Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Neyse ki saat ilerledikçe uykum açıldı ama anlama konusunda hala bir şey yapamıyorum :D Daha sonra tekrar yaparken öğrenirim artık.

İşte insanlar farkında değil ama linçlemek de o insanın işine geliyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz hesabı. Desteklemek veya kötülemek yerine sadece görmezden gelseler, hiç böyle olmaz aslında.

Uykunun açılması iyiymiş. :D Aynen tekrarla halldersin.

Aynen biraz o duruma giriyor. Her türlü reklam yapıyorlar. Ben görmezden geliyorum. :D 

Gorkito, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

merhabalar taze kanlar :hi-onion-head-emoticon:

Merhabalar eski kan. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Bir şey mi oldu

Ben de iyiyimm:)

Güzelmiş yorumlarda bağlantısını anlamadığım şekilde zero two yorumları gördüm sonra bu şarkıyla editini gördüm özlemişim :*)

Edit,animeden daha güzel bence :D

Gorkito, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

merhabalar taze kanlar :hi-onion-head-emoticon:

Merhaba :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

bende öyle takılıyorum boş boş :onion_emo_2_by_theg_force:

İyi yapıyorsun :) İyi takılmalar :D

pegasusejder, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Uykunun açılması iyiymiş. :D Aynen tekrarla halldersin.

Haha öyle denmez mi ya? :D Bizde hep öyle derler, alışkanlık :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın, pek bi neşelisin, derse girdin herhalde. :) :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Rica ederim, ne demek. :)

Teşekkürler, sana da aynısından diliyorum. :D Haha minnaklara örnek abla olmalısın. :D 

Haha evet girdim de ben discorda bakarken hoca bana sordu bende bilmiyorum dedim o zaman dersten çık dedi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Dün kalikanın bahsettiği kendini vampir iddia eden çocuğu gördüm de fazla ciddi bir de fan sayfaları açılmış çok komik sğaçwğaşwwp. Fazla itici haklısın kalika:) 

söylemiştim hahajbsksbdks komik mi üzücü mü arada kaldım ben de 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 49 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha öyle denmez mi ya? :D Bizde hep öyle derler, alışkanlık :)

Yooo denir, ben iyi olmuş diye dedim. :D Sevindim uykunun açılmasına diye. :D 

Hawa, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha evet girdim de ben discorda bakarken hoca bana sordu bende bilmiyorum dedim o zaman dersten çık dedi :D

Haha bak sen hocaya, Hawa'mızı nasıl bir yerde kovar, çok üzülmüşsündür şimdi. :D 

kalikaa, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

günaydınlar herkese

Günaydın, naber?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Derste olduğun için mi iyisin? :D 

Haha o neymiş ya? :D

Yok ya o yüzden iyi olur muyum sence pega abi @_@ yani her şey normal o yüzden iyiyim heheh. 

Dün akşam konuşmuştuk ama mekanın sahibi yoktu:)

Ohayou_Kerem, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Ben artık bir dersi ağlamada hocalara bel bağlamayı bırakalı çok oldu :D Gidip bir şekilde kendimizin araştırıp öğrenmesi gerekiyor çoğu zaman ki aslında hocalar da bunu istiyor sanırım.  İyi yanı da var, kötü yanı da :D

Şu an açıkçası hem biraz afyonum patlamadı, hem de gerçekten zor bir konu işleniyor. Allah'tan ki vizede çıkmayacak finale kadar rahatım :D

Ahh ah ülkenin sorunlarına girersek çıkamayız buradan :D Ama küçük çocukların, gençlerin interneti daha bilinçli kullanması gerek. Farkında bile olmadan birbirlerini siber zorbalık yapabiliyorlar. Bizde zaten meşhurdur, eskiden televizyona çıkartırlardı değişil tipte insanları, ünlü ederlerdi. Aynısı şimdi de tiktokta, internette oluyor. Ders almıyoruz ne yazık ki.

Aynn öyle aslında genelde kendimiz öğreniyoruz :)  hadi iyisin.

Evet hahahahh çıkamayız. sadece çocuklar değil herkes zorbalık yapıyor fazlaca. Çok kırıcı. 

Xpsçspaşwpepr öyle yapıyoruz nedense. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.