Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin, forumda tamamen İngilizce kullanmak uyarı sebebi olabiliyor, o yüzden dikkat edersen iyi olur. :) 

pegasusum teşekkürler. Bırakasım gelince dedim pegasusuma çalışacağımı söyledim çalışmalıyım, gaza geldim devam ettim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

DinginKurbaga, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

pegasusum teşekkürler. Bırakasım gelince dedim pegasusuma çalışacağımı söyledim çalışmalıyım, gaza geldim devam ettim.

Hahaha sebep olabildiysem ne mutlu bana. :) :cheer2-onion-head-emoticon:

DinginKurbaga, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

teşekkürler :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Rica ederim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Sana da merhaba, çok teşekkürler :D İyiyiz sen nasılsın? Günün günün güzel geçiyordur.

Güzel geçiyor şükür. Yeterince ders çalıştığımı düşündüğüm bir anda kendime ödül verip 1 bölümcük anime izledim. Daha iyiym yani. Şimdi mutfağa geçeceğim iftar hazırlıklarına yardıma etmeye. 

Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar. :cute1-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar Caprii! İyisin değil mi seni bayadır göremiyordum. Yoğunluğumdan...

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, daha iyisini sana diliyorum. :D Sabahları uğruyor muydun? :D Ben iyiyim, sen de iyisindir inşallah. :) 

Bir ara uğruyordum. :/ Bugün pcyi sabahtan açıp uğramadığımdan söyleme gereği duydum herhalde. Mutfak beni bekliyor.. Dırırı...

Naitron, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

Hello world!

Sana da merhaba dünyalı. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, Şimdi tarihinde yazdı:

Bir ara uğruyordum. :/ Bugün pcyi sabahtan açıp uğramadığımdan söyleme gereği duydum herhalde. Mutfak beni bekliyor.. Dırırı...

Evet bir aralar uğruyordun. :) Neyse sıkma sen canını buraya uğraman bile bizim için büyük bir şeref. :) Beni de bekliyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet bir aralar uğruyordun. :) Neyse sıkma sen canını buraya uğraman bile bizim için büyük bir şeref. :) Beni de bekliyor. :D 

Beni unutmayın diye uğruyorum zaten. Dirildiğim günler gelecektir muhakkak. :D Hadi mutfaklara...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Güzel geçiyor şükür. Yeterince ders çalıştığımı düşündüğüm bir anda kendime ödül verip 1 bölümcük anime izledim. Daha iyiym yani. Şimdi mutfağa geçeceğim iftar hazırlıklarına yardıma etmeye. 

İyi akşamlar Caprii! İyisin değil mi seni bayadır göremiyordum. Yoğunluğumdan...

Sana da merhaba dünyalı. :D

İyiyim ablaaa, :wow2-onion-head-emoticon:  sen nasılsın?    Kolay gelsin. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.