Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

syncdes, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de üniversite dönemimde uzaklaşmıştım kitaplardan.. Sonra yeniden döndüm ama yine de o tempomu yakalayamadım maalesef umarım sen aranı düzeltirsin yeniden. :) Kötü hiçbir yanı olmayan nadir şeylerden..

Teşekkür ederim de uyumaya gidemedim maalesef.. İşlerimi hallettim derken şu an maç izliyorum. :D

Eski tempoyu yakalamak zor açıkçası. Büyüdükçe sorumluluklar da artıyor maalesef :( Yine de hayatımızın bir köşesinde hep olmalı bence de :)

Haha iyi seyirler size :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Tavsiylerin için teşekkürler. Düşündüm de, okul iş derken uzun süredir ben de elime roman almadım. (Teori okumaktan ciğerim soldu...) Tekrardan bi deneyeceğim bunu.

Haha teşekkürler, sana da iyi uykular, tatlı rüyalar. :bye1-onion-head-emoticon:

syncdes, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Ben de üniversite dönemimde uzaklaşmıştım kitaplardan.. Sonra yeniden döndüm ama yine de o tempomu yakalayamadım maalesef umarım sen aranı düzeltirsin yeniden. :) Kötü hiçbir yanı olmayan nadir şeylerden..

Ohayou_Kerem, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Eski tempoyu yakalamak zor açıkçası. Büyüdükçe sorumluluklar da artıyor maalesef :( Yine de hayatımızın bir köşesinde hep olmalı bence de :)

Haha iyi seyirler size :D

6 ay öncesine kadar falan ben de neredeyse kitap okumazdım, kitap okuma alışkanlığımı iyice kaybetmiştim, bir tane arkadaşla kitap okuma saati gibi bir şey yapıyorduk, saat akşam 9 gibi oturuyorduk yaklaşık 1 saat kitap okuyorduk. Belli bir süre öyle devam ettim, sonra biraz daha canım istediği an, yatmadan önce 5-10 sayfada olsa günlük okumaya başladım. İnsan sürem yok gibi baksa da aslında hep kıyıda köşede bir süresi oluyor ki zaman konusu için "Momo" adlı kitabı öneririm. :D Neyse inşallah hep beraber bolca kitap okuruz. :))

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar, günaydınlar. İnşallah verimli, enerjik, bol bol istediklerinizi yapabileceğiniz güneşli bir gün geçirirsiniz. :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

6 ay öncesine kadar falan ben de neredeyse kitap okumazdım, kitap okuma alışkanlığımı iyice kaybetmiştim, bir tane arkadaşla kitap okuma saati gibi bir şey yapıyorduk, saat akşam 9 gibi oturuyorduk yaklaşık 1 saat kitap okuyorduk. Belli bir süre öyle devam ettim, sonra biraz daha canım istediği an, yatmadan önce 5-10 sayfada olsa günlük okumaya başladım. İnsan sürem yok gibi baksa da aslında hep kıyıda köşede bir süresi oluyor ki zaman konusu için "Momo" adlı kitabı öneririm. :D Neyse inşallah hep beraber bolca kitap okuruz. :))

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar, günaydınlar. İnşallah verimli, enerjik, bol bol istediklerinizi yapabileceğiniz güneşli bir gün geçirirsiniz. :)) 

Lisede inanılmaz okurdum cidden. Harry Potter serisini baştan 3 kere bitirmişliğim vardır :D Üniversitede cidden azaldı. Kitap okuma saati çok mantıklıymış aslında. Bunu devam ettirince zaten dediğiniz gibi insan alışıyor canı istiyor okumayı :D

Momo dediniz ve kalbimi çaldınız şuan <3 :D Ortaokulda okumuştum 7. sınıfta hiç unutmam. Hala da en sevdiğim kitaplar arasındadır. Haklısınız, vakit var yok demek yerine, vakti kendimiz yaratmalıyız aslında. Tamamen insanla alakalı, vakitsizliği felan suçlamıyorum. Sanırım bazen sadece canım okumak istemiyor.

