Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar, teşekkür ederim. Senin de bayramın kutlu olsun. :D iyiyim ben genel olarak, yani evdeki iftar menüsü tartışmalarının arasında kalmamı saymazsak. :/ 

Benim ebeveynlerin ikisi de çalıştığından ötürü mutfak konusunda yegâne otorite benim :D 

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Hahaha iyi yapmışsın ben de bugün gaza gelip kitabı bitirdim. :D Martin Eden resmi olarak bitmiştir, sonu çok iyiydi. :') 

Evet ben de bayağı şaşırdım, ilginç gerçekten. 

Haha biz iftar işini halettik çok şükür. :D Size kolay gelsin. :)

Hahaha belli olmaz ya. :D 

Oo hayırlı olsun. Beğenmene sevindim. Jack London'dan kötü bir iş çıkmasını bekleyemem zaten :) Bir sonraki kitap nedir belli mi? 

Ben de witcher serisinin kitabını almıştım arkadaşımdan, ona başladım bugün. Şimdilik güzel gidiyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, Şimdi tarihinde yazdı:

Benim ebeveynlerin ikisi de çalıştığından ötürü mutfak konusunda yegâne otorite benim :D 

Oo hayırlı olsun. Beğenmene sevindim. Jack London'dan kötü bir iş çıkmasını bekleyemem zaten :) Bir sonraki kitap nedir belli mi? 

Ben de witcher serisinin kitabını almıştım arkadaşımdan, ona başladım bugün. Şimdilik güzel gidiyor 

Bizde onlar söylüyorlar ben yapıyorum genelde. :D 

Haha evet cidden sağlam bir yazar ama sonu hüzünlüydü. :D Daha tam belirlemedim... Belirleyince yazarım. :)) 

Oo hayırlı olsun. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Bizde onlar söylüyorlar ben yapıyorum genelde. :D 

Haha evet cidden sağlam bir yazar ama sonu hüzünlüydü. :D Daha tam belirlemedim... Belirleyince yazarım. :)) 

Oo hayırlı olsun. :) 

En azından ne yapacağım diye düşünmüyorsun :D 

Tamamdır :D

Teşekkürler :)

DinginKurbaga, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi yapmışsın, bende iyiyim öyle oturuyorum ^^

İyi yapıyorsun :) Bugünün hedefin kaç saat bakalım? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

En azından ne yapacağım diye düşünmüyorsun :D 

Tamamdır :D

Teşekkürler :)

İyi yapıyorsun :) Bugünün hedefin kaç saat bakalım? :)

Hedefim sekiz. Altı saatim kaldı, iftara kadar 1 saat daha çalışmayı planlıyorum devamı da geceye artık 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Haha biz iftar işini halettik çok şükür. :D Size kolay gelsin. :)

Hahaha belli olmaz ya. :D 

Erkencisiniz demek ki. Bizimkiler bugün biz yapacağız dediler ama böyle olunca da mutfaktan gelen kokulara dayanamıyorum. Kendim yaparken etkilemiyor, şimdi neden böyle oldu.. 

Ohayou_Kerem, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Benimkiler çalışsalar da karışırlar yani kesinlikle. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Erkencisiniz demek ki. Bizimkiler bugün biz yapacağız dediler ama böyle olunca da mutfaktan gelen kokulara dayanamıyorum. Kendim yaparken etkilemiyor, şimdi neden böyle oldu.. 

Et almış babam, onu haşlamaya falan koyduk, bir de patates kızartırız yanına olur biter. :D Çünkü o zaman iş yapıyorsun odağın yemek yapma ama şimdi odaklandığın bir şey yok onun için kokular dikkatini çekiyor. :D 

Annemin köydeyken bile karışması... Seni çok iyi anlıyorum. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir işle uğraşmazken acıktığını daha çok hissediyor insan, bazen pencereyi açınca sokaktaki fırının pide kokusu eve doluyor, resmen karnım kıvrılıyor :D

Oof of bu aileler :D Bazen de yaparsın ama beğendiremezsin ya. Bunu niye böyle yapmadın, bu niye şöyle felan derler :D

DinginKurbaga, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

Hedefim sekiz. Altı saatim kaldı, iftara kadar 1 saat daha çalışmayı planlıyorum devamı da geceye artık 

Hadi göreyim seni :yesss-crazy-rabbit-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Et almış babam, onu haşlamaya falan koyduk, bir de patates kızartırız yanına olur biter. :D Çünkü o zaman iş yapıyorsun odağın yemek yapma ama şimdi odaklandığın bir şey yok onun için kokular dikkatini çekiyor. :D 

Annemin köydeyken bile karışması... Seni çok iyi anlıyorum. :D 

Hıı bizde de mantar var, teyzeciğim köyden mantar göndermiş. Öyle güzel kokuyor ki. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Bir iş yapmadığımı nerden çıkardın, ders çalışıyorum ben. :boring-crazy-rabbit-emoticon:

Dert ortağım. :D

Ohayou_Kerem, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir işle uğraşmazken acıktığını daha çok hissediyor insan, bazen pencereyi açınca sokaktaki fırının pide kokusu eve doluyor, resmen karnım kıvrılıyor :D

Oof of bu aileler :D Bazen de yaparsın ama beğendiremezsin ya. Bunu niye böyle yapmadın, bu niye şöyle felan derler :D

Ya ders çalışıyorum aaaa işsiz değilim. :D Fırının yakında olması eziyet olabiliyor cidden biz de yakın oturmuştuk bir kere.. Sabah ezanı vakti gelen hamur kokusu falan da başka oluyordu. :D Mutfaktan gelen mantar kokusu benim midemi de kıvrıştırıyor....

Neyse yine de canımız ailelerimiz diyelim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Hıı bizde de mantar var, teyzeciğim köyden mantar göndermiş. Öyle güzel kokuyor ki. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Bir iş yapmadığımı nerden çıkardın, ders çalışıyorum ben. :boring-crazy-rabbit-emoticon:

Dert ortağım. :D

Ya ders çalışıyorum aaaa işsiz değilim. :D Fırının yakında olması eziyet olabiliyor cidden biz de yakın oturmuştuk bir kere.. Sabah ezanı vakti gelen hamur kokusu falan da başka oluyordu. :D Mutfaktan gelen mantar kokusu benim midemi de kıvrıştırıyor....

Neyse yine de canımız ailelerimiz diyelim. :D

Oh oh akşama güzel şeyler var demek ki. :) Yav iş yapmıyorsun derken o manada değil, mutfakta yemekle uğraşırken onun kokusuna odaklanmıyorsun sadece, mutfak dışındayken de koku duyuların açılıyor. :D 

Her daim. :) 

Hahaha ne güzel miss gibi ekmek kokusu geliyormuş. :D Dayan Syn dayan, az kaldı. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.