Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha seni yüzsüz enik! :D :D Efsane diyalog. :D Evet yapılması gereken çok şey var, bu son oyunda ticaretin önü bayağı açıldı aslında, abim parayla kale falan satın alıyordu, iyice ticarete adamıştı kendisini ama gene de biraz savaşa dönüyor. :D 

Hahaha efsane cidden ya :D Doğru oyun git gide kendini geliştiriyor. Şöyle bi yaz tatili gelse biraz gömülmek istiyorum tekrardan. Benim de favori repliğim "Kral Harlaus Praven şehrinde bir ziyafet veriyor" :D 

Dört tarafımız düşman olmuş, kaleler elden gidiyor, adam kalkmış ziyafet veriyor ya çıldırıyordum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha efsane cidden ya :D Doğru oyun git gide kendini geliştiriyor. Şöyle bi yaz tatili gelse biraz gömülmek istiyorum tekrardan. Benim de favori repliğim "Kral Harlaus Praven şehrinde bir ziyafet veriyor" :D 

Dört tarafımız düşman olmuş, kaleler elden gidiyor, adam kalkmış ziyafet veriyor ya çıldırıyordum :D

Bakalım ilerleyen zamanlarda oyunun hali nice olacak acaba? :D Haha adamların işi gücü yok ziyafet veriyordu, ben Svadyan'a hiç girmedim herhalde. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Bakalım ilerleyen zamanlarda oyunun hali nice olacak acaba? :D Haha adamların işi gücü yok ziyafet veriyordu, ben Svadyan'a hiç girmedim herhalde. :D 

En azından bi 20 yıl felan yeni oyun gelmez herhalde :D Kim bilir nasıl modlar getirecekler oyuna. Normalde ben de Svadya sevmem ama şovalyeleri çok güçlü :D Kergitler haricinde diğer herkese sadece şovalye kasarak yeniyordum :D Normalde hep Nord başlarım ben :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

En azından bi 20 yıl felan yeni oyun gelmez herhalde :D Kim bilir nasıl modlar getirecekler oyuna. Normalde ben de Svadya sevmem ama şovalyeleri çok güçlü :D Kergitler haricinde diğer herkese sadece şovalye kasarak yeniyordum :D Normalde hep Nord başlarım ben :)

Hahaha evet biraz durum öyle. :D Modlar güzel oluyor bazen. Ben Sarranid Memlüklerini daha çok seviyorum şövalyelerden. :D Ben bir süre bayağı Nord'cuydum sonra nedense beğenmemeye başladım, sonra Sarranid'e kaydım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hisame, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabaaa, nasılsınız ?:hi-onion-head-emoticon:

Merhaba ,iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın :3

pambuk, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

ii geceler nasılsınız naber 

/ eğer sandalyede yorgunlukdan sızmazsam cevaplamaya çalışacağım :boring-crazy-rabbit-emoticon: sabahada dönerim öyle birşey olursa \

İyiyim sağ olasın, :D Sandalyede sızmadan önce kendine bir kahve yapsan iyi olur ama tabi yatacaksan orası ayrı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.