Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

O.o bu sefer sabahtan uğramışsın. :D Sana da aynısından diliyorum. :waiting-onion-head-emoticon:

Aynen kardeşim odadan kovdu, görüntülü girmesi gereken bir ispanyolca dersi var. ben de kendimi salonda bulunca pcmi açtım kimse de dolanmıyor daha ortalıkta. Derslere bakmadan bir uğrayayım dedim. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, Şimdi tarihinde yazdı:

Aynen kardeşim odadan kovdu, görüntülü girmesi gereken bir ispanyolca dersi var. ben de kendimi salonda bulunca pcmi açtım kimse de dolanmıyor daha ortalıkta. Derslere bakmadan bir uğrayayım dedim. :) 

İspanyolca dersi mi? Hey maşallah. :D Haha iyi yapmışsın, mutlu ettin bizleri sabah buralara uğrayarak. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

İspanyolca dersi mi? Hey maşallah. :D Haha iyi yapmışsın, mutlu ettin bizleri sabah buralara uğrayarak. :D 

Okulda seçmeli dil dersleri fazlaymış biraz, aslında çince alacaktı ama ders programına sadece ispanyolcanın saatlerini uydurabildiğinden onu aldı. Ama baya mutlu hatta bu ikinciispanyolca dersi, bunu da geçtikten sonra sertifika düzeyinde olacakmış. Hani seviyeydi tam hatırlamıyorum ama. Kadın da çok güzel konuşuyor hocaları, ispanyol. :D

Uğrarım uğrarım. Sahurda ilacımı almayı unuttuğumdan uyandığımdan beri hapşırıyorum aslında kendimi toparlayamadım ben de hem kafa dağıtırım hem size günaydın derim diye erken geldim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Okulda seçmeli dil dersleri fazlaymış biraz, aslında çince alacaktı ama ders programına sadece ispanyolcanın saatlerini uydurabildiğinden onu aldı. Ama baya mutlu hatta bu ikinciispanyolca dersi, bunu da geçtikten sonra sertifika düzeyinde olacakmış. Hani seviyeydi tam hatırlamıyorum ama. Kadın da çok güzel konuşuyor hocaları, ispanyol. :D

Uğrarım uğrarım. Sahurda ilacımı almayı unuttuğumdan uyandığımdan beri hapşırıyorum aslında kendimi toparlayamadım ben de hem kafa dağıtırım hem size günaydın derim diye erken geldim.

Hee iyiymiş, sevindim kardeşinin adına. İspanyol hoca da bayağı güzelmiş. :D 

Ah şu hapşırıklar... İnşallah gün içinde daha iyi olursun. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hee iyiymiş, sevindim kardeşinin adına. İspanyol hoca da bayağı güzelmiş. :D 

Ah şu hapşırıklar... İnşallah gün içinde daha iyi olursun. :) 

Şey daha iyi. Humanity diye bir dersi var işte zenciler, kölelik konulu. Onların yaşamları falan, sosyoloji tabanlı bir ders işte. Hoca zenci. Baya komik işliyor dersi ben de yanına oturuyorum görüntülü girmediği zamanlarda. :D

İnşaallah ya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şey daha iyi. Humanity diye bir dersi var işte zenciler, kölelik konulu. Onların yaşamları falan, sosyoloji tabanlı bir ders işte. Hoca zenci. Baya komik işliyor dersi ben de yanına oturuyorum görüntülü girmediği zamanlarda. :D

İnşaallah ya.

Sana da eğlence çıkıyor yani arada. :D Değişik konularmış aslında, katılması güzel olur. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sana da eğlence çıkıyor yani arada. :D Değişik konularmış aslında, katılması güzel olur. :)

Şey öğrendim. Siyahi denmesinden hoşlanmıyoruz herkesin bildiğinin aksine dedi bir kere hoca. Sİyahi kelimesi daha çok ötekileştirilmiş hissettiriyormuş. Hani aman dikkat edeyim de bana alınmasın düşüncesiyle söylenilmiş gibi geliyormuş. Zenci denmesi daha normal diyormuş. Çok da anlam veremedim ben şahsen ama öyle dedi yani bir kere. Baya komik şeylerden bahsediyorlar ama bilginin yanında hep bir tartışma konuları, sohbet şeklinde geçiyor dersleri. Üniversite için çalışan miniklere önerebileceğim bir üniversite. Kardeşim de her fırsatta öneriyor zaten. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şey öğrendim. Siyahi denmesinden hoşlanmıyoruz herkesin bildiğinin aksine dedi bir kere hoca. Sİyahi kelimesi daha çok ötekileştirilmiş hissettiriyormuş. Hani aman dikkat edeyim de bana alınmasın düşüncesiyle söylenilmiş gibi geliyormuş. Zenci denmesi daha normal diyormuş. Çok da anlam veremedim ben şahsen ama öyle dedi yani bir kere. Baya komik şeylerden bahsediyorlar ama bilginin yanında hep bir tartışma konuları, sohbet şeklinde geçiyor dersleri. Üniversite için çalışan miniklere önerebileceğim bir üniversite. Kardeşim de her fırsatta öneriyor zaten. :)

Ya aslında siyahi demek bana hep bir garip gelmiştir ama zenci denmesinin daha normal karşılandığını bilmiyordum, belki yerine göre değişiyordur çünkü Amerika'da falan şey muhabbeti vardı sanki zencilere sadece zenciler zenci diyebilir. Ya aslında dersin olması gereken formatı o, hafifçe bir tartışma sohbet havası yoksa yani herkes slayt okuyabilir. :/ Benim için sanırım birazcık geç. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.