Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ohayou_Kerem, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha ben de size denk geldiğime seviniyorum. Foruma renk katıyorsun :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:  İyisindir umarım. En son gönüllü stajında musmutluydun, umarım hala öyledir :D

Ah ah çay kazaları... İyi bari çaktırmadan halledivermişsin :D Hem temizlemiş de oldun daha da iyi olmuştur :) Bugün ben de bir çayzede oldum, kardeşim sağ olsun geldi yatağımın üstüde döktü :D Nevresimlere kadar değiştirmek zorunda kaldım :D

Kerem kouhai-kun sen de siz diye hitap ediyorsun, rica ediyorum beni kendinle eşdeğer gör.  Bu beni daha çok mutlu eder  :relax2-onion-head-emoticon:

Evvet musmutluydum hatta süpper ve düpperdim, bir tık daha mutluyum şimdi.  Geçtiğimiz cuma son gündü. Helallik isteyip ayrıldım oradan da. Tatil dediler, ben de ailemin yanına döndüm. Kraliçe gibi hissediyorum  :spa-onion-head-emoticon:

Ya keşke çakmamış olsaydı, hallettim halletmesine bu sefer de çok temiz diye şüphelendi:cruch-onion-head-emoticon: Kardeşim fazla zeki, yeğenim de anında ispikledi tabi, geçti gitti şimdi de tehdit ediyor beyefendi. Çay ince çizgi geçen arkadaşla da konuşuyorduk. Yurt dışına çıksam bile çayımı alır öyle giderim :relax2-onion-head-emoticon: 

Geçmiş olsun tatlı ve benim gibi sakar kardeşine selamlar yalnız olmadığını söyle  :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Pseudohomophylus, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Siz deyince kendimi protokolden gibi hissettim, rahat ettiğin şekilde hitap edebilirsin. Demek 2. sezon... umarım ben de bir ara izlerim :hell-yes-onion-head-emoticon:  İyi seyirler

İyiyim çok şükür uzun bir stres içinde geçen zamanlardan sonra başın rahata ulaştığında nasıl hissediyorsan  son bir kaç gündür ben de öyle hissediyorum:pretty-onion-head-emoticon:

Kerem kouhai seni gördüm daha iyi oldum, yeni yüzler görmeye alışıktım son bir kaç seferdir seninle denk geliyoruz  buna çok sevindim:relax2-onion-head-emoticon:

Ben de forumda sörf yapıyorum 2 saat önce kardeşimin klavyesine çay dökmüştüm resmen tutuştum sonra aklıma fön makinesi geldi o gelmeden fişi çekip kuruttum pür-ü pak edip tekrar taktım cillop gibi oldu eskisinden daha temiz görünüyor artık:stars-crazy-rabbit-emoticon: 

Ben o tarz konuşunca kendimi rahat hissediyorum kusuruma bakmayın.? Ben gerçek hayatta da konuştuğum kişilerin çoğuna bu şekilde hitap ediyorum pek bir samimiyetim yok kimseyle ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Kerem kouhai-kun sen de siz diye hitap ediyorsun, rica ediyorum beni kendinle eşdeğer gör.  Bu beni daha çok mutlu eder  :relax2-onion-head-emoticon:

Evvet musmutluydum hatta süpper ve düpperdim, bir tık daha mutluyum şimdi.  Geçtiğimiz cuma son gündü. Helallik isteyip ayrıldım oradan da. Tatil dediler, ben de ailemin yanına döndüm. Kraliçe gibi hissediyorum  :spa-onion-head-emoticon:

Ya keşke çakmamış olsaydı, hallettim halletmesine bu sefer de çok temiz diye şüphelendi:cruch-onion-head-emoticon: Kardeşim fazla zeki, yeğenim de anında ispikledi tabi, geçti gitti şimdi de tehdit ediyor beyefendi. Çay ince çizgi geçen arkadaşla da konuşuyorduk. Yurt dışına çıksam bile çayımı alır öyle giderim :relax2-onion-head-emoticon: 

Geçmiş olsun tatlı ve benim gibi sakar kardeşine selamlar yalnız olmadığını söyle  :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Özellikle de şu üniversite sınavı beni strese sokuyor nedense bilmiyorum☹. hazır okul yazılılarına "isteyenler girecek." diye haber gelmişken iyice ağırlık verdim üniversite sınavına o yüzden rahatladım bu aralar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OnlyAnime, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben o tarz konuşunca kendimi rahat hissediyorum kusuruma bakmayın.? Ben gerçek hayatta da konuştuğum kişilerin çoğuna bu şekilde hitap ediyorum pek bir samimiyetim yok kimseyle ?

Peki öyle olsun bu şekilde sen rahatsan yeterli benim için

Niron ne demek? gerçek adın mı? yoksa lakap mı? 

Bana çoğu arkadaşım HomHom diyor

MaviKek--AoiKeeki--PanKek de sonradan türetilen lakaplarım.  Her biri çok değerli :embarrassed4-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha pardon, çok sık konuşmadığımızdan alışamadım 'siz' dedim. Dikkat ederim efenim :D

Süpper ve düpperin bir tık daha üstü nedir bilemiyorum fakat Allah bozmasın diyelim :D Oo demek bitti, hadi geçmiş olsun. Anladığım kadarıyla oradan güzel ayrılmışsınız, sevindirici :D

Hahaha bu kardeşler varya :D Gözleri nasıl da açık, üstüne ispikçi yeğen demek :D Keşke yaşına bağlı olarak cazip bir teklif sunsaydınız :ahaaah-onion-head-emoticon:

Çay önemli ya. Çay ve kahve, ikisini de çok severim, ikisinden birini tüketmeden günü asla bitiremem :D

Haha tamamdır iletirim kendisine :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OnlyAnime, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Özellikle de şu üniversite sınavı beni strese sokuyor nedense bilmiyorum☹. hazır okul yazılılarına "isteyenler girecek." diye haber gelmişken iyice ağırlık verdim üniversite sınavına o yüzden rahatladım bu aralar.

