Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

eyibo, 4 saat önce tarihinde yazdı:

İyi sabahlar gibi birşey oldu :D saat 6 olmuş 

İyi sabahlar, nasılsın? :) 

Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın herkese.:cute1-onion-head-emoticon:

Günaydın Capri, naber? :) 

exdegie, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın:happy-onion-head-emoticon:

Günaydın.

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın:victory-onion-head-emoticon:

Ooo mutlu bir Hawa görüyorum, günaydın, nasılsın? :) 

exdegie, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Nasıl gidiyor :)

İyi gidiyor, senin? :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 7 saat önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar. Gününüz güneşli ama sıcak olmasın, enerjik, mutlu ve güzel geçsin. :) 

Caprihorn, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın herkese.:cute1-onion-head-emoticon:

exdegie, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın:happy-onion-head-emoticon:

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın:victory-onion-head-emoticon:

Herkese günaydııınn!! Musmutlu bir gün diliyorum herkese. Ben güne güzel başladım umarım gerisi de öyle gider. Göz ucuyla baktım dünden biriken mesajlara ve birazdan başlayacak dersime doğru gidiyorum...

@burakwozhoş geldiin. :) Ben de biyomedikal mühendisiyim. Görüntüleme dersleri, mantığı falan derken canımın çıktığı bir dönem olmuştu ama gerçekten en sevdiğim derslerden biriydi. Umarım severek okuyup bitirirsin bölümünü İzmir'de olamasan da.. İzmir'e dönmek için çokça dua ettiğine emin ol ama önce şu pandemi için lütfen. Antalya'nın ortasında Antalya özleminden gideceğim ben de çok yakında....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese günaydııınn!! Musmutlu bir gün diliyorum herkese. Ben güne güzel başladım umarım gerisi de öyle gider. Göz ucuyla baktım dünden biriken mesajlara ve birazdan başlayacak dersime doğru gidiyorum...

@burakwozhoş geldiin. :) Ben de biyomedikal mühendisiyim. Görüntüleme dersleri, mantığı falan derken canımın çıktığı bir dönem olmuştu ama gerçekten en sevdiğim derslerden biriydi. Umarım severek okuyup bitirirsin bölümünü İzmir'de olamasan da.. İzmir'e dönmek için çokça dua ettiğine emin ol ama önce şu pandemi için lütfen. Antalya'nın ortasında Antalya özleminden gideceğim ben de çok yakında....

Günaydın, sana da musmutlu bir gün diliyorum. :) Kolay gelsin. :) 

@burakwoz bu arada ben kendimi tanıtmamışım. :D Ben de elektrik-elektronik okuyorum, Ankara'dayım. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha :D İyiyim hoca kamera açmamız için çabalıyor ondan kaçınıyorum :D Sen ?

Bu kaçınma seni mutlu mu ediyor? :D Haha bu hocaların kamera açın diye çabalamaları... :) Ben de iyiyim. :) 

Suki, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamm günaydın hepinize :))

Ooo günaydın hater, naber, nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İyi gidiyor, senin? :) 

aaaa görmemişim pardon,ben de iyiyim ders dinliyormuş gibi yapıyorum pek bir değişiklik yok yani :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Suki, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamm günaydın hepinize :))

günaydınn ;) sen nasılsın ben de sorayım bari

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.