben sekiz yıllık arkadaşlıktan yemesemde bi kaç defa bana da olmuştu gerçekten çok kırıcı. Şimdi ölsem barışmam onlarla. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Bu çok mantıklı aslında. :) Ama teknolojik yunuslar diyince ben onları da biraz robotumsu olarak düşünüyorum. Hani böyle bir gözlerinden lazer falan saçıyorlar gibi. :) Yoksa tabii ki de ben de yunuslara zarar vermek istemem.

Benim aynı şey Lise 2 için geçerli. O zamanlar çarşamba günü 2 bilgisayar dersimiz vardı okulda, ben genelde anime izleyip minecraft oynardım.

Need for speed benim de en sevdiğim bilgisayar oyunlardan biri. Belki de 7 yaşımdan beri oynuyorumdur ara sıra, bana araba sürmeyi öğreten :), şimdi ehliyet almak için bu kadar heyecanlı olmamın en büyük nedenlerinden biridir.

O lise ortamı gerçekten muhteşemdi. Biz bir de bilişim kulübündeydik arkadaşlarla, bilgisayar odası hep bize kalırdı. Bir de ses sistemi vardı, nfs oynarken arkadan tokyo drift şarkısı açardık :D:D

Düşününce nasıl üniversite kazandım bu kafayla hayret ediyorum :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Yeter artık bu zombilerden. :D Zombiler dışarıda dolaşırken benim odamda travmaya girmiş bir şekilde durmamı isteyen ne kadar kişi varmış ya. :) Korkunçlar, korkunç. :D Ama evet eğetebilirsek, en azından sizin için ekstra bir eğlenceli olurdu. :) Eğer böyle bir planınız varsa Rimel bana da bir T-Rex, ya da uçan dinozorlardan birini eğitiverin lütfen. :)

Teknolojk, zırhlı, bir gözlerinden lazer saçan dev yunusları seçiyorum ben. :cheer2-onion-head-emoticon:

Herkesin hayatında bir en güzel yıl oluyor. :scary-onion-head-emoticon: Ben de o yıllarda babaannemlerin yanına gitmeyi çok seviyordum, yazın gittiğimde 1 ay falan kalırdım. :) 

Ama 5. ya da 6. sınıfta en çok hoşuna giden nedir diye sorarsan, anime olduğunu bilmeden animeye başladığım yıl diyebilirim sanırım. 

Benim için Lise 2 olurdu. Hayatımdaki en iyi yıl olduğunu düşünüyorum, yani bir insanın hayatı nasıl tüm yıl boyunca bu kadar eğlenceli olmuş olabilirdi ki. Hem arkadaşlarımla çok eğlenirdim, hem derslerim rahattı. Ah, ah 10. sınıf. :) Ara sıra hala aklıma gelir bazen bir efkarlanırım bittiği için o yıllar. 

En azından iyi günlük tutmuşum da, bir 50 yaprak falan yazmışım, onları okumak yinre iyi hissettiriyor. :wow1-onion-head-emoticon:

Günaydın herkese :bye2-onion-head-emoticon:

Robotlar zombilerden daha tehlikeli bence; bir yerlerinden falan silah çıkartırlar sürekli. :D 

Demek korkuyorsun... Mo daijo, nazete? Watashi Ga Kita :super-onion-head-emoticon:

Uçan dinazorlara binmeyi ben de çok isterim.:wew-onion-head-emoticon:

Oo sevindim senin adına... benim yıllar boş geçiyor. Günlüğe yazacağım herhangi bir şeyim yok, günlük  aynı yazılarla dolar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 hours ago, pegasusejder said:

Ya robotlar yüksek teknolojilerini yunuslarla birleştirip ortak bir şekilde saldırırlarsa? :noooo-onion-head-emoticon: O zaman ikimiz güçlerimizi birleştiririz artık. :D 

Hahaha anladım anladım, benim o anılar hep acıyla dolduğu için oralara gidesim gelmiyor, ha ama şöyle bir şey var Ankara'ya gelince ona gidiyormuşum gibi bir his vardı 12. sınıfta, sen anlarsın. ;) 

Ya her okulda olur ama bizdeki biraz daha farklıydı, bir kere üniversite sınavı derdimiz yoktu direkt harp okuluna gideceğimiz için, ilgilenmenin aksine bizi serbest bırakırlardı ve istediğimizi yapabilirdik. :D Bizde de belirli bir grup oyun oynuyordu zaten. :D 

Günaydın Ari-chan, nasılsın? :) Günler geçtikçe bana güvenin biraz olsun artıyor mu? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Haha geçmiş olsun. :D 

Ayy kıyamam ya sana, küçükken bende bir deri bir kemiktim ama tutuyordum, bir şeyde olmuyor yani güvence verebilirim. :D 

Aaa tüh yazık olmuş senin için, bugün tüm aksilikler seni bulmuş... :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

:noooo-onion-head-emoticon: Evet evet birleştiririz tabii ki de. :D

:sweetdrop-onion-head-emoticon:Haa, anladım. :D

Ballı seni :D 

Hm, düşüneyim bir... hayır. :evil-smile-onion-head-emoticon:Bu kadar kolay güvenme diyen sendin. :D :D Ama iyi insansın yani, en azından bize karşı. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar Pega, :D, ben iyiyim, sen nasılsın?