Dünyadaki en vurdumduymaz insan bile pandemi sürecinde eğitim, sağlığı için manevi açılardan çalışamadıkları için de maddi açıdan oldukça stresli, ülke gündemlerini katmıyorum bile

Sınav dönemi normalde de stresli geçer ama sizin için bu süreç önceki senelere benzememesinden ve sürekli bir değişim içinde olmasından ötürü mutlaka daha stresli geçiyordur

Şu şekilde düşünelim "Eğer pandemi ile birlikte bu sınav sürecini de atlatırsanız pek çok insandan daha güçlü insanlar olarak yaşamınıza devam edersiniz" bu beni gaza getirir ama bilmem başka arkadaşlara etkisi ne olur:dunno-crazy-rabbit-emoticon: 

Güçlü olan hayatta kalır misali bir survivor oyunu simulasyondayıyız, hepimiz için bu süreci sağlıklı atlatmayı dilerim. :up-crazy-rabbit-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Peki öyle olsun bu şekilde sen rahatsan yeterli benim için

Niron ne demek? gerçek adın mı? yoksa lakap mı? 

Bana çoğu arkadaşım HomHom diyor

MaviKek--AoiKeeki--PanKek de sonradan türetilen lakaplarım.  Her biri çok değerli :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Rüyamda birisi bana Niron diye seslenmişti o günden beri lakap olarak Niron'u kullanıyorum kendi kendime kimsenin haberi yok lakap bile sayılmaz aslında sadece ben biliyorum?. İnternete yazdığımda da yatak markası çıktı sadece ☹.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Dünyadaki en vurdumduymaz insan bile pandemi sürecinde eğitim, sağlığı için manevi açılardan çalışamadıkları için de maddi açıdan oldukça stresli, ülke gündemlerini katmıyorum bile

Sınav dönemi normalde de stresli geçer ama sizin için bu süreç önceki senelere benzememesinden ve sürekli bir değişim içinde olmasından ötürü mutlaka daha stresli geçiyordur

Şu şekilde düşünelim "Eğer pandemi ile birlikte bu sınav sürecini de atlatırsanız pek çok insandan daha güçlü insanlar olarak yaşamınıza devam edersiniz" bu beni gaza getirir ama bilmem başka arkadaşlara etkisi ne olur:dunno-crazy-rabbit-emoticon: 

Güçlü olan hayatta kalır misali bir survivor oyunu simulasyondayıyız, hepimiz için bu süreci sağlıklı atlatmayı dilerim. :up-crazy-rabbit-emoticon: 

Teşekkürler sağ olun. Aslında yeteri kadar çalışıyorum ama yine de biraz stres oluyor illa ki. Onu da stres olarak değil heyecan olarak nitelendiriyorum.?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha pardon, çok sık konuşmadığımızdan alışamadım 'siz' dedim. Dikkat ederim efenim :D

Süpper ve düpperin bir tık daha üstü nedir bilemiyorum fakat Allah bozmasın diyelim :D Oo demek bitti, hadi geçmiş olsun. Anladığım kadarıyla oradan güzel ayrılmışsınız, sevindirici :D

Hahaha bu kardeşler varya :D Gözleri nasıl da açık, üstüne ispikçi yeğen demek :D Keşke yaşına bağlı olarak cazip bir teklif sunsaydınız :ahaaah-onion-head-emoticon:

Çay önemli ya. Çay ve kahve, ikisini de çok severim, ikisinden birini tüketmeden günü asla bitiremem :D

Haha tamamdır iletirim kendisine :D

Bozmasın amin, sen de bu kadar iyi, güzel ve mikkemmel olursun inşaallah:embarrassed4-onion-head-emoticon: Orada özel muamele gördüm, bana da oradaki bir asistan gibi davranıp sormadan anlatmaya açıklamalar yapmaya başlamışlardı. Seviyordum daha da çok sevdim eskiden 7 de bile çıkamazdık şimdi 4 te mesai bitiyor ve rahat geçiyordu pek çok iyi yönünü anlatabilirim. İyi ki gönüllü olmuşum:admire-onion-head-emoticon: 

Ben ağzımı açmadan yangından mal kaçırır gibi jet hızıyla yanıtlarsa rüşvet için vaktim kalmaz tabi zaten yavaş bir insanım:oniontortureplz: 

OnlyAnime, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Rüyamda birisi bana Niron diye seslenmişti o günden beri lakap olarak Niron'u kullanıyorum kendi kendime kimsenin haberi yok lakap bile sayılmaz aslında sadece ben biliyorum?. İnternete yazdığımda da yatak markası çıktı sadece ☹.

İlginçmiş cidden anime karakteri mi acaba diye bir kaç kez düşündüm de bir şey çıkmadı üstün arama yeteneklerimden ben de bizzat sana sormak istedim.

Hikayesi de güzelmiş lakabının, Niron-san 

Seni strese sokan en büyük mesele ortadan kalksa nasıl hissederdin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OnlyAnime, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler sağ olun. Aslında yeteri kadar çalışıyorum ama yine de biraz stres oluyor illa ki. Onu da stres olarak değil heyecan olarak nitelendiriyorum.?

Bir miktar stres iyidir ve gereklidir, seni harekete geçirir. Ama fazlası motorun hararet yapması gibi sana zarar verir.

Gambare gambare Niron-san 

Spoiler

BD115CFB0964F21D9239F6977315B2F61758FA78

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.