Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

burakwoz, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Yok bölüm gerçekten güzel. Tabi elimizde olmayan bir durum ama İzmir'de olamamam beni gerçek anlamda psikolojik olarak çok yordu. 2009 da ilk kez gitmiştim İzmir'e. Tam 10 yıl tekrar gitmenin hayalini kurmuştum. Tercih sonuçları açıklandığı zamanki mutluluğumu size anlatabilsem ifade edebilsem keşke. 

Hmm bölümü seviyorsun ama angarya işinden memnun değilsin yani, o zaman kolay gelsin. :D MEcbur yapacaksın. :) İzmir birçok kişinin aksine sevemediğim şehirlerden...

Freesia, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Bende biran önce okulu bitirip Muğla'ya yerleşmek istiyorum. :D 

Muğlalı mısın? :)

murat1445, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

selamlar millet :) herkese iyi geceler 

Selam sana da, nasılsın? :)

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar. Gününüz güneşli ama sıcak olmasın, enerjik, mutlu ve güzel geçsin. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Muğla'nın hem coğrafi yeri çok güzel, hem denize kıyısı var, hem çok kalabalık da değil e daha ne olsun. Gitmezsem ayıp olur resmen. :happy-onion-head-emoticon::D

Haha inşallah gidersin o zaman. .) Yani abim de kıyı şeritleri gitmeyi istiyor ama sen direkt spesifik olarak Muğla deyince dedim herhalde çok özel bir anlamı var. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha inşallah gidersin o zaman. .) Yani abim de kıyı şeritleri gitmeyi istiyor ama sen direkt spesifik olarak Muğla deyince dedim herhalde çok özel bir anlamı var. :D 

Hadi bakalım inşallah. Belki abinle karşılaşırız ^^ Görsem tanımam gerçi ama olsun. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, Şimdi tarihinde yazdı:

Hadi bakalım inşallah. Belki abinle karşılaşırız ^^ Görsem tanımam gerçi ama olsun. :D 

Abim Muğla, Antalya, Aydın düşünüyordu ama onun da hedefleri Aydın'a kaydı gibi. :D Belki karşılaşırsınız. :D Belki de abime ziyarete geldiğimde seninle karşılaşırım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Abim Muğla, Antalya, Aydın düşünüyordu ama onun da hedefleri Aydın'a kaydı gibi. :D Belki karşılaşırsınız. :D Belki de abime ziyarete geldiğimde seninle karşılaşırım. :D 

Ben Muğla Datça düşünüyorum ama gidip görmek lazım. Eğer oralar içime sinmezse, Aydın taraflarına geçebilirim bende. :D

Haha, kim bilir belki karşılaşırız. Ama önce okulumun bitmesi lazım tabi.  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.