Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaş konusunda bir tık şanslıyımdır :D

Aynen öyle. Üstüne bir de slaytları notları paylaşmayarak combo yapıyorlar :D Bir de bazen anlamadık hocam diyorum, ödeviniz olsun diyor beni hepten çıldırtıyor :D 

Oh ne güzel. :) 

Ne dedin sen? O slaytları ne emeklerle hazırlıyorlar biliyor musun? Diyar diyar dolanıyorlar da anca bir sayfasını yapabiliyorlar sense gelmiş paylaşmak falan diyorsun... :D Ayyy cinsler, cins. :D 

sakurazozo, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hi who wants to speech about hobbies in anime and game I see the anime parasyte interesting 

sakurazozo, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Hi Pegasus let's talk about your hobbies in anime manga and games

Hi, my favourite type is comedy, romance, sport, mystery.

Favourite anime: Hajime no İppo, Kenichi, Kenshin, Slam Dunk, Clannad etc.

Manga: One Piece, Kingdom, Worst etc.

Games: Mount and Blade series, assassin's creed odyssey, Genshin etc.

Do you have Myanimelist account? 

https://myanimelist.net/profile/pegasusejder

sakurazozo, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben arkadas cok seviyorum 

Biz de seni çok seviyoruz. :) 

sakurazozo, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

Pegasus Sen gidiyorsuns okula Ben bitirmis tim

Yeah, I am a university student (last year), my department is electrical-electronics engineering. How old are you and what is your department? 

Ohayou_Kerem, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hi! Welcome to our forum. I did not watch the parasyte but we can talk about anime and games :)

PS: According to forum rules, we can not talk in English but in your situation, maybe we can :)

O izinli. :D Yurtdışından katılıyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Oh ne güzel. :) 

Ne dedin sen? O slaytları ne emeklerle hazırlıyorlar biliyor musun? Diyar diyar dolanıyorlar da anca bir sayfasını yapabiliyorlar sense gelmiş paylaşmak falan diyorsun... :D Ayyy cinsler, cins. :D 

O izinli. :D Yurtdışından katılıyor. :D 

Sorma ya cidden öyleler :D

Haha tamamdır, emin olamadım yine de yazayım dedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Oo Mount and blade mi oynuyorsun abi? Kardeşim küçüklüğünden beri oynuyor oradan bende biliyorum da :D

Evet oynuyordum diyelim. :') İşte geçen son çıkanını oynadım belli bir süre, sonra bıraktım. Severim kendisini ama gelişmesi lazım. :) Sen oynamadın herhalde hiç? D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet oynuyordum diyelim. :') İşte geçen son çıkanını oynadım belli bir süre, sonra bıraktım. Severim kendisini ama gelişmesi lazım. :) Sen oynamadın herhalde hiç? D 

Hala Türkçe yamayı doğru dürüst yapamadılar :D Bir de şöyle güzel bir ana hikaye gelse tadından yenmez aslında :) Ben hep ticaret yapan esnaf gibi oynamak istiyorum ama iş bir yerden sonra ordu topla savaşa dönüyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Hala Türkçe yamayı doğru dürüst yapamadılar :D Bir de şöyle güzel bir ana hikaye gelse tadından yenmez aslında :) Ben hep ticaret yapan esnaf gibi oynamak istiyorum ama iş bir yerden sonra ordu topla savaşa dönüyor :D

Hahaha seni yüzsüz enik! :D :D Efsane diyalog. :D Evet yapılması gereken çok şey var, bu son oyunda ticaretin önü bayağı açıldı aslında, abim parayla kale falan satın alıyordu, iyice ticarete adamıştı kendisini ama gene de biraz savaşa dönüyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hee :D Kardeşimin bilgisayarını alıp oynuyordum ama kızıyordu sonra bıraktım şimdi indirmem için çabalıyor birkaç aydır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.