Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Haha selam sana da. :D Biz de seni seviyoruz, yoğunlukların ve derslerin için de kolay gelsin. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Teşekkür ediyorum, karnımdaki gurultular da bana eşlik ediyor..

Zorojuro, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Selam

Selaam.

Lay_Lay_Lom, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Selam :)

Selam selam.  :)

Hawa, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim müzik dinliyorum:smooth-crazy-rabbit-emoticon: Sen nasılsın Syn abla

İyiyim, birazcık acıktım. Birkaç gündür acıkmıyordum da sanırım bugün ders çalışırken beynim bolca glikoz kullandı. :D 

jesustod7, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam, Nasılsınız? 

Selaam. İyiyiz geçinip gidiyoruz.. Sen de iyisindir umarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jesustod7, Şimdi tarihinde yazdı:

İyiyim ben de çok sağolun. Neler yapıyorsunuz, nasıl gidiyor hayat?

Şahsen koşturmaca ile geçiyor şu sıralar. Bir yandan da Ramazan ayına adapte olmaya çalışıyorum. Görüntü işleme dersini neden aldım ki sanki diyerek bir takım pişmanlıklar yaşamaktayım :D Senin nasıl gidiyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Selaam.

Selam selam.  :)

İyiyim, birazcık acıktım. Birkaç gündür acıkmıyordum da sanırım bugün ders çalışırken beynim bolca glikoz kullandı. :D 

Selaam. İyiyiz geçinip gidiyoruz.. Sen de iyisindir umarım.

Eh yani iyi olmaya çalışıyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Şahsen koşturmaca ile geçiyor şu sıralar. Bir yandan da Ramazan ayına adapte olmaya çalışıyorum. Görüntü işleme dersini neden aldım ki sanki diyerek bir takım pişmanlıklar yaşamaktayım :D Senin nasıl gidiyor?

Benim de uyuyarak geçiyor, çok önemli bir şey yok bomboş yaşıyorum yani xd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jesustod7, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim ben de çok sağolun. Neler yapıyorsunuz, nasıl gidiyor hayat?

Şuanlık durağan gidiyor, öyle takılıyorum, senin? :)

syncdes, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha onlar hafiften eşlik ederler öyle. :D 

Hahaha aç karna çalışmak biraz kötü oluyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Çok da salma kendini bence uğraş bir şeylerle. Kesin vardır sevdiğin bir hobin. İnsan kendisini meşgul tuttukça, yatmaktan daha çok zevk alıyor :admire-onion-head-emoticon:

Haklısın, biraz da yalnız olduğum için bir motivasyon bulamıyorum aslında, pandemi vesayire derken iyice yalnızlaştım diğer herkes gibi. İnsan tek başına kaldığında uzun vadede hiçbir şey yapmak istemiyor, en azından benim için böyle. :sleeping-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jesustod7, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Eh yani iyi olmaya çalışıyorum. 

İyi ol iyi, her şeye rağmen iyi olmaya çalışmak önemli. Bırakma. Garip bir caps sözü vardı aklıma gelmedi onu diyecektim. 

pegasusejder, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha onlar hafiften eşlik ederler öyle. :D 

Hahaha aç karna çalışmak biraz kötü oluyor. :D 

Yemek yapmaya geçtim o yüzden bu kadar ders yeter. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jesustod7, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haklısın, biraz da yalnız olduğum için bir motivasyon bulamıyorum aslında, pandemi vesayire derken iyice yalnızlaştım diğer herkes gibi. İnsan tek başına kaldığında uzun vadede hiçbir şey yapmak istemiyor, en azından benim için böyle. :sleeping-crazy-rabbit-emoticon:

Kesinlikle haklısın. Fakat az olsa kendini motive etsen, biraz zorlasan gerisi gelir bence. Çoğumuz bir hevesle, gazla bir şeylere başlıyoruz ama bu hattaki en önemli şey istikrar. Az veya çok her gün bir şeyler yapmak, devam ettirmek. Ayrıca yalnız hissetmene gerek yok, kimse yoksa bile burası var :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

Bir sıkıntın olursa yaz buraya, gereken gazı biz veririz sana :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.