Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben bir sey paylasmistim ona karşılık deseydin falan demisti o yüzden sordum:D

Atışmıyoruz ya Karıncayi izliyorum ben  :DD

Hahaha bitirim ikili gibi oldunuz burada. :)) 

Luna6528, 39 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne gerçekten mi bana da mesaj attı daha yeni. Engelliyim mi ben de nasıl yapıcam 

Sana da mı cinsel içerikli mesajlar attı? Derdi neydi acaba arkadaşın? Merak etme sabahleyin banlanmış. 

Luna6528, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabaa biraz geç cevap verdim ama :) 

Merhaba, sıkıntı değil, nasılsın? :)) 

Freesia, 36 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar :D 

Selamlar, nasılsın? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

İnşallah öyle olur...

Hemen durumu ona iletiyorum. :D 

Ramazandan önce yatmadan konuştuğumuz için dedim ama o da olur, sabahları okuruz. :D Hahaha senin uyuyakalma problemin... :D 

Hahahaha ne güzel uyku açıcı bir belediye. :)) 

Bu kitap mevzusunu da ileride konuşulacaklar listesine ekleyelim. Ramazan'dan sonra daha rahat bir plan oluşturabiliriz. 

Milli bayramları azıcık da olsa hissedebiliyoruz en azından, geçen sene de yapmışlardı. covidli bayramlar.. 

blaze, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Belki de aynı yerde oturuyoruzdur, bilmiyorum. Antalya'dayım ben.

O zaman benim lay lay lay ile senin lay lay lay aynı muhtemelen eğer kepez belediyesi sınırlarındaysan sen de. :D Cidden bence forumca Antalyalı'yız olmayanlar da olsun lütfen. :D

Freesia, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar :D 

Selamlar!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Bu kitap mevzusunu da ileride konuşulacaklar listesine ekleyelim. Ramazan'dan sonra daha rahat bir plan oluşturabiliriz. 

Milli bayramları azıcık da olsa hissedebiliyoruz en azından, geçen sene de yapmışlardı. covidli bayramlar.. 

O zaman benim lay lay lay ile senin lay lay lay aynı muhtemelen eğer kepez belediyesi sınırlarındaysan sen de. :D Cidden bence forumca Antalyalı'yız olmayanlar da olsun lütfen. :D

Selamlar!!

Evet, bunu da yapılacaklar listesine ekleyelim. :) Ramazandan sonrasına gümbür gümbür geliyoruz. :D 

Haha covidli bayramların tadı da bir ayrı. :D 

Hadi akraba çıkarsınız belki, az zorlayın. :D Hemen nüfus müdrlüğüne gidiyorum. :D 

Ohayou_Kerem, 52 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar herkese. Herkesin 23 Nisan'ını kutlarım :D Umarım keyifler yerindedir.

Bizimki yerinde, seninki nasıl? :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Bizimki yerinde, seninki nasıl? :))

Ben de iyiyim gayet, mutfağa girmeden biraz kitap okuyayım dedim :D Dünkü konuşmadan biraz gazımı aldım iyiki de okumuşum, özlemişim :)

Tabi bir yandan jesustod'un ban yemesinin haberi ile güne başladım. İlginç gerçekten. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar herkese. Herkesin 23 Nisan'ını kutlarım :D Umarım keyifler yerindedir.

Selamlar, teşekkür ederim. Senin de bayramın kutlu olsun. :D iyiyim ben genel olarak, yani evdeki iftar menüsü tartışmalarının arasında kalmamı saymazsak. :/ 

pegasusejder, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet, bunu da yapılacaklar listesine ekleyelim. :) Ramazandan sonrasına gümbür gümbür geliyoruz. :D 

Haha covidli bayramların tadı da bir ayrı. :D 

Hadi akraba çıkarsınız belki, az zorlayın. :D Hemen nüfus müdrlüğüne gidiyorum. :D 

Aynen inşallah bakalım. :D

Akraba çıkmayız çıkmayız benim vizyonlu akrabam yok. :D Antalya'ya göç diye bir forum göçü tarihe geçeriz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim gayet, mutfağa girmeden biraz kitap okuyayım dedim :D Dünkü konuşmadan biraz gazımı aldım iyiki de okumuşum, özlemişim :)

Tabi bir yandan jesustod'un ban yemesinin haberi ile güne başladım. İlginç gerçekten. 

Hahaha iyi yapmışsın ben de bugün gaza gelip kitabı bitirdim. :D Martin Eden resmi olarak bitmiştir, sonu çok iyiydi. :') 

Evet ben de bayağı şaşırdım, ilginç gerçekten. 

syncdes, Şimdi tarihinde yazdı:

Selamlar, teşekkür ederim. Senin de bayramın kutlu olsun. :D iyiyim ben genel olarak, yani evdeki iftar menüsü tartışmalarının arasında kalmamı saymazsak. :/ 

Aynen inşallah bakalım. :D

Akraba çıkmayız çıkmayız benim vizyonlu akrabam yok. :D

Haha biz iftar işini halettik çok şükür. :D Size kolay gelsin. :)

Hahaha belli olmaz ya. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.