Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Freesia, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim bende dersim bitti takılıyorum. :D Uzun bir aradan sonra tekrar çevrilen bir webtoon vardı da, olay örgüsünü tamamen unutmuşum o yüzden bende baştan okuyorum. :D 

Aslında siz derken çoğulluktan dolayı kullanmıştım ama Arada böyle konuşmak hoşuma gitmiyor değil. :3

Mis gibi aktivite :D İyi okumalar. Benim de dersim şimdi bitti biraz anime izleyeyim.

Bazen "siz" kullanımı benim de hoşuma gidiyor fakat bu konuda @pegasusejder beyefendinin uyarılarından sonra alıştım kullanmamaya :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

RuviDerler, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ne yapayım derse geç kaldım o yüzden yatıyorum keyif yapıyorum vicdan azabı falan çekiyorum birazcık dnkenfmfnwkenf

Sen? 

Hahaha geçmiş olsun, sana iyi keyifler. :)

Ben de kitap okudum, azıcık hayal kırıklığıydı benim için. :/

Ohayou_Kerem, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İyiyim teşekkürler, dersteyim şuan. Ders aralarında da buraya bir geleyim dedim. Haftaya okul tatil edildi, sanırım bayram ile birleştirdiler :D Sen nasılsın?

Benim uykum çok ağırdır :/ Çok zor uyurum ama uyudum mu da tam uyurum kısacası :D Hayatımda bir çok şeye uyuyarak geç kaldığım olmuştur. Sunumlardan tut da sevgili buluşmalarına kadar :D Bu konudaki acı deneyimlerimi isterseniz bir ara anlatırım, feyz almış olursunuz :D 

Hee iyi etmişsin, haftaya tatil miymiş? O kadar takip etmiyorum. :D Ben de iyiyim, kitap okudum.

Ben de geç uyurum ama hemencecik uyanırım. :D Sanırım bu konuda zıtlık yaşadık. :D Hahaha bekleriz. :)) 

exdegie, 36 dakika önce tarihinde yazdı:

ben de iyiyim,enerjiğim derslere giriyorum falan ve bu resmiyete ne gerek var :D

biraz öyle oldu gibi, ben de dediğim gibi iyiyim,anlamadığım bir şekilde de enerjik gibiyim sanırım bayramdan dolayı :)

Haha maşallah böyle enerjik olmak güzeldir, bizlere de enerji veriyorsun. :) 

Ohayou_Kerem, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Mis gibi aktivite :D İyi okumalar. Benim de dersim şimdi bitti biraz anime izleyeyim.

Bazen "siz" kullanımı benim de hoşuma gidiyor fakat bu konuda @pegasusejder beyefendinin uyarılarından sonra alıştım kullanmamaya :D 

Hahaha yani arada kullanılır ona bir şey demiyorum ama sen bayağı bayağı her cümleye resmiyet katıyordun. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Hahaha geçmiş olsun, sana iyi keyifler. :)

Hee iyi etmişsin, haftaya tatil miymiş? O kadar takip etmiyorum. :D Ben de iyiyim, kitap okudum.

Ben de geç uyurum ama hemencecik uyanırım. :D Sanırım bu konuda zıtlık yaşadık. :D Hahaha bekleriz. :)) 

Hahaha yani arada kullanılır ona bir şey demiyorum ama sen bayağı bayağı her cümleye resmiyet katıyordun. :D 

Hangi kitabı okudun ki hayal kırıklığıydı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayal kırıklığı mı? Ne okudun merak ettim?

Aynen öyleymiş ama bir hocamız hemen dersimiz gidiyor diye yarına bir telafi dersi yapıştırdı :D

Haha aynen burada bir zıtlığımız oldu :D Uğraşıyorum böyle olmamak için ama bünyem böyle yapacak bir şey yok :D 

Her cümlemin dilekçe ciddiyetinde olduğunu kabul ediyorum :D Yeni bir ortama girdiğimde böyle oluyorum :D Aslında yüz yüzeyken çok daha kolay kaynaşırım, burada böyle oldu nedense :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayal kırıklığı mı? Ne okudun merak ettim?

Aynen öyleymiş ama bir hocamız hemen dersimiz gidiyor diye yarına bir telafi dersi yapıştırdı :D

Haha aynen burada bir zıtlığımız oldu :D Uğraşıyorum böyle olmamak için ama bünyem böyle yapacak bir şey yok :D 

Her cümlemin dilekçe ciddiyetinde olduğunu kabul ediyorum :D Yeni bir ortama girdiğimde böyle oluyorum :D Aslında yüz yüzeyken çok daha kolay kaynaşırım, burada böyle oldu nedense :D

pegasusejder, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya kurt adamlarla ilgili bir kitap vardı kökenini anlatan, ben bir şarkıdan yola çıkarak bulmuştum ama aradığım şeyi bulamadım diyeyim. 

Burada söyledim. :D 

Ay o koştur koştur ders koyan hocalar... :D 

Yani sonuçta insan hali bir şey, ne kadar uğraşsan da bu pek değişmez gibi. :D 

Haha yani işte seni hızlı ısındırdım ortama fena mı yaptım? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkese iyi öğleden sonralar, hayırlı cumalar. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:
Umarım mutlu bir gün geçiriyorsunuzdur. Daha da mutlanarak günü bitirirsiniz inşaallah. :D Ben niye şimdiden günü bitirdim bilmiyorum. Allah Allah.. Kitabımı bitirdim bugün bir de biraz garip düşüncelere daldım. Ürperticiydi her ne kadar inanmasam da. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese iyi öğleden sonralar, hayırlı cumalar. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:
Umarım mutlu bir gün geçiriyorsunuzdur. Daha da mutlanarak günü bitirirsiniz inşaallah. :D Ben niye şimdiden günü bitirdim bilmiyorum. Allah Allah.. Kitabımı bitirdim bugün bir de biraz garip düşüncelere daldım. Ürperticiydi her ne kadar inanmasam da. :D 

Sana da hayırlı cumalar ve iyi öğleden sonralar. :) 

Ben geçiriyorum, inşallah sen de geçiriyorsundur ve öyle de bitirirsin. :) Haha yani gerçek olmasa da insan ister istemez etkisinde kalıyor. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Burada söyledim. :D 

Ay o koştur koştur ders koyan hocalar... :D 

Yani sonuçta insan hali bir şey, ne kadar uğraşsan da bu pek değişmez gibi. :D 

Haha yani işte seni hızlı ısındırdım ortama fena mı yaptım? :D 

Böyle geldik böyle gideceğiz artık :D

Haha yok canım iyi yaptın tabiki :D Sayende daha rahat alışabildim, forumdaşlığın için teşekkür ederim :D

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayırlı cumalar sana da :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Benimki hafif uykulu bir gün, umarım senin de günün güzel geçiyordur.

Maaşallah, forumdaki herkes kitap kurdu :D Ne okuyordun? Seni nasıl etkiledi bu kadar merak ettim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

exdegie, 06.05.2021 - 11:21 tarihinde yazdı:

aaaa görmemişim pardon,ben de iyiyim ders dinliyormuş gibi yapıyorum pek bir değişiklik yok yani :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

günaydınn ;) sen nasılsın ben de sorayım bari

Kusura bakma, yeni görebildim iyiyim teşekkürler

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.