Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Şimdi insan az çok tembelliğe alıştığında veya hiç yoktan kendisine iş eklediğinde buna alışması zaman alır. Sana tavsiyem yapacağın işlere ufak ufak başlamak. Şimdi biraz rastgele bir örnek olacak, diyelim ki matematik sorusu çözmek istiyorsun direkt 30 tane problemden başlarsan, canın sıkılır ve tamamlayamayınca moralin bozulur. Bunun için ufaktan 2-3 soru çözerek başlayıp adım adım arttırmak daha iyi olur. :) Yaptığın işi bilemem ama bunu deneyebilirsin. :) 

Teşekkür ederim, kesinlikle katılıyorum tavsiyene, deneyeceğim. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar. :whistling-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar Capri, naber?

blaze, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim, kesinlikle katılıyorum tavsiyene, deneyeceğim. :) 

Haha rica ederim, dediğim gibi istediğin zaman gelip konuşabilirsin birlikte kafa yorarız. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Öyle takılıyorum, sen ne yapıyorsun?

kalikaa, Şimdi tarihinde yazdı:

kitap okuyorum sen napıyorsun? :)

İyiyim sağolasın ama dışarıda yoğun bir lağım kokusu var camı açamıyorum hafif gerildim onun haricinde bende kitap okuyorum ama bir türlü odaklanamadım . :) Sen hangi kitabı okuyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim sağolasın ama dışarıda yoğun bir lağım kokusu var camı açamıyorum hafif gerildim onun haricinde bende kitap okuyorum ama bir türlü odaklanamadım . :) Sen hangi kitabı okuyorsun?

sürekli olan bir koku mu bu? öyleyse çekilecek çile değil :/ dune okuyorum sen hangi kitabı okuyordun? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Ayyy çok iğrenç bir durum. :/ Sen ne okuyorsun?

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyidir abi, senden naber?

Ben de iyiyim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.