Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Freesia, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayırlı sahurlar. :D Umarım gününüz güzel ve serin geçer. 

Teşekkürler :D Hayırlı sahurlar :D :relax2-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha adminlere danışalım yeni konu açsınlar. :D 

Benim repliklerimi çalmayın. :/ :D

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar. Gününüz güneşli, verimli, güzel ve mutlu geçer inşallah. :)

Hahaha olabilir :D

Sana da hayırlı sahurlar :whistling-onion-head-emoticon:

E tüm replikleri aldın bize bir şey bırakmadın :D Ben de gününüz bombastik geçsin diyim bari :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Bize bir konu açmak yetmez, en az klinik açmak lazım aşağısı kurtarmaz :D

Haha. Ne haddime , İham aldım sadece :D

Konu açarak başlarız sonra işleri büyütürüz. :D 

Hahaha benden önce ilham almayınız. :D 

Ohayou_Kerem, Şimdi tarihinde yazdı:

Teşekkürler :D Hayırlı sahurlar :D :relax2-onion-head-emoticon:

Hahaha olabilir :D

Sana da hayırlı sahurlar :whistling-onion-head-emoticon:

E tüm replikleri aldın bize bir şey bırakmadın :D Ben de gününüz bombastik geçsin diyim bari :D

Haha replikten kastım aslında işimi çalmak, günü benim başlatmam lazım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Konu açarak başlarız sonra işleri büyütürüz. :D 

Hahaha benden önce ilham almayınız. :D 

Haha replikten kastım aslında işimi çalmak, günü benim başlatmam lazım. :D 

Haa o mesele. Replik deyince ben kelime kullanımı olarak algıladım :D

Evet bu gerçekten ciddi bir vazife efendim. Vazifeniz, forum istikbalini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmeniz ve günü başlatan mesajı atmanızdır  :D:super-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Haa o mesele. Replik deyince ben kelime kullanımı olarak algıladım :D

Evet bu gerçekten ciddi bir vazife efendim. Vazifeniz, forum istikbalini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmeniz ve günü başlatan mesajı atmanızdır  :D:super-onion-head-emoticon:

Hahaha yok ya sonuçta kelimeler herkesin kelimesi ben de rastgele kullanıyorum. :D 

İstikbalde daha bu vazifeyi engellemek isteyenler olacaktır... Neyse dik durup yıkılmıyoruz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha yok ya sonuçta kelimeler herkesin kelimesi ben de rastgele kullanıyorum. :D 

İstikbalde daha bu vazifeyi engellemek isteyenler olacaktır... Neyse dik durup yıkılmıyoruz. :D 

Bu vazifeyi yapmanıza belki engel olamayabilirim, ama elbet bir gün açık bulduğumda hiç acımadan ve tereddüt etmeksizin bu kutsal vazifeyi elinizden alacağıma emin olabilirsiniz. Buna hiç şüpheniz olmasın! O zaman gelesiye kadar gölgeler içinden sizi izliyor olacağım.  Görüşmek üzere kendinize dikkat edin.

:evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu vazifeyi yapmanıza belki engel olamayabilirim, ama elbet bir gün açık bulduğumda hiç acımadan ve tereddüt etmeksizin bu kutsal vazifeyi elinizden alacağıma emin olabilirsiniz. Buna hiç şüpheniz olmasın! O zaman gelesiye kadar gölgeler içinden sizi izliyor olacağım.  Görüşmek üzere kendinize dikkat edin.

Haha bu vazifeyi almaya bir çok kişi özenmiştir ama maalesef bu herkesin taşıyabileceği bir şey değildir. :D Bu zamana kadar nice yiğitler aynı sözleri sarf ettiler de sonradan sessizce toprağın altına gömüldüler. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder Kendinize bir rakip edindiniz efendim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha bu vazifeyi almaya bir çok kişi özenmiştir ama maalesef bu herkesin taşıyabileceği bir şey değildir. :D Bu zamana kadar nice yiğitler aynı sözleri sarf ettiler de sonradan sessizce toprağın altına gömüldüler. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Siz dövüşürken 

Spoiler

758cd1a49f0371d3a0a86f9cee9a3595.gif

Ben

Spoiler

3i53359pcfkx.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.