Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sana da tünaydınlar. :)

Ben dediğim gibi çok nadiren bilim kurgu okuduğumdan haklarında da pek bir bilgim yok.. Kardeşimin kitap kulübü var halen online olarak yürüttüğü orada karar verilmiş bu kitaba. Ben de kitaplıkta görünce başladım dediğim gibi iyi gidiyor. :) Dünya istilası kurgusu. Okursan haber edersin, üzerine konuşuruz. :)

Adında Odyssey geçen tüm kitaplar, filmler beni çeker. Kelimeye karşı ayrı bir zaafım var cidden. Filmini çok kez televizyonda gördüğüm o kitap ayrıca sanırım. :D Ben edebi romanları özledim biraz Rusya taraflarına doğru gideceğe benziyorum elimdeki kitaptan sonra. :D

Haa anladım. Ben nedense bilim kurgu filmlerini izleyemiyorum biraz cringe geliyor galiba :D Kitaplarda hayal gücü ön planda olunca daha hoşuma gidiyor galiba :D Oo dünya istilası, tam da şu an okuduğum kitabın konusu da aynı, (Dünyalar Savaşı). Olur olur, okursam konuşalım mutlaka :)

Söylenişi güzel bir kelime :) Evet doğru filmi de var, Kubrick çekmişti yanılmıyorsam, filmi de baya sevilir.

Rus romancılarda sadece Tolstoy okuyabiliyorum ben, Dostoyevski felan beni fena sıkıyor, duvarlara üzerime geliyor okuyunca :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Sana da mutlu bir çarşamba diliyorum. :) Oh oh iyi yapmışsın ben de izleyeyim bari. :) Hahaha dinleyelim bakalım. :D 

Eskiden 12 bölümlük serileri hemen bitirirdim şimdi ben de senin gibiyim. :D Hahaha Mushishi bizi bayağı hüzünlendirecek belli. :D 

Bir an bugünün çarşambalığından şüphe ettim. :D Ben hala bu şarkıyı dinliyorum yalnız haha. 

Üzüm üzüme baka baka... diyeceğim ama benden önce düşmüştür o tempo. :D Ginkocuğum.. Saiki'ye boşuna mı başladık? Dengelesin bizi. :D

Ohayou_Kerem, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haa anladım. Ben nedense bilim kurgu filmlerini izleyemiyorum biraz cringe geliyor galiba :D Kitaplarda hayal gücü ön planda olunca daha hoşuma gidiyor galiba :D Oo dünya istilası, tam da şu an okuduğum kitabın konusu da aynı, (Dünyalar Savaşı). Olur olur, okursam konuşalım mutlaka :)

Söylenişi güzel bir kelime :) Evet doğru filmi de var, Kubrick çekmişti yanılmıyorsam, filmi de baya sevilir.

Rus romancılarda sadece Tolstoy okuyabiliyorum ben, Dostoyevski felan beni fena sıkıyor, duvarlara üzerime geliyor okuyunca :D 

Ben genel olarak film izlemiyorum çok uzun geliyor. :D Çok ilgimi çekmediği sürece yani o da nadir. Daha da açmayayım kitabı ben en iyisi. Hahah.

İlk öğrendiğimde her yerde kullanır idim. :D İzlemedim ama yine de filmi.. 

Dostoyevski benim en sevdiklerimdendir ama Tolstoy kitapları da tatmin eder beni. Ya ben normalde çok çabuk gerilirim, korkarım ama Dostoyevski'nin gerginliği beni bağlıyor. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir an bugünün çarşambalığından şüphe ettim. :D Ben hala bu şarkıyı dinliyorum yalnız haha. 

Üzüm üzüme baka baka... diyeceğim ama benden önce düşmüştür o tempo. :D Ginkocuğum.. Saiki'ye boşuna mı başladık? Dengelesin bizi. :D

Ben genel olarak film izlemiyorum çok uzun geliyor. :D Çok ilgimi çekmediği sürece yani o da nadir. Daha da açmayayım kitabı ben en iyisi. Hahah.