4 hours ago, Luna6528 said:

Ben de korkuyorum ama çok eğlenceli olurdu. Hem diğer seçenekler bence bizim savaşabilceğimiz şeyler değil. Sonuçta robotlar ya çok korkunçlar duyguları da yok her şeyi yaparlar hüüh.

Evet ya sorumluluk yok sadece oynuyorsun gün boyu çok güzel. Bir arkadaşımla uzakta bisiklet sürmek için zorla izin alıyordum annemden. En sevdiğim şeydi birlikte yapınca eğlenceli olurdu dşsçeğsşs.

Ah o satan arkadaşlar zaten. Nasıl üzüyorlar insanı. Ben sekiz yıllık arkadaşlıktan yemesemde bi kaç defa bana da olmuştu gerçekten çok kırıcı. Şimdi ölsem barışmam onlarla. 

Ya aslında ben hayatın tehlikede olmasından çok zombilerin tiplerinden de korktuğum için diğerlerini seçmiştim. :D :D Yoksa her şekilde tehlikedeyiz zaten. :D 

Nedense hiçbir şekilde bisiklet sürmeyi sevemedim ben. Küçükken birkaç kere denedim ama sonra sevmeyince bıraktım. Belki biraz daha çabalasam sevebilirdim. Ama eğlencelidir eminim, hele bir de arkadaşınla sürmek. :) 

Ben aslında arkadaşlığımı asla kolayca bitirmem ya da isteyerek satmam onları. Sonuçta birlikte yaşanan anılar oluyor, onların hatrına canımı sıkan bir durum oldu mu olayı konuşarak halletmeye çalışıyorum. Şimdiye kadar sadece iki kişiyle aramız bozuldu, onlardan biri o kızdı, diğeri de sınırını çok zorlamıştı. Kimlerle arkadaş olduğumuza dikkat etmemiz gerekiyor. :/

2 hours ago, Ohayou_Kerem said:

O lise ortamı gerçekten muhteşemdi. Biz bir de bilişim kulübündeydik arkadaşlarla, bilgisayar odası hep bize kalırdı. Bir de ses sistemi vardı, nfs oynarken arkadan tokyo drift şarkısı açardık :D:D

Düşününce nasıl üniversite kazandım bu kafayla hayret ediyorum :d

İyi yapıyormuşsunuz. :D :D Ben de hep bilgisayarı çok sevdim ama nedense hiç bilişim kulübüne girmedim. Aslında, ortaokulda bilişimdeydim şimdi hatırladım. :) :gameaddictplz: Lisede daha çok arkadaşlarımla ortak zevk alabileceğimiz kulüplere katıldık. 

1 hour ago, Caprihorn said:

Robotlar zombilerden daha tehlikeli bence; bir yerlerinden falan silah çıkartırlar sürekli. :D 

Demek korkuyorsun... Mo daijo, nazete? Watashi Ga Kita :super-onion-head-emoticon:

Uçan dinazorlara binmeyi ben de çok isterim.:wew-onion-head-emoticon:

Oo sevindim senin adına... benim yıllar boş geçiyor. Günlüğe yazacağım herhangi bir şeyim yok, günlük  aynı yazılarla dolar.

Ama zombilerin tipleri de çook korkunç. :D :noooo-onion-head-emoticon: Pes et Rimel, asla robotların daha tehlikeli olduğunu kabullenmeyeceğim. :D :D Tamam belki silah konusunda haklı olabilirsdin ama iki durumda da hayatımız tehlikede oluyor zaten, en azından zombilerin öcü gibi yüzlerini görmeden öleyim. :D

Daijoubu olmasın o? :D :evil-smile-onion-head-emoticon:Ama ana fikri anladım artık kurtarırsın beni eğer zombiler gelirse. Robotlar ya da yeni favori lazerli yunus dostlarım gelirse de ben seni kurtarırım. :D:super-onion-head-emoticon:

Günlük tutmanın olayı o aslında zaten. Her gün yaşayacak yeni bir olayın olmasa da bir olay hakkındaki düşüncelerini, boş boş fikirlerini, ne bileyim ben mesela bazen animeler ve anime karakterleri hakkında yazardım, yazaqbiliyorsun. :D Sonra üzerinden zaman geçince belli bir olay karşısında o zamanlar nasıl düşündüğünü falan görüp nostalji oluyorsun ya da "Aa ben büyümüşüm" diyorsun. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

:noooo-onion-head-emoticon: Evet evet birleştiririz tabii ki de. :D

:sweetdrop-onion-head-emoticon:Haa, anladım. :D

Ballı seni :D 

Hm, düşüneyim bir... hayır. :evil-smile-onion-head-emoticon:Bu kadar kolay güvenme diyen sendin. :D :D Ama iyi insansın yani, en azından bize karşı. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar Pega, :D, ben iyiyim, sen nasılsın?

