Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha tamamdır, hemen gelirim güncele zaten, tabi ilk sezonları izleyebilirsem :D

Aynen iyi biliyorlar işlerini :D

Hmm İngilizce kasmak için güzel bir fırsat :D 

İzle izle, animasyon kötü olsa da sarıyor yani. :D 

Yani bence o İngilizceye pek bulaşma, hadi savaş esnasında gene götürüyorsun bazen çok ağır taktikler falan dönüyor gerçi ama bu sadece savaş mangası değil arada politika var ve politika olduğu zaman pek anlaşılmayabiliyor. :D Neyse sana kalmış yani. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İzle izle, animasyon kötü olsa da sarıyor yani. :D 

Yani bence o İngilizceye pek bulaşma, hadi savaş esnasında gene götürüyorsun bazen çok ağır taktikler falan dönüyor gerçi ama bu sadece savaş mangası değil arada politika var ve politika olduğu zaman pek anlaşılmayabiliyor. :D Neyse sana kalmış yani. :) 

Hm anladım, bir tık ağır kaçabilir diyorsun. Politika felan da sıkabilir. Neyse bakarım artık bir şekilde, teşekkür ederim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hm anladım, bir tık ağır kaçabilir diyorsun. Politika felan da sıkabilir. Neyse bakarım artık bir şekilde, teşekkür ederim :D

Aynen hani ben İngilizce devam ediyordum bir ara ama bazen uzun uzun konuşmalar oluyor, bir tık da ağır geliyor ve ister istemez bi bıkkınlık oluyor, sonra bırakınca da gidiyor öyle. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynen hani ben İngilizce devam ediyordum bir ara ama bazen uzun uzun konuşmalar oluyor, bir tık da ağır geliyor ve ister istemez bi bıkkınlık oluyor, sonra bırakınca da gidiyor öyle. :D 

Evet evet anladım ne demek istediğini, haklısın. Biraz sevip sevmemeye bağlı sanırım, eğer çok sararsa o İngilizce'ye bile katlanırsın bence :D Bırakmamak lazım ya, bir kere bıraktın mı ipin ucu kaçıyor.

Caprihorn, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim. Yok ya öylesine, biz sık sık temizlik yapıyoruz.

Aa anladım. Güzel bir alışkanlık :) Kolay gelsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet evet anladım ne demek istediğini, haklısın. Biraz sevip sevmemeye bağlı sanırım, eğer çok sararsa o İngilizce'ye bile katlanırsın bence :D Bırakmamak lazım ya, bir kere bıraktın mı ipin ucu kaçıyor.

Aa anladım. Güzel bir alışkanlık :) Kolay gelsin.

Yani bir süre katlanıyorsun ama cidden biraz boğabiliyor. :D İşte gene ucundan köşesinden tutunuyoruz bak mesela geçenlerde bir başladım bir çırpıda güncele geldim. :) 

Zorojuro, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam

Selam Zoro.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani bir süre katlanıyorsun ama cidden biraz boğabiliyor. :D İşte gene ucundan köşesinden tutunuyoruz bak mesela geçenlerde bir başladım bir çırpıda güncele geldim. :) 

Olsun ya olur o kadarcık :D En sevdiğimiz animelerde bile sevmediğimiz bir sürü sahna vardır. Haha dayanamadın geldin güncele demek :D İyi yapmışsın, tatmin etmiştir umarım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Sen bunu demeye kalmadan ben rüya görmeye başlamışım bile :D

Ah ah... Lisede Harry Potter okumak için sabahladığım günler olurdu... Hey gidi hey :D Hem ütopya hem distopya demek. Zaten tüm distopyalar, bazı kişilerin ütopyası değil mi azizim :D 

Oo siz filmi çektiniz yayınladınız puanladınız bile haha :D Bize izlemesi kaldı :D

Ne güzel ne güzel, gece de güzel uyumuşsun sanırım. Daha da güzel, deliksiz, kaliteli uykular diliyorum. :D Ben 12 buçukta anca uyanabildim bugün.. Planladığım işleri yetiştirmeye çalışıyorum. :D

Bakış açın mükemmel, hahah. Tabii öyle olsa gerek, aklıma Thanos geldi sen böyle deyince. Filmi bir ara vizyona sokacağız umarım Covid dolayısıyla sırada bekleyen çok film var biz daha sıraya yeni girdik maalesef..

pegasusejder, 12 saat önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlarr. :) Gününüz güzel ve mutlu geçer inşallah. :) 

Teşekkürler teşekkürleer. Senin de inşaallah. :)

Herkese güzel, mutlu günler vee Kadir geceniz mübarek olsun. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.