Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

DinginKurbaga, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

oo aşçı pegasus ne yapıyorsun

İçli köfte yapıyorum, annemin canı çekmiş. :) 

Luna6528, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Heheheheh:) 

Aktif olduğum süre buraya sahip çıkacağıma söz veriyorum dpsşeprrl Ne demek hejedpdldş

Hahaha tamamdır, güveniyorum sana. :D 

Luna6528, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabaa sonunda 404 hatası vermedi. Dünden beri giremedim eksik hissettim hehehehh alışmışım girmeye. Arada böyle oluyor mu :(

Evet, evet ben de bi garip hissettim, yok kastığı falan oluyordu ama bu kadar uzun süreli girememe problemi olmamıştı. Neyse geçti gitti çok şükür. Sen nasılsın?

Hawa, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende bilmiyorum:D Ergenlik döneminde olduğum için falandır içime kapanmamı istemiyor annem :D Evet öyleymiş :D Ooo ne yemeği yapıyorsun? :D

Merhaba:victory-onion-head-emoticon: Bende alışmışım 404 hatasını görünce şaşırmıştım :DD 

Hahaha yani sen de biraz içine kapanık gibisin. :D İçli köfte yapıyorum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha yani sen de biraz içine kapanık gibisin. :D İçli köfte yapıyorum. :)

Nerden biliyorsun :D  Hee şimdiden eline sağlık:D

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlaar nasılsınız iyisinizdir inşaallah. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:Karnım gurulduyor benim ve yemeğe daha var. :/ @pegasusejderbize de yolla birer içli köfte.. Yemek yapmaya üşendim anlık.

Selamm:victory-onion-head-emoticon: Iyiyim eve yeni geldim :D Sen nasılsın Syn abla:dancing-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamm:victory-onion-head-emoticon: Iyiyim eve yeni geldim :D Sen nasılsın Syn abla:dancing-crazy-rabbit-emoticon:

Selam selam. :) Dışarı çıkmak istiyorum aslında bir yürüyüş yapmak için ama her taraf insan, hevesim kaçıyor.. Ders çalışıyorum şimdi de birazdan yemeği hazırlamaya gideceğim. Sen nasılsın Hawa? :loveloveplz:

DinginKurbaga, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyiz çok şükür sen nasılsın ^^ 

İyiyim ben de şükür, minik açlığım dışında ders çalışıyorum. Yıllardır ders çalışmaktan gına geldi ama çalışıyoruz yine bir şekilde. :) 

Freesia, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Yeniden burada olmak güzel. İyi forumlar herkese :D

Sana da iyi forumlar. :cheer1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DinginKurbaga, Bir saat önce tarihinde yazdı:

ooo eline sağlık, bana da açım ben :wait-onion-head-emoticon: 

Teşekkürler, haha bir gün elbet.. :D 

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Selamlaar nasılsınız iyisinizdir inşaallah. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:Karnım gurulduyor benim ve yemeğe daha var. :/ @pegasusejderbize de yolla birer içli köfte.. Yemek yapmaya üşendim anlık.

Selam. :) Ben az yoruldum, sen iyisindir inşallah. :D Bugün ben de aç hissediyorum, az kaldı az. :/ Siz istersiniz de yollamaz mıyım? Yegane amacım size hizmet etmek için hizmetçi yeteneklerimi geliştirmek. :D Hizmetçi olarak geldiğimde üşenip üşenmeme gibi bir derdin olmayacak. :D 

Hawa, 57 dakika önce tarihinde yazdı:

Nerden biliyorsun :D  Hee şimdiden eline sağlık:D

Huu huu huu ben bilirim. :) Teşekkürler. :) 

Nasıldı dışarısı? İnsanlık hala yaşıyor mu? :D 

Freesia, 36 dakika önce tarihinde yazdı:

Yeniden burada olmak güzel. İyi forumlar herkese :D

Hoş geldin, nasılsın? :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam selam. :) Dışarı çıkmak istiyorum aslında bir yürüyüş yapmak için ama her taraf insan, hevesim kaçıyor.. Ders çalışıyorum şimdi de birazdan yemeği hazırlamaya gideceğim. Sen nasılsın Hawa? :loveloveplz:

İyiyim ben de şükür, minik açlığım dışında ders çalışıyorum. Yıllardır ders çalışmaktan gına geldi ama çalışıyoruz yine bir şekilde. :) 

Sana da iyi forumlar. :cheer1-onion-head-emoticon:

Çıkınca benim de hevesim kaçmıştı :D İyiyim kardeşim yanımda uyuyor sessiz durmaya çalışıyorum :D

pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler, haha bir gün elbet.. :D 

Selam. :) Ben az yoruldum, sen iyisindir inşallah. :D Bugün ben de aç hissediyorum, az kaldı az. :/ Siz istersiniz de yollamaz mıyım? Yegane amacım size hizmet etmek için hizmetçi yeteneklerimi geliştirmek. :D Hizmetçi olarak geldiğimde üşenip üşenmeme gibi bir derdin olmayacak. :D 

Huu huu huu ben bilirim. :) Teşekkürler. :) 

Nasıldı dışarısı? İnsanlık hala yaşıyor mu? :D 

Hoş geldin, nasılsın? :) 

Kalabalıktı :D bazı tanıdıklarımız falan vardı onları gördük :D Galiba evet yaşıyormuş :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.