Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Hisame, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de 8 gibi uyudum, 15 gibi uyandım pek bir şey yapmadım. Ne izleyeceksin? Ben de anime izlemeyi düşünüyorum... :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Ben normalde böyle yatıp kalkmam, gece uyuyup sabah kalkarım. :D Güncel takip ettiğim seriler var, onlardan Shadows House'u izlemeyi düşünüyorum. Sen ne izleyeceksin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Hisame, Şimdi tarihinde yazdı:

Hmm bir düşüneyim :dandyonionplz: ciddi bir şeyler var mı? yani derin konuya sahip ve etkileyici bir atmosferi olan.

Hmm biraz değişik oldu, sanırım Ergo Proxy havasında bir şeyler istiyorsun değil mi? 

MAL hesabın var mı? Önereceklerimi izledin mi diye oradan hemen bakabilirim.

Bir de animasyon kalitesi senin için önemli mi? Yani eski çizimlerin olması falan etkiler mi seni veya kötü bir animasyon olması? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hisame, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet tam olarak Ergo Proxy havasında bir şeyler. Yok hayır, eski tarz animeleri çok severim farketmez yani animasyon kalitesi. MAL hesabım yok henüz, ama açacağım bir hesap.

Legend of Galactic Heroes

Made in Abyss

Zetsuen no Tempest

Neon Genesis Evangalion

Psycho-Pass

Monster

Şunlara bir bak, ilgini çeken olursa izlersin, hepsini izlediysen daha detaylı bakmaya çalışırım, bir kaç şey arasında kalırsan arasında kaldıklarını söyle seçeriz beraber. :D 

MAL hesabını bir an önce açmaya bak. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hisame, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bunların arasından sadece Neon Genesis Evangalion izledim sanırım, diğerlerine bakıcam, arasında kaldıklarımı yazarım teşekkür ederim. :)

Açıcam en yakın zamanda :D

Biraz polisiye/psikoloji seviyorsan Monster'ı tavsiye ederim. Ondan sonra Psyco-Pass'a bakabilirsin.

Askeri/taktiksel seviyorsan Legend of Galactic Heroes

Zetsuen no Tempest biraz daha doğa üstü falan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hisame, Şimdi tarihinde yazdı:

Polisiye olan her türlü materyale bayılırım ilk onu izleyeceğim sanırım. :happy-onion-head-emoticon:

O zaman Monster'ı bayağı seveceğini düşünüyorum, gerçekten çok güzel bir seriydi. :) 

Sherlock hikayesi seviyorsan Yuukoku no Moriarty'e bakabilirsin. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.