Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Gayet iyiyim sorduğun için teşekkür ederim. Şu anda çay içip kuruyemiş yiyorum sen nasılsın :D

Rica ederim. Oh afiyet olsun. Ama biraz geç değil mi uykun açılmasın heheh?

Ben de iyiyim öyle takılıyorum telefonla heh

Ohayou_Kerem, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyiz senden naber

Ben de iyiyimm aynıyım hehe uyucam birazdan.

kalikaa, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

merhabaa. biraz hasta gibiyim, sen nasılsın?

Geçmiş olsun :) dikkat et kendine.

Ben de iyiyim teşekkürler. Hoş geldin, geldiniz! Bir sürü yeni kişi var :)) ben de sanki çok eskiyim de hehehh

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Rica ederim. Oh afiyet olsun. Ama biraz geç değil mi uykun açılmasın heheh?

Ben de iyiyim öyle takılıyorum telefonla heh

Ben de iyiyimm aynıyım hehe uyucam birazdan.

Geçmiş olsun :) dikkat et kendine.

Ben de iyiyim teşekkürler. Hoş geldin, geldiniz! Bir sürü yeni kişi var :)) ben de sanki çok eskiyim de hehehh

Teşekkür ederim, bu aralar uyku düzenim iyice bozuldu artık geceleri uyumakta zorluk yaşıyorum ama hey belki vampir oluyorumdur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim, bu aralar uyku düzenim iyice bozuldu artık geceleri uyumakta zorluk yaşıyorum ama hey belki vampir oluyorumdu

Ühüğ ben de şükür öyle bir sorun yok direk uykuya geçiyorum rüyalarımda eskisine göre daha az maceralı ama yine de güzel. Burdaki bazı arkadaşlar da çekiyormuş. Hafif müzik dinlesen belki ya da kitap okusan gelebilir denemişsindir belki dpaşwpele. 

Aaa neden olmasın. Eğer olursan ilk beni ısır :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kalikaa, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

hahahabdkajfb çocukluk hayalim bu benim

Benim de alacakaranlık izlediğimde arkadaşlarımı vampirim diye kandırmıştım 1 sene önce oldu bu dpaşwşeşrl. ses kaydına almışlar ben maceralarımı anlatırken dinleyince çok güldüm zğaçsğaşwşw ama neden olmasın ki canım gerçek olabilirler :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kalikaa, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

hahahabdkajfb çocukluk hayalim bu benim

Luna6528, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Ühüğ ben de şükür öyle bir sorun yok direk uykuya geçiyorum rüyalarımda eskisine göre daha az maceralı ama yine de güzel. Burdaki bazı arkadaşlar da çekiyormuş. Hafif müzik dinlesen belki ya da kitap okusan gelebilir denemişsindir belki dpaşwpele. 

Aaa neden olmasın. Eğer olursan ilk beni ısır :)) 

O zaman vampir olunca aç kalmayacağım gibi gözüküyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim de alacakaranlık izlediğimde arkadaşlarımı vampirim diye kandırmıştım 1 sene önce oldu bu dpaşwşeşrl. ses kaydına almışlar ben maceralarımı anlatırken dinleyince çok güldüm zğaçsğaşwşw ama neden olmasın ki canım gerçek olabilirler :)) 

gerçek olmalarını ben de çok isterdim ama ne yazık ki kökeni eski zamanlarda tıpla ilgili yanlış bilinen şeylerle harmanlanmış hurafelere dayanıyor :( bugün bir mecrada vampir olduğunu iddia eden birisini gördüm, o raddeye gelecek kadar delirmediğimiz için şanslıyız bence hahahah

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.