İnşallah efendim, umarım bolca kitaplar okur, burada sohbetini yaparız :D

Teşekkürler, afiyet olsun size de, hayırlı sahurlar :D :bye2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Lisede inanılmaz okurdum cidden. Harry Potter serisini baştan 3 kere bitirmişliğim vardır :D Üniversitede cidden azaldı. Kitap okuma saati çok mantıklıymış aslında. Bunu devam ettirince zaten dediğiniz gibi insan alışıyor canı istiyor okumayı :D

Momo dediniz ve kalbimi çaldınız şuan <3 :D Ortaokulda okumuştum 7. sınıfta hiç unutmam. Hala da en sevdiğim kitaplar arasındadır. Haklısınız, vakit var yok demek yerine, vakti kendimiz yaratmalıyız aslında. Tamamen insanla alakalı, vakitsizliği felan suçlamıyorum. Sanırım bazen sadece canım okumak istemiyor.

İnşallah efendim, umarım bolca kitaplar okur, burada sohbetini yaparız :D

Teşekkürler, afiyet olsun size de, hayırlı sahurlar :D :bye2-onion-head-emoticon:

Lisede çok inanılmaz olmasa da okurdum. :D ama gene tam düzenli bir şey yoktu, genelde belli bir süre okumazdım sonra bi kitap bulurdum pat diye onu hemen bitiriverirdim. :D Üniversitede bir zamanlar okula gidip gelirken kitap okuyordum ki sadece otobüste 1-1.5 saat arası vaktim vardı. :D Okuma saati en azından başlangıç için mantıklı oluyor, çünkü öbür türlü vakit bulmak da zorlanıyor insan. 

Hahaha okuduğuna sevindim, gerçekten çok hoş ve herkesin okuması gereken bir kitap. :D Evet insan arada bir durgunluğa uğrayabiliyor, işte belli bir süre ara verip geri başlamak gerekiyor çünkü bir bırakınca komple bırakıyorsun ister istemez. :D 

Bir ara kitap tanıtımı yapıyordum ben, katılım yok diye bırakmıştım, tekrardan mı başlasam acaba. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Lisede çok inanılmaz olmasa da okurdum. :D ama gene tam düzenli bir şey yoktu, genelde belli bir süre okumazdım sonra bi kitap bulurdum pat diye onu hemen bitiriverirdim. :D Üniversitede bir zamanlar okula gidip gelirken kitap okuyordum ki sadece otobüste 1-1.5 saat arası vaktim vardı. :D Okuma saati en azından başlangıç için mantıklı oluyor, çünkü öbür türlü vakit bulmak da zorlanıyor insan. 

Hahaha okuduğuna sevindim, gerçekten çok hoş ve herkesin okuması gereken bir kitap. :D Evet insan arada bir durgunluğa uğrayabiliyor, işte belli bir süre ara verip geri başlamak gerekiyor çünkü bir bırakınca komple bırakıyorsun ister istemez. :D 

Bir ara kitap tanıtımı yapıyordum ben, katılım yok diye bırakmıştım, tekrardan mı başlasam acaba. :D 

Ahh evet otobüs vakti... Benim de yaklaşık 1.5 saatimi alıyordu. Okula giderken o gittiğim vakti bile özledim :D

Aynen öyle, arada mola vermek güzel olabilir ama çok uzun sürerse insan hepten bırakıyor.

Aslında eğer vaktiniz varsa güzel olabilir. Katılımın yine fazla olacağını sanmam gerçi :D Zevk alıyorsanız yapın bence, bizler de istifade ederiz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Ahh evet otobüs vakti... Benim de yaklaşık 1.5 saatimi alıyordu. Okula giderken o gittiğim vakti bile özledim :D

Aynen öyle, arada mola vermek güzel olabilir ama çok uzun sürerse insan hepten bırakıyor.

Aslında eğer vaktiniz varsa güzel olabilir. Katılımın yine fazla olacağını sanmam gerçi :D Zevk alıyorsanız yapın bence, bizler de istifade ederiz :)

Hahaha ben çok özlemedim, yarım saat yürü, metroya bin, tıkış tıkış otobüste yolculuk et... :D 

Evet evet, neye uzun süre ara versen hemen bırakıveriyorsun. 

Biraz uğraştırıyor ya insanı, o yüzden bırakmıştım diyebilirim, 2-3 kitap incelemesi falan yaptım sonra kaldı öyle, belki başkaları da yapar dedim ama olmadı. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.