Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Haha enerjik olmayan bir seni hayal edemiyorum. :D Evet biraz uzun. :)) Ne duruyorsun, koş ödevlere o zaman. :))) 

Konosuba güzeldir. :)

Kızım şu resmi spoiler içine al. :D 

Hahaa :D

Aldım aldım :D resim hiç koymamıştım sana sorucaktım da buldum:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler :D

Konuştum biraz hocayla, diğer hafta quiz yapacakmış, o yüzden bu hafta işlemesi gerekiyormuş. Tatili lehimize kullanılım felan dedi. E madem öyle en baştan bunu desene bana :D Zaten evdesiniz gibi saçma bir cümle kurmana gerek kalmazdı :D Neyse ben de çok üstelemek istemedim, çok istiyorsa yapsın ne yapayım artık.

E madem yetiştiremiyorlar söylesinler MEB'e tatil koymasınlar. Sanki biz kendi kendimize tatil ediyoruz. Yetiştirememeleri kendi problemleri. Neyse, eğitim her zamanki gibi şaşırtmıyor :D

Amin amin :) Vallaha çalışma isteğinin gelmesini beklersen büyük çuvallarsın :D Ne olursa olsun kendini bir şekilde dersin başına oturtmaya bak, gerisi bir şekilde gelecektir. :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Olsun gene de ortada hocanın yanlışı var hala. :D Dersi ona göre işleseymiş veya quiz'i ertelesin... 

Ooo motivasyon fışkırtmaca. :D 

Hawa, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaa :D

Aldım aldım :D resim hiç koymamıştım sana sorucaktım da buldum:D

Haha tebrikler o zaman. :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5555, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar merhaba, var olan bir konu tekrar açıldığında direk siliniyor mu, yoksa konuyu açan kişiye var olan konu iletilip öyle mi siliniyor

Admine göre değişir muhtemelen. :) Yani ama benim bildiğim kişiye özelden bildirilerek konusu kaldırılır. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Olsun gene de ortada hocanın yanlışı var hala. :D Dersi ona göre işleseymiş veya quiz'i ertelesin... 

Ooo motivasyon fışkırtmaca. :D 

Haha tebrikler o zaman. :)) 

Ah keşke... Dünyadaki en önemli dersi onlar veriyor asla öyle bir şey olamaz günah ile eşdeğer yani ne ertelemesi :)

Haha arada yapıyorum böyle şeyler :D

Bu arada Clannad 18. bölümdeyim... Tahmin ettiğim oldu, şuan evde buruk bir kalple geziyorum. Off cidden yani... Herhalde bir süre anime izleyemeyeceğim bu bittikten sonra :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Ah keşke... Dünyadaki en önemli dersi onlar veriyor asla öyle bir şey olamaz günah ile eşdeğer yani ne ertelemesi :)

Haha arada yapıyorum böyle şeyler :D

Bu arada Clannad 18. bölümdeyim... Tahmin ettiğim oldu, şuan evde buruk bir kalple geziyorum. Off cidden yani... Herhalde bir süre anime izleyemeyeceğim bu bittikten sonra :D

Hahaha sen de haklısın. :D 

Ooo halefim mi çıkıyor? :D 

Ne oluyordu 18. bölümde? 

Spoiler

Nagisa sizlere ömür mü?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha sen de haklısın. :D 

Ooo halefim mi çıkıyor? :D 

Ne oluyordu 18. bölümde? 

İçeriği Görüntüle

Nagisa sizlere ömür mü?

Yok estağfurullah ne halefi, biz kendi çapımızda iki kelam ediyoruz :D

Şu ana kadar(izlemeyen bakmasın pls);

Spoiler

Nagisa rahmetli oldu. Çok kızdım salaklara ama ne acele ettiniz az evliliğinizin tadını çıkarsaydınız diye. Çok da tatliş tatliş yaşayıp gidiyorlardı :/ Junior Nagisa 7 yaşlarında felan işte, en son orda kaldım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Yok estağfurullah ne halefi, biz kendi çapımızda iki kelam ediyoruz :D

Şu ana kadar(izlemeyen bakmasın pls);

İçeriği Görüntüle

Nagisa rahmetli oldu. Çok kızdım salaklara ama ne acele ettiniz az evliliğinizin tadını çıkarsaydınız diye. Çok da tatliş tatliş yaşayıp gidiyorlardı :/ Junior Nagisa 7 yaşlarında felan işte, en son orda kaldım.

Hahaha aman dikkat halefim olmak isteyenlerin sonu iyi bitmiyor zaten, olmaman daha iyi. :D 

Hmm ondan daha kötü şeyler oluyor desem? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.