Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Eski tempoyu yakalamak zor açıkçası. Büyüdükçe sorumluluklar da artıyor maalesef :( Yine de hayatımızın bir köşesinde hep olmalı bence de :)

Haha iyi seyirler size :D

Evet aynen, olabildiğince yer edindirmek lazım. Salonlara aynalı dolaplar, yok fincan, tabak dolapları koyasıya kitaplık koymak lazım yani ileride evim olur ise öyle yapacağım. Bizim evde de her odada vardır kitaplık da.. Çok arkadaşımın evine gittim ya da tanıdığımın evine işte, nadirdir herhangi bir odada kitaplık gördüğüm. Çok üzüyor bu beni. Nedense aklıma geldi..

3-2 olduğunda yatmıştım. Barça ben yattıktan sonra 2 gol daha atmış .5-2 bitmiş maç ya keşke daha erken olabilseydi, izler idim gönül rahatlığıyla. 

pegasusejder, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydınlar herkese.

pegasusejder, 7 saat önce tarihinde yazdı:

6 ay öncesine kadar falan ben de neredeyse kitap okumazdım, kitap okuma alışkanlığımı iyice kaybetmiştim, bir tane arkadaşla kitap okuma saati gibi bir şey yapıyorduk, saat akşam 9 gibi oturuyorduk yaklaşık 1 saat kitap okuyorduk. Belli bir süre öyle devam ettim, sonra biraz daha canım istediği an, yatmadan önce 5-10 sayfada olsa günlük okumaya başladım. İnsan sürem yok gibi baksa da aslında hep kıyıda köşede bir süresi oluyor ki zaman konusu için "Momo" adlı kitabı öneririm. :D Neyse inşallah hep beraber bolca kitap okuruz. :))

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar, günaydınlar. İnşallah verimli, enerjik, bol bol istediklerinizi yapabileceğiniz güneşli bir gün geçirirsiniz. :)) 

İnşaallah ya şu sınav haftam geçsin bir kitaba başlayacağım. Bir önceki bittiğinde başlamamıştım. 

Günaydıın, teşekkür ederim. İnşaallah sen de çok daha güzel bir gün geçirirsin. Ben çok uyuduğumdan sanırım gözlerim şişmiş biraz, açmakta zorlanıyorum. :D

Herkese mükemmel bir gün diliyorum veeee 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nız kutlu olsun. Büyüklerin yaşı da önemli değil şahsen ben içimdeki çocuk adına üstüme alındım bugünkü tüm tebrikleri. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet aynen, olabildiğince yer edindirmek lazım. Salonlara aynalı dolaplar, yok fincan, tabak dolapları koyasıya kitaplık koymak lazım yani ileride evim olur ise öyle yapacağım. Bizim evde de her odada vardır kitaplık da.. Çok arkadaşımın evine gittim ya da tanıdığımın evine işte, nadirdir herhangi bir odada kitaplık gördüğüm. Çok üzüyor bu beni. Nedense aklıma geldi..

3-2 olduğunda yatmıştım. Barça ben yattıktan sonra 2 gol daha atmış .5-2 bitmiş maç ya keşke daha erken olabilseydi, izler idim gönül rahatlığıyla. 

İnşaallah ya şu sınav haftam geçsin bir kitaba başlayacağım. Bir önceki bittiğinde başlamamıştım. 

Günaydıın, teşekkür ederim. İnşaallah sen de çok daha güzel bir gün geçirirsin. Ben çok uyuduğumdan sanırım gözlerim şişmiş biraz, açmakta zorlanıyorum. :D

Herkese mükemmel bir gün diliyorum veeee 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nız kutlu olsun. Büyüklerin yaşı da önemli değil şahsen ben içimdeki çocuk adına üstüme alındım bugünkü tüm tebrikleri. :D 

Bizde abimin ve benim odamda var kitaplık, bir de yatak odasında küçük bir raf var. :D Salonda güzel bir kitaplığımız olsun isterdim ama... Evet çoğu kişinin evinde kitap bile bulunmuyor neredeyse. 

Haha erken ayarlamadıkları için utansınlar. :D 

Seninle yine yatmadan ufak okumalar yaparız artık, ramazanda bitsin güzel güzel okuruz. :D 

Haha sağ olasın, benim günüm güzel başladı inşallah güzel devam eder. :)) Estağfurullah, siz kim çok uyumak kim... :D 

Senin ve diğerlerinin de bayramı kutlu olsun. Haha içimizdeki çocuk önemli, ben de üstüme alınıyorum hepsini. :D 

DinginKurbaga, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın pegasusum

Nasılsın? Bugünde çalışmaya devam herhalde. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, Şimdi tarihinde yazdı:

Günaydin:victory-onion-head-emoticon:

Pega abi geç mi kalktın sen daha erken yazıyodun :D

Haha normalde sahurda yazdığımdan sabah tekrardan yazmıyordum ama işte o an girince yazasım geldi. :D Bir de ramazan olunca uyku düzenim değişti 00.00-02.45 arası ve 05.30-09.30 arası gibi uyuyorum, sabah kalkınca da biraz işlerimi falan halledip anca geliyorum. :D 

Eee sen nasılsın bakalım? 23 nisanın kutlu olsun minnak şey, neşe dolu musun? :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Bizde abimin ve benim odamda var kitaplık, bir de yatak odasında küçük bir raf var. :D Salonda güzel bir kitaplığımız olsun isterdim ama... Evet çoğu kişinin evinde kitap bile bulunmuyor neredeyse. 

Haha erken ayarlamadıkları için utansınlar. :D 

Seninle yine yatmadan ufak okumalar yaparız artık, ramazanda bitsin güzel güzel okuruz. :D 

Haha sağ olasın, benim günüm güzel başladı inşallah güzel devam eder. :)) Estağfurullah, siz kim çok uyumak kim... :D 

Senin ve diğerlerinin de bayramı kutlu olsun. Haha içimizdeki çocuk önemli, ben de üstüme alınıyorum hepsini. :D 

Bu üzücü  bir durum, umarım herkes kitapların değerini anlar..

Bunu La Liga'ya ilet lütfen. Utan La Liga.

Yatmadan okuyamıyorum ben ya sabah kalktığımda kahvaltı sonrası kahve eşliğinde.. Güzel hayallerim var ama önce canım Ramazan bitsin. Kitap okuyunca uyuyakalmamam lazım. :D

İnşaallah. Az önce belediyenin orkestrası büyük bir konvoyla geçti.
Lay lay lay lay lay lay lay lay
Lara lay lay, lara lay lay
Lara lay lay lay lay lay lay lay lay lay diyerek. :D Açıldı uykum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, Şimdi tarihinde yazdı:

Burada da aynı şey oldu :) Uykumu açtı benim de, güzeldi.

Günaydın herkese :- )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu üzücü  bir durum, umarım herkes kitapların değerini anlar..

Bunu La Liga'ya ilet lütfen. Utan La Liga.

Yatmadan okuyamıyorum ben ya sabah kalktığımda kahvaltı sonrası kahve eşliğinde.. Güzel hayallerim var ama önce canım Ramazan bitsin. Kitap okuyunca uyuyakalmamam lazım. :D

İnşallah öyle olur...

Hemen durumu ona iletiyorum. :D 

Ramazandan önce yatmadan konuştuğumuz için dedim ama o da olur, sabahları okuruz. :D Hahaha senin uyuyakalma problemin... :D 

Hahahaha ne güzel uyku açıcı bir belediye. :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.