Ya aslında ben hayatın tehlikede olmasından çok zombilerin tiplerinden de korktuğum için diğerlerini seçmiştim. :D :D Yoksa her şekilde tehlikedeyiz zaten. :D 

Nedense hiçbir şekilde bisiklet sürmeyi sevemedim ben. Küçükken birkaç kere denedim ama sonra sevmeyince bıraktım. Belki biraz daha çabalasam sevebilirdim. Ama eğlencelidir eminim, hele bir de arkadaşınla sürmek. :) 

Ben aslında arkadaşlığımı asla kolayca bitirmem ya da isteyerek satmam onları. Sonuçta birlikte yaşanan anılar oluyor, onların hatrına canımı sıkan bir durum oldu mu olayı konuşarak halletmeye çalışıyorum. Şimdiye kadar sadece iki kişiyle aramız bozuldu, onlardan biri o kızdı, diğeri de sınırını çok zorlamıştı. Kimlerle arkadaş olduğumuza dikkat etmemiz gerekiyor. :/

:))

Anlamana sevindim. :') 

Hahaha tamam kolay demedik de hiç ilerleme olmuyor mu? :D Senin güvenini kazanmak için ne yapmak gerekiyor? :D En azından size karşı öyle olayım madem, sizin temiz kalpliğiniz beni de etkiliyor işte. :')

İyi akşamlar, ben de iyiyim, yarın sınav var ona çalışıyorum. :))

Hmm buradan bir dedikodu kokusu alıyorum. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Ama zombilerin tipleri de çook korkunç. :D :noooo-onion-head-emoticon: Pes et Rimel, asla robotların daha tehlikeli olduğunu kabullenmeyeceğim. :D :D Tamam belki silah konusunda haklı olabilirsdin ama iki durumda da hayatımız tehlikede oluyor zaten, en azından zombilerin öcü gibi yüzlerini görmeden öleyim. :D

Daijoubu olmasın o? :D :evil-smile-onion-head-emoticon:Ama ana fikri anladım artık kurtarırsın beni eğer zombiler gelirse. Robotlar ya da yeni favori lazerli yunus dostlarım gelirse de ben seni kurtarırım. :D:super-onion-head-emoticon:

Günlük tutmanın olayı o aslında zaten. Her gün yaşayacak yeni bir olayın olmasa da bir olay hakkındaki düşüncelerini, boş boş fikirlerini, ne bileyim ben mesela bazen animeler ve anime karakterleri hakkında yazardım, yazaqbiliyorsun. :D Sonra üzerinden zaman geçince belli bir olay karşısında o zamanlar nasıl düşündüğünü falan görüp nostalji oluyorsun ya da "Aa ben büyümüşüm" diyorsun. :D

Tiplerine alışırsın ya. :D

Tüh ya yanlış mı yazmışım.:nonono-onion-head-emoticon: Çok hawli olacaktım. :(  Tamamdır robotlarla yunusları sana bırakıyorum.

Denemiştim de çok sıkıcı ya. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 minute ago, pegasusejder said:

:))

Anlamana sevindim. :') 

Hahaha tamam kolay demedik de hiç ilerleme olmuyor mu? :D Senin güvenini kazanmak için ne yapmak gerekiyor? :D En azından size karşı öyle olayım madem, sizin temiz kalpliğiniz beni de etkiliyor işte. :')

İyi akşamlar, ben de iyiyim, yarın sınav var ona çalışıyorum. :))

Hmm buradan bir dedikodu kokusu alıyorum. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

O kadar da zalim değiliz ya, oluyor oluyor tabii de, ben sana büyük bir ilerleme kazandığında söyleyeyim o zaman. :D Doğru yoldasın ama, böyle devam et. :D :D Biz konuşmaya devam ettikçe daha da etkilenirsin işte ne güzel. :)

Benim de yaklaşık 70 gün sonra sınavım var, ona çalışıyorum işte ne olsun. :D Kolay gelsin sana da. :sweating-onion-head-emoticon::studying-onion-head-emoticon: Çok buralarda dolanma o zaman bakiyim, git dersine çalış ponçik şey. :D :d

İyi, iyi bunu da anlatırım bir sonraki konuşmamızda. :ahaaah-onion-head-emoticon:Ve sen demeden diyeyim; evet, ben de seninle konuşmak için can atıyorum!! Oldu mu bu sefer? :waiting-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 minutes ago, Caprihorn said:

Tiplerine alışırsın ya. :D

Tüh ya yanlış mı yazmışım.:nonono-onion-head-emoticon: Çok hawli olacaktım. :(  Tamamdır robotlarla yunusları sana bırakıyorum.

Denemiştim de çok sıkıcı ya. :D

Tekrar ediyorum: Pes et!! :D :uhuhuh-onion-head-emoticon:Alışmayacağım. :D

Tüh, çok hawli olamadın ne yazık ki. :D 

Herkesin hoşuna gidecek diye bir şey yok tabii, biraz sıkıcı da yani. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.