Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

DinginKurbaga, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun pegasusum. Biraz değişiğim başım ağrıyor gibi ama ağrımıyor gibi halsizim ama değilim :silence-onion-head-emoticon:

Sağ olasın, sana da geçmiş olsun. :) Benimki de işte biraz seninki gibi. :D İnşallah geçer diyelim. .) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

DinginKurbaga, 50 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler ^^ inşallah pegasusum 

Ne tür animelerden hoşlanıyorsun ?

Hmm yani aslında direkt olarak şu türü çok seviyorum diyemem. Biraz daha o an ki ruh halime bağlı oluyor, hani ne tarz istersem ona göre arıyorum. Harem/ecchi sevmem pek.

Onun haricinde şeyler çok hoşuma gider zero to hero tarzı, baştan başlayıp adım adım güçlenen ana karakterin olduğu animeler/mangalar.

Senin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Hmm yani aslında direkt olarak şu türü çok seviyorum diyemem. Biraz daha o an ki ruh halime bağlı oluyor, hani ne tarz istersem ona göre arıyorum. Harem/ecchi sevmem pek.

Onun haricinde şeyler çok hoşuma gider zero to hero tarzı, baştan başlayıp adım adım güçlenen ana karakterin olduğu animeler/mangalar.

Senin?

Karakter gelişimi serileri keyifli oluyor. Ben yaşamdan kesitler, komedi, spor serilerini seviyorum dövüş sanatları da güzel. Aksiyon fantastik büyü falanda olur. Dram eskiden seviyordum artık pek izlemiyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DinginKurbaga, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Karakter gelişimi serileri keyifli oluyor. Ben yaşamdan kesitler, komedi, spor serilerini seviyorum dövüş sanatları da güzel. Aksiyon fantastik büyü falanda olur. Dram eskiden seviyordum artık pek izlemiyorum. 

O karakterle beraber büyümek güzel oluyor, özellikle dövüş sporu tarzında şeyler, mesela;

Hajime no İppo

Kenichi bunlar için iyi bir örnek. :D 

Dram artık beni de pek sarmıyor, yeterince dram animesi de izledim yani. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

O karakterle beraber büyümek güzel oluyor, özellikle dövüş sporu tarzında şeyler, mesela;

Hajime no İppo

Kenichi bunlar için iyi bir örnek. :D 

Dram artık beni de pek sarmıyor, yeterince dram animesi de izledim yani. :D 

Aynen ikisi de sağlam seri. Gerçi yarım bıraktım :sigh-onion-head-emoticon: 

Koşuyla alakalı bir seri vardı istersen adını bulabilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DinginKurbaga, Şimdi tarihinde yazdı:

Aynen ikisi de sağlam seri. Gerçi yarım bıraktım :sigh-onion-head-emoticon: 

Koşuyla alakalı bir seri vardı istersen adını bulabilirim.

Aa neden? :D 

Yani şu aralar pek yeni animeye başlayamıyorum, o yüzden zahmet etme. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın için 3 hafta geciktim Ay-kız :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Hayırlı geceler sana.

Nickim benim türettiğim bir kelime olduğu için google arama motoruna nickimi yazdığından karşına çıkar tüm hesaplarım ^^

Herkese selamlar ve hayırlı geceler :hi-onion-head-emoticon:

Aaa ismini unuttuğum tatlı abla???? Sorun değil meşgul olduğunu söylemiştin. Pekii öyle yaparım. Aslında bi gazla öyle değiştim zamanını almak istemiyorum önce İnternetten biraz araştırıyım. Yine de teşekkür ederim. Nasıl gidiyor ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.