Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

hafta sonları 7-8, hafta içleri 5-6 saat yetiyor. Genelde kafamı yastığa koyunca düşünceler beynime hücum ettiği için, vücudum yorgun olsa bile, zihnim bana mısın demiyor :D

Harbiden baya ilginç, asmr yada o tip şeyler dinlemeyi denedin mi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

DinginKurbaga, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Dostlar yatakta gün içinde çok zaman geçirmeyin sadece uyumak için kullanın, bide gün içinde vücudunuzu yorarsanız daha rahat uyursunuz. Spor yapıyor musunuz ? Yeşil çayı tavsiye ederim rahatlatıyor, mayıştırıyor özellikle adaçayı.

Yatakta çok az zaman geçiririm uyumak haricinde, arada kitap okumak için falan. Spor yapsam da her türlü çayı içsem o uyku gelmiyor. :D 

Ohayou_Kerem, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha doğru diyorsun. Yapacak bir şey yok, oldum olası böyleyim, gece insanıyımdır zaten, geceleri daha üretken oluyorum.

Benim geceleri beyin kapanıyor. :D 

jesustod7, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir şey soracağım, belki size de oluyordur sanmıyorum ama ben hangi ortama girersem gireyim sanki söylediğim veya yazdığım her şey sanki garipseniyormuş gibi ya da tuhaf görünüyormuş gibi hani her an hakir görünüp dışlanıcakmış hissediyorum anksiyeteden dolayıdır belki de ama hep de böyle olmasa keşke can sıkıcı bir durum.

Ara ara insana böyle düşünceler gelir, o sıra bu vesveselerden kurtulmaya bak, biraz ara ver konuştuğun ortamda çünkü o duygusallıkla gereksiz bir cevap verebilirsin. Onun haricinde burada istediğin gibi konuşabilirsin. :) 

DinginKurbaga, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

ilginç kaç saat yatıyorsun 

Ben mesela 6-8 saat uyuyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DinginKurbaga, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende eskiden o tip şeyler oluyordu ama şimdi çokta umrumda değil.

En kötü tuhaf ters tepki alırım o da dert değil

Keşke ben de böyle olabilsem.

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Genelde yeni girdiğim bir ortamda bunu yaşadığım olur ama hayatın bana öğrettiği şeylerden biri de, aslında insanların seni o kadar da umursamadığıdır. O yüzden insanların yaptıkları, söyledikleri ya da söylemedikleri şeyi çok da üstüne alınma bence. Zaten bir süre o ortamda vakit geçirdikçe anlarsın insanların niyetlerini :)

Kimse kimseyi umursamıyor zaten onun farkındayım ama, sırf bu tip şeyler yüzünden sanal dünyada bile çok fazla çekingen oluyorum yani örneğin; bir kaç kişiyle tanıştım ben ister istemez iğneleyici bir şeyler söyleyebiliyorum bazen sonra aralarından biri buna alınır ve sonra yazar işte gerilim stres vesayire. Bunların hiç olmaması daha kolay ve güzel bir şey gibi geliyor ama maalesef insan sosyal bir varlık. Ne yaparsan yap kendini yalnızlaştıramazsın veya bu şekilde yaşayamazsın o yüzden ikilimde gidip geliyorum bir ortama giriyorum sonra kısa süre geçmeden ordan çıkıyorum sonra yalnızlık çok kötü hissettirdiği için yeni bir ortam derken paradoxa dönüşüyor. Şuan da bile boşu boşuna insanları meşgul ediyormuş gibi hissediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Yatakta çok az zaman geçiririm uyumak haricinde, arada kitap okumak için falan. Spor yapsam da her türlü çayı içsem o uyku gelmiyor. :D 

Benim geceleri beyin kapanıyor. :D 

Ara ara insana böyle düşünceler gelir, o sıra bu vesveselerden kurtulmaya bak, biraz ara ver konuştuğun ortamda çünkü o duygusallıkla gereksiz bir cevap verebilirsin. Onun haricinde burada istediğin gibi konuşabilirsin. :) 

Ben mesela 6-8 saat uyuyorum. 

Pegasusum çok değişik canlılarsınız aklıma başak bir şey gelmiyor :sad__sad__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani gece yatmadan önce son çare bir şeyler izleyeyim bari diyerek genelde dizi, anime felan izlerim. Asmr tarzı şeyler biraz itici geliyor bana dinleyemiyorum :D

anladım pikaçum Allah yardımcınız olsun. En azından 5 saat yetiyor 2 de bile yatsan kurtarırsın :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jesustod7, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Kimse kimseyi umursamıyor zaten onun farkındayım ama, sırf bu tip şeyler yüzünden sanal dünyada bile çok fazla çekingen oluyorum yani örneğin; bir kaç kişiyle tanıştım ben ister istemez iğneleyici bir şeyler söyleyebiliyorum bazen sonra aralarından biri buna alınır ve sonra yazar işte gerilim stres vesayire. Bunların hiç olmaması daha kolay ve güzel bir şey gibi geliyor ama maalesef insan sosyal bir varlık. Ne yaparsan yap kendini yalnızlaştıramazsın veya bu şekilde yaşayamazsın o yüzden ikilimde gidip geliyorum bir ortama giriyorum sonra kısa süre geçmeden ordan çıkıyorum sonra yalnızlık çok kötü hissettirdiği için yeni bir ortam derken paradoxa dönüşüyor. Şuan da bile boşu boşuna insanları meşgul ediyormuş gibi hissediyorum.

Bence böyle hissediyorsan, o ortama çok da ait hissetmiyorsun demektir. Zorlamanın çok da manası yok, illa yeni insanlarla tanışacağım diye tanışmana gerek yok. Mesela buraya bu tarz bir şeyi yazabilmen, belli bir güvenin işareti, paylaşabiliyorsun. Geriye sadece çekincelerin kalıyor, onlar da biz sana "hayır canım çekinme" dedikçe geçecektir bence :D 

Yine de bu seni yıldırmasın, yeni yeni ortamlara gir, insanları tanı, sohbet et. Elbet kendini rahat hissedeceğin ortamlar bulacaksın ama iş önce kendinde başlıyor tabi :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jesustod7, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Öyle hissetmene gerek yok cevap vermek istemesem, boşuna olduğunu düşünsem, yada keyif almasam cevap vermezdim. Biraz rahat olmaya bak  böyle deyince çok komik oluyor ama başka yolu yok. Şöyle bir öneride bulunabilirim, bir şeye önem verirsen önemli olur büyür önem vermezsen küçülür. Yani aklına bu tip düşünceler gelince aklından kovmaya çalışma üzerinde de düşünme, bırak kalsın kenarda. Bu şekilde davranırsan zamanla rahatlarsın inşallah.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DinginKurbaga, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

anladım pikaçum Allah yardımcınız olsun. En azından 5 saat yetiyor 2 de bile yatsan kurtarırsın :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Çok teşekkürler :D Bakalım belki bir gün karşıma bir cin gelir, dile benden ne dilerse der, ben de kafamı yastığa koyduğum gibi uyuyabilme gücü istiyorum derim tüm sorunlar hallolur :loveloveplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.