Dostoyevski benim en sevdiklerimdendir ama Tolstoy kitapları da tatmin eder beni. Ya ben normalde çok çabuk gerilirim, korkarım ama Dostoyevski'nin gerginliği beni bağlıyor. :D

Ben deyince inanılır gibi gelmiyor mu? :D Haha keyifli dinlemeler. :D 

Estağfurullah size bakarak anca aydınlanabilirim. :D Evet bayağıdır böyleyim. :| Evet arada bizi nötrlüyor çok şükür. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Filmler uzun oluyor cidden hak veriyorum bu konuda. Çok merakla beklediğim bir film yoksa ben de izleyemiyorum :D. Eskiden sinemaya felan gidiyorduk bahane oluyordu ama o da yalan oldu artık :D

Haha güzel kelime bulunca direk imzası yapıyor insan :D Netflix'te vardı galiba, bakarsın belki.

İkisi de üstadımızdır saygımız sonsuz :D Nasıl ya? :D Beni bağlayamıyor bir türlü.

Ben sekizinci sınıftayken Dostoyevski okumaya çalışmıştım, okuyamamıştım :D Ondan beri biraz ön yargım var diyebilirim. Tolstoy'un dili daha akıcı geliyor, beni çekmeyi başarıyor bir şekilde o yüzden favorim kendisidir :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Filmler uzun oluyor cidden hak veriyorum bu konuda. Çok merakla beklediğim bir film yoksa ben de izleyemiyorum :D. Eskiden sinemaya felan gidiyorduk bahane oluyordu ama o da yalan oldu artık :D

Haha güzel kelime bulunca direk imzası yapıyor insan :D Netflix'te vardı galiba, bakarsın belki.

İkisi de üstadımızdır saygımız sonsuz :D Nasıl ya? :D Beni bağlayamıyor bir türlü.

Ben sekizinci sınıftayken Dostoyevski okumaya çalışmıştım, okuyamamıştım :D Ondan beri biraz ön yargım var diyebilirim. Tolstoy'un dili daha akıcı geliyor, beni çekmeyi başarıyor bir şekilde o yüzden favorim kendisidir :D 

Bana ortaokulda annem zorla Suç ve Ceza'yı okutmuştu ama okumamıştım, sonra lisede kendim tekrar karşılaşmıştım ve günler içerisinde bitirmiştim. :D Bence bi ön yargını kırıp tekrar dene. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben deyince inanılır gibi gelmiyor mu? :D Haha keyifli dinlemeler. :D 

Estağfurullah size bakarak anca aydınlanabilirim. :D Evet bayağıdır böyleyim. :| Evet arada bizi nötrlüyor çok şükür. :D 

Bilmiyorum bi dalga geçiyormuşsun hissi geliyor. :D 

Hayat meşgalelerinin yoğunluğu diyelim. Buna da şükür. :D

Ohayou_Kerem, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Sinemalar her ne kadar uyku alanım olsa da canım arkadaşlarımla öncesi ve sonrasında yaptığımız onca şeyle birlikte sinemaları da özledim. :D

Destan'dan çok böyle hayali bir varlığın adı hissi vermişti bana. Tinkerbell gibi. :P Bakmam muhtemelen ama inşaallah bakarım. :D

Küçükken okuduysan ve ön yargı da işin içindeyse genelde beğenilmiyor ama bence bir şans daha ver. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Bilmiyorum bi dalga geçiyormuşsun hissi geliyor. :D 

Hayat meşgalelerinin yoğunluğu diyelim. Buna da şükür. :D

Sinemalar her ne kadar uyku alanım olsa da canım arkadaşlarımla öncesi ve sonrasında yaptığımız onca şeyle birlikte sinemaları da özledim. :D

Destan'dan çok böyle hayali bir varlığın adı hissi vermişti bana. Tinkerbell gibi. :P Bakmam muhtemelen ama inşaallah bakarım. :D

Küçükken okuduysan ve ön yargı da işin içindeyse genelde beğenilmiyor ama bence bir şans daha ver. :D

Hahaha çok ayıp, ben öyle bir insan mıyım? :D 

Evet bence de iyi gidiyoruz. :D 

@exdegie selam. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasılsın? Bi tanıyalım seni. :D Kayıt olur olmaz beni takip etmişsin. :D Nereden gördün hemen? :D 

Evde kapalıyım ama yaşıyorum iyiyim yani. Siteyi araştırırken buldum seni aslında ilgimi çektin öyle takip edesim geldi :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.