Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin.  :D 

Yaşa takmana gerek yok ya. Kimse anasının karnından 25 yaşında doğmuyor. :D

teşekkürler,bilemiyorum etrafımdaki herkes büyük olunca endişe ediyorum yaş söylerken falan ama tabiki doğru o da gün gelicek ben de 20'li yaşlarımda burda olucam :)

pegasusejder, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Hmm 8. sınıfsın yani, hoş geldin aramıza minnak. :cheer3-onion-head-emoticon:

Haha yaş önemli değil merak etme. :) Dediğim gibi burada başka ortaokuldan arkadaşlar da var, istediğin gibi muhabbet edebilirsin. :) 

@Hawa senin için hem örnek öğrenci olur hem de abla, değil mi Hawa Hanım? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

teşekkürler,söyleyince üstümden bi yük inmiş gibi oldu aslında:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 46 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha. Yetiştim ya sıkıntı yok. :3

İyiym bende işte dersler falan. Sen nasılsın, neler yapıyorsun ?  :D

Evet evet yetiştin, tebrikler. :D 

Ben de iyiyim, geçen başladığım kitabı bitirdim, çok duygusaldı. :')

exdegie, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

teşekkürler,bilemiyorum etrafımdaki herkes büyük olunca endişe ediyorum yaş söylerken falan ama tabiki doğru o da gün gelicek ben de 20'li yaşlarımda burda olucam :)

teşekkürler,söyleyince üstümden bi yük inmiş gibi oldu aslında:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Hahaha 20'lere gelince geriye dönmek istiyor insan bazen. :D Minnaklığının kıymetini bil. :) 

Hahaha aramıza çok tatlı ve minnoş bir minnak gelmiş belli. :D Rahat ol, rahat. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha 20'lere gelince geriye dönmek istiyor insan bazen. :D Minnaklığının kıymetini bil. :) 

Hahaha aramıza çok tatlı ve minnoş bir minnak gelmiş belli. :D Rahat ol, rahat. :) 

şimdi öyle hissetmesem de gelecekte sanırım öyle olucak :'D

hehehe tekrar teşekkürler:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

exdegie, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın:happy-onion-head-emoticon:

Naber? :cute1-onion-head-emoticon:

Hawa, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın:victory-onion-head-emoticon:

Naber?:innocent-onion-head-emoticon:    :D

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

İyi sabahlar, nasılsın? :) 

Günaydın Capri, naber? :) 

Günaydın.

Ooo mutlu bir Hawa görüyorum, günaydın, nasılsın? :) 

İyi gidiyor, senin? :) 

İyidir abi, senden naber? :spa-onion-head-emoticon:    Taaa sabah cevaplayacaktım mesajları da telefondan girmiştim onda da emojileri atamadım. Sırf emoji atamadığım için cevaplamadım yani. :P   Pc'ye  sabah oturdum da mesaj atmayı unuttum. :tuzkistrokeplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.