Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Pseudohomophylus, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Bozmasın amin, sen de bu kadar iyi, güzel ve mikkemmel olursun inşaallah:embarrassed4-onion-head-emoticon: Orada özel muamele gördüm, bana da oradaki bir asistan gibi davranıp sormadan anlatmaya açıklamalar yapmaya başlamışlardı. Seviyordum daha da çok sevdim eskiden 7 de bile çıkamazdık şimdi 4 te mesai bitiyor ve rahat geçiyordu pek çok iyi yönünü anlatabilirim. İyi ki gönüllü olmuşum:admire-onion-head-emoticon: 

Ben ağzımı açmadan yangından mal kaçırır gibi jet hızıyla yanıtlarsa rüşvet için vaktim kalmaz tabi zaten yavaş bir insanım:oniontortureplz: 

İlginçmiş cidden anime karakteri mi acaba diye bir kaç kez düşündüm de bir şey çıkmadı üstün arama yeteneklerimden ben de bizzat sana sormak istedim.

Hikayesi de güzelmiş lakabının, Niron-san 

Seni strese sokan en büyük mesele ortadan kalksa nasıl hissederdin?

İlk başlarda rahatlardım oh be sonunda bitti derdim ama sonra yokluğunu hissederdim gibime geliyor. Strese alışmışım gibi hissediyorum ama biraz ayarında olsa daha iyi olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Pseudohomophylus, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir miktar stres iyidir ve gereklidir, seni harekete geçirir. Ama fazlası motorun hararet yapması gibi sana zarar verir.

Gambare gambare Niron-san 

İçeriği Görüntüle

BD115CFB0964F21D9239F6977315B2F61758FA78

Bence de öyle teşekkür ederim görüşleriniz için dediğiniz gibi elimden geleni yapacağım ?.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Bozmasın amin, sen de bu kadar iyi, güzel ve mikkemmel olursun inşaallah:embarrassed4-onion-head-emoticon: Orada özel muamele gördüm, bana da oradaki bir asistan gibi davranıp sormadan anlatmaya açıklamalar yapmaya başlamışlardı. Seviyordum daha da çok sevdim eskiden 7 de bile çıkamazdık şimdi 4 te mesai bitiyor ve rahat geçiyordu pek çok iyi yönünü anlatabilirim. İyi ki gönüllü olmuşum:admire-onion-head-emoticon: 

Ben ağzımı açmadan yangından mal kaçırır gibi jet hızıyla yanıtlarsa rüşvet için vaktim kalmaz tabi zaten yavaş bir insanım:oniontortureplz: 

İlginçmiş cidden anime karakteri mi acaba diye bir kaç kez düşündüm de bir şey çıkmadı üstün arama yeteneklerimden ben de bizzat sana sormak istedim.

Hikayesi de güzelmiş lakabının, Niron-san 

Seni strese sokan en büyük mesele ortadan kalksa nasıl hissederdin?

Umarım öyle olur :D Aslında şu anda çalıştığım yerden çok memnumum. Her ne kadar üç haftadır kapanma felan derken işe gidemesem de, zevk alarak yapıyorum şimdilik :)

Bak bu çok önemli, değer görmek, insan olarak muamele edilmesi, arkasında bir art niyet olmaması. Bir keresinde bir araştırma yapılmıştı, iş tercihinde bulunan insanlar neye göre tercih yapıyorlar (para, konum, ulaşım, kariyer, vs) ve sonuç şu çıkmış; ortam. Birlikte çalıştığın insanlar, aldığın paradan da, kariyerden de önemli. Lafı çok uzattım ama böyle bir ortam bulmak günümüzde zor, umarım hepimiz böyle ortamlarda çalışırız :D

İspikçi bir yeğen yeterli motivasyona sahipse saniye 200 kere birini ispikleyebilmektedir :D Kesin bilgi bu arada, belgeselde gördüm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OnlyAnime, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

İlk başlarda rahatlardım oh be sonunda bitti derdim ama sonra yokluğunu hissederdim gibime geliyor. Strese alışmışım gibi hissediyorum ama biraz ayarında olsa daha iyi olur.

O olmasa da seni stres eden pek çok şey bulursun merak etme, en büyüğü ortadan kalksa da bu sefer stres yapacak neden yok diye mi stres yaparsın:sweetdrop-onion-head-emoticon:  

OnlyAnime, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bence de öyle teşekkür ederim görüşleriniz için dediğiniz gibi elimden geleni yapacağım ?.

Rica ederim^-^

Homhomla dutluk vaktini seçtiğiniz için biz teşekkür ederizz:whistling-onion-head-emoticon: 

Herkese hayırlı sahurlar bu seneki son sahurumuz :cute2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OnlyAnime, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynen öyle, hafif stresi çalışmak için marşa basma aracı olarak kullanabilirsen, gerisi çorap söküğü gibi gelir. 

Benim hayat boyu mottom şuydu; başaramayacağını düşünsen bile elinden geleni yap, en azından geçmişe bakınca "keşke" demezsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Umarım öyle olur :D Aslında şu anda çalıştığım yerden çok memnumum. Her ne kadar üç haftadır kapanma felan derken işe gidemesem de, zevk alarak yapıyorum şimdilik :)

Bak bu çok önemli, değer görmek, insