Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ohayou_Kerem, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim teşekkürler :D

Haha sağ olasın :D Arada kafayı kaldırmak lazım :) Çayımı aldım şimdi elime keyiflendim :relax2-onion-head-emoticon:

Bende simdi koydum çayımı :D:relax2-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar, nasıl gidiyor? Şimdi üşenmezsem belki inceleme yazarım. :D 

Hadi bakalım kolay gelsin :D:yesss-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

blaze, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Kulağa zor geldi, geçmiş olsun. :)

İyi gidiyor, biraz yorgun hissediyorum sadece ama onun haricinde her şey yolunda. :) Senin?

Teşekkür ederim :D

Aa neden yorgunsun? Hasta değilsindir umarım. 

Bu arada sanırım bugün açıklanmış; 17 mayısa kadar tam zamanlı kapanma olacakmış :( Mental breakdown geçirmemeye bakın :D Eğer kötü olursanız buraya gelin, terapi yaparız birbirimize :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha ben dişimi falan fırçaladım sağ olasın. :D İnşallah başka bir zamana. :) 

Benim de iyi gibi, spor yaptım onun bi yorgunluğu var, işte yatarım birazdan. :) 

Peki madem :D İnşallah efendim :) 

Freesia, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Afiyet olsun :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Afiyet olsun sana da. :)

Haha sağ olasın, şu an üşeniyorum gibi. :D 

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu arada sanırım bugün açıklanmış; 17 mayısa kadar tam zamanlı kapanma olacakmış :( Mental breakdown geçirmemeye bakın :D Eğer kötü olursanız buraya gelin, terapi yaparız birbirimize :D

Evet evet ama benim için çok bir şey değişmiyor, ben evde kalmayı da seviyorum dışarı çıkmayı da, evde kalsam da kötü etkilenmiyorum. :D Benim ruh halim iyi olacağı için ben size terapi uygularım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim :D

Aa neden yorgunsun? Hasta değilsindir umarım. 

Hasta değilim, sadece çok iyi uyuyamadım dün gece, o yüzden erkenden uykum geldi şimdi. Çok zorlamadan yatarım zaten muhtemelen yakında. :)

Evet evet ama benim için çok bir şey değişmiyor, ben evde kalmayı da seviyorum dışarı çıkmayı da, evde kalsam da kötü etkilenmiyorum. :D Benim ruh halim iyi olacağı için ben size terapi uygularım. :D 

Açıklamayı az önce gördüm ama benim için de pek bir şey değişmiyor, yine de terapi seçeneği çok iyiymiş. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de senin gibiyim aslında, pandemide evde kalmak bazı noktalarda işime bile gelmişti :D Sadece arada sırada yürüyüş yapabilsem yetiyor bana :) 

Tabi ki de, motivasyon fışkıran çocuksun sen, sensiz olmaz :D:stars-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

blaze, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hasta değilim, sadece çok iyi uyuyamadım dün gece, o yüzden erkenden uykum geldi şimdi. Çok zorlamadan yatarım zaten muhtemelen yakında. :)

Açıklamayı az önce gördüm ama benim için de pek bir şey değişmiyor, yine de terapi seçeneği çok iyiymiş. :D

Aa anladım, dikkat et kendine :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

blaze, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha tabii her zaman terapi için açığımdır, bir çok kişi abi olarak anar beni. :D Canın sıkılırsa istediğin gibi buradan veya özelden yazabilirsin çekinme. :D 

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de senin gibiyim aslında, pandemide evde kalmak bazı noktalarda işime bile gelmişti :D Sadece arada sırada yürüyüş yapabilsem yetiyor bana :) 

Tabi ki de, motivasyon fışkıran çocuksun sen, sensiz olmaz :D:stars-crazy-rabbit-emoticon:

Ya evet ara ara yürüyüş yapmak iyi geliyor insana da yapacak bir şey yok. :) 

Hahaha her daim motivasyon fışkırtırım size. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim için de pek bir fark yaratmıyor ama terapi seçeneği cidden çok iyiymiş  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.