Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha ben çok özlemedim, yarım saat yürü, metroya bin, tıkış tıkış otobüste yolculuk et... :D 

Evet evet, neye uzun süre ara versen hemen bırakıveriyorsun. 

Biraz uğraştırıyor ya insanı, o yüzden bırakmıştım diyebilirim, 2-3 kitap incelemesi falan yaptım sonra kaldı öyle, belki başkaları da yapar dedim ama olmadı. :D 

Sıkış tıkış olmak benim hayatımın bir parçası, malum büyükşehir :D

Eğer detaylı bir inceleme yapacaksanız yorucu olabilir haklısınız. Aslında o tarz bir incelemeden ziyade kitabın sizin üzerinizde bıraktığı etkileri, sizi etkileyen cümleleri ele alarak daha öznel bir şey yapabilirsiniz, belki daha rahat olur sizin için. Sadece bir fikir tabi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, Şimdi tarihinde yazdı:

Sıkış tıkış olmak benim hayatımın bir parçası, malum büyükşehir :D

Eğer detaylı bir inceleme yapacaksanız yorucu olabilir haklısınız. Aslında o tarz bir incelemeden ziyade kitabın sizin üzerinizde bıraktığı etkileri, sizi etkileyen cümleleri ele alarak daha öznel bir şey yapabilirsiniz, belki daha rahat olur sizin için. Sadece bir fikir tabi :D

Hahaha doğru sen de haklısın ama mümkün olduğu kadar sıkış tıkışlıktan uzak duralım. :D 

Ben yaptıklarımı atayım sen bir bakarsın az çok nasıl yaptığıma. :D Bu arada gene "siz" kullanımına geçmişsin. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha doğru sen de haklısın ama mümkün olduğu kadar sıkış tıkışlıktan uzak duralım. :D 

Ben yaptıklarımı atayım sen bir bakarsın az çok nasıl yaptığıma. :D Bu arada gene "siz" kullanımına geçmişsin. :D 

Haha haklısınız şu aralar hiç tercih edilecek bir şey değil :D

Aa teşekkürler :d Okuyacağım. Off yine yanlışlıkla yaptım :onion_gomen_by_7anime7drawer7: Kusura bakma :bye2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha haklısınız şu aralar hiç tercih edilecek bir şey değil :D

Aa teşekkürler :d Okuyacağım. Off yine yanlışlıkla yaptım :onion_gomen_by_7anime7drawer7: Kusura bakma :bye2-onion-head-emoticon:

Ben şu ara harici demiştim ama şu ara mümkünse kalabalık olmayan ortamlarda bile bulunmayalım. :D 

Keyfine bak. :) Haha kusurluk bir durum yok ya. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben şu ara harici demiştim ama şu ara mümkünse kalabalık olmayan ortamlarda bile bulunmayalım. :D 

Keyfine bak. :) Haha kusurluk bir durum yok ya. :D 

Sen baya darlanıyorsun kalabalıktan ya :D Evet ben de tercih etmem aslında ama alıştım sanırım :/

Tamamdır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen baya darlanıyorsun kalabalıktan ya :D Evet ben de tercih etmem aslında ama alıştım sanırım :/

Tamamdır :D

Kalabalık ve gürültülü ortamları pek sevmem, insanlarla temasa da pek gerek yok, yani arkadaşlarımla sıkı fıkı olurum o sıkıntı değil ama tanımadığım insanlarla oramızın buramızın değmesi hoş değil. :D Yoksa ben de alıştım yani. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Kalabalık ve gürültülü ortamları pek sevmem, insanlarla temasa da pek gerek yok, yani arkadaşlarımla sıkı fıkı olurum o sıkıntı değil ama tanımadığım insanlarla oramızın buramızın değmesi hoş değil. :D Yoksa ben de alıştım yani. :D 

Öyle ya haklısın, çok temas gerçekten hoş değil. Kimi insanlar da cidden toplum için nasıl davranması gerektiğinden bihaber, uğraşması da zor bu insanlarla 

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

@Ohayou_Kerem ben yatıyorum, iyi geceler diliyorum sana. :)

İyi geceler efendim :) :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.