Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Yaşlar yakın olunca daha iyi oluyor bence, hem kardeş hem arkadaş gibi oluyorsun, yaş büyük olunca nesil farkı oluyor. :D İyiyim çok şükür, sen nasılsın, neler yapıyorsun?

İyiyim teşekkür ederim :) oyun falan oynuyorum. Film bakınıyorum ve ne yesem diye düşünüyorum :) Evet bu arada yaş farkımız çok olsaydı ablamla anlaşabileceğimizi pek düşünmüyorum :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

DinginKurbaga, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler pegasusum 

Rica ederim. .) 

Chika-Pi, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim teşekkür ederim :) oyun falan oynuyorum. Film bakınıyorum ve ne yesem diye düşünüyorum :) Evet bu arada yaş farkımız çok olsaydı ablamla anlaşabileceğimizi pek düşünmüyorum :D 

Ne oynuyorsun? Film normal film mi anime mi? Ben Kimetsu no Yaiba'nın filmine bakayım dedim bir türlü izleyemedim. :D Ya küçük abimle aslında iyi anlaşıyoruz biz ama büyükle aramızda biraz uçurum var gibi, işte bazen de onlar arkadaş gibi takılırken ben uzaktan seyrediyorum anca. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Rica ederim. .) 

Ne oynuyorsun? Film normal film mi anime mi? Ben Kimetsu no Yaiba'nın filmine bakayım dedim bir türlü izleyemedim. :D Ya küçük abimle aslında iyi anlaşıyoruz biz ama büyükle aramızda biraz uçurum var gibi, işte bazen de onlar arkadaş gibi takılırken ben uzaktan seyrediyorum anca. :D 

Kimetsu no Yaiba 8n ci bölümde bıraktım. Hatta oraya kadar herşey iyiyken yastığını falan almıştım animenin :D sonra bana bazı şeyler saçma geldi bıraktım. Tabii beğenenleri de çok var başlarsan düşüncelerini benimle paylaşır mısın sen ne düşünürsün merak ediyorum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chika-Pi, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Kimetsu no Yaiba 8n ci bölümde bıraktım. Hatta oraya kadar herşey iyiyken yastığını falan almıştım animenin :D sonra bana bazı şeyler saçma geldi bıraktım. Tabii beğenenleri de çok var başlarsan düşüncelerini benimle paylaşır mısın sen ne düşünürsün merak ediyorum. :)

Ben ilk sezonu bitirdim de şimdi filmini izliyorum. Anime hakkında ki görüşüm şöyle, klasik bir shounen animesi, ekstra bir yanı yok, animasyonları güzeldi ama bu her şey değil. Bazı seriler bence gereksiz yere abartılıyor ki Kimetsu no Yaiba'da bana göre öyle. Benim izleme şeysim ise, başladım, gene iyi kötü sürükleyici. :D 10 üzerinden 6-7 puan falan veririm. Hikaye çok yok, karakter işlemeleri de pek fazla yok, genel olarak animasyondan puan alıyorlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar , iyi akşamlar herkese :relax2-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Ben ilk sezonu bitirdim de şimdi filmini izliyorum. Anime hakkında ki görüşüm şöyle, klasik bir shounen animesi, ekstra bir yanı yok, animasyonları güzeldi ama bu her şey değil. Bazı seriler bence gereksiz yere abartılıyor ki Kimetsu no Yaiba'da bana göre öyle. Benim izleme şeysim ise, başladım, gene iyi kötü sürükleyici. :D 10 üzerinden 6-7 puan falan veririm. Hikaye çok yok, karakter işlemeleri de pek fazla yok, genel olarak animasyondan puan alıyorlar.

Ben uzun süre anime izlemediğim bir dönemden sonra ilk izlediğim anime Kimetsu no Yaiba olmuştu, zaten samuraylara aşırı coşuyorum, onun gazıyla My Anime List'de 10 puan vermiştim :D Tabi şimdi öyle vermem ama puanı verdim o şekilde kaldı :D ama dediklerine katılıyorum, animasyondan kazanıyorlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 39 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar , iyi akşamlar herkese :relax2-onion-head-emoticon:

Ben uzun süre anime izlemediğim bir dönemden sonra ilk izlediğim anime Kimetsu no Yaiba olmuştu, zaten samuraylara aşırı coşuyorum, onun gazıyla My Anime List'de 10 puan vermiştim :D Tabi şimdi öyle vermem ama puanı verdim o şekilde kaldı :D ama dediklerine katılıyorum, animasyondan kazanıyorlar.

İyi akşamlar, naber? :) 

Haha o yılda çıkan Vinland Saga'yı aşırı beğeniyorum ben. :D Kimin neyden anlık etkileneceği belli olmuyor. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar, naber? :) 

Haha o yılda çıkan Vinland Saga'yı aşırı beğeniyorum ben. :D Kimin neyden anlık etkileneceği belli olmuyor. :) 

İyidir ben de. Çaylanıyorum, klasik akşamım :relax2-onion-head-emoticon:

Öyle cidden ya :D Bak konu açılınca merak ettim hiç guilty pleasure bir animen var mı :D Ben "how not to summon a demon lord"a bayılıyorum nedense :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Öyle cidden ya :D Bak konu açılınca merak ettim hiç guilty pleasure bir animen var mı :D Ben "how not to summon a demon lord"a bayılıyorum nedense :D

Genelde bu tür animeler çok izlemem ama bende how not to summon a demon lord'u seviyorum. Birde yanına ilaveten Monster Musume'yi de ekleyebilirim. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Genelde bu tür animeler çok izlemem ama bende how not to summon a demon lord'u seviyorum. Birde yanına ilaveten Monster Musume'yi de ekleyebilirim. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Haha evet ben de genelde izlemem ama bir ara oyun dünyaları gibi evrenlerde geçen animelere sarmıştım, tesadüfen görmüştüm, tarzım olmasa da çok sarmıştı :D

Monster Musume'ye baktım biraz, eğlenceliye benziyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Afiyet olsun. :) 

O nasıl bir şey oluyor? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.