Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

3442SLayer, Bir saat önce tarihinde yazdı:

açıkcası ne yazacağımı bilmiyorum böyle ortamlara hiç sıcak değilim fazla olumsuz bakıyorum ama yinede denemek isterim 

burda kendimi tanıtmaya çalıştım bir şekilde 

sadece selam veriyorum şu anlık 

Hoş geldin, neyden dolayı olumsuz bakıyorsun acaba? Zamanla ısınırsın belki. :) 

Hisame, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Mesela ben, selam bu arada.:hi-onion-head-emoticon:  Vizeler nasıl gidiyor? Bu sabah 11deki şey nasıl geçti? :studying-onion-head-emoticon:

Monster nasıl gidiyor? Hoş geldin bu arada, nasılsın? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Heee anladım, neyse geçmiş olsun inşallah çok daha güzel yerler bulursun. :) Haha zamanla yavaş yavaş gireriz artık. :) Can sıkma işini de dert etme zaten yakında buraya psikolog olarak hizmet vereceğim. :D Aynen her şeyi başarabiliriz. :) 

Hahaha maşallah bayağı seviyorsunuz birbirinizi. :D İnşallah hep böyle devam edersiniz, zaten evlenmek isteyen kimseyi görmüyorum ben hiç. :D Neyse size bol hayırlı uzun ömürler. :D 

Herhalde tek yumurtasınız. :D 

yok çift yumurtayız :D güzel dileklerin için çok sağol senin kardeşin falan var mı? :admire2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha çok iyi plan cidden. Bir de kediler alırsanız yanınıza geçinip gidersiniz :D Annen gerçekten şanslı bir kadınmış. İnşallah her şey gönlünüzce olur :)

Teşekkür ederim umarım senin içinde öyle olur :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: herşey gönlümüzce olsun 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin, neyden dolayı olumsuz bakıyorsun acaba? Zamanla ısınırsın belki. :) 

Monster nasıl gidiyor? Hoş geldin bu arada, nasılsın? :D 

böyle yerlere pek olumlu bakamıyorum o sıcaklığı göremiyorum nedense bu yüzden biraz olumsuz  bakıyorum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chika-Pi, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

yok çift yumurtayız :D güzel dileklerin için çok sağol senin kardeşin falan var mı? :admire2-onion-head-emoticon:

Hee anladım. Haha rica ederim. :) 2 tane abim var, birisi 6 diğeri 8 yaş büyük. :)

Bu arada bir konuda uyarayım, çoklu alıntı yapacağın zaman "Alıntı" yazısının yanında "+" sembolü var, oraya tıklayarak birden fazla mesajı cevaplayabilirsin. Öbür türlü flood yapmaktan adminler uyarı verebilir dikkatli ol. :) 

3442SLayer, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

böyle yerlere pek olumlu bakamıyorum o sıcaklığı göremiyorum nedense bu yüzden biraz olumsuz  bakıyorum 

Haha yani bir çok kişinin oldukça sıcak bulduğu bir ortamdır burası, bir çok sosyal medyanın aksine hızlı akmaz ama gene de samimi bir ortam vardır. :) Neyse zamanla deneyerek görüp karar verirsin artık. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hee anladım. Haha rica ederim. :) 2 tane abim var, birisi 6 diğeri 8 yaş büyük. :)

Bu arada bir konuda uyarayım, çoklu alıntı yapacağın zaman "Alıntı" yazısının yanında "+" sembolü var, oraya tıklayarak birden fazla mesajı cevaplayabilirsin. Öbür türlü flood yapmaktan adminler uyarı verebilir dikkatli ol. :) 

Haha yani bir çok kişinin oldukça sıcak bulduğu bir ortamdır burası, bir çok sosyal medyanın aksine hızlı akmaz ama gene de samimi bir ortam vardır. :) Neyse zamanla deneyerek görüp karar verirsin artık. :) 

bilmiyorum zamanla belli olur  ön yargılı yaklaşmamak için burdayım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hisame, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi gidiyor, 11.bölümdeyim karakterlere ısındım ama sanırım olay hikayesi anlatıyor tamamen, karakterlere çok yoğunlaşmadı şuana kadar. İyiyim sen nasılsın? :)

Johann karakterine bolca yoğunlaşacak. :D Ben de iyiyim çok şükür. :)

3442SLayer, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

bilmiyorum zamanla belli olur  ön yargılı yaklaşmamak için burdayım 

İyi yapmışsın. :) Nasıl gidiyor hayat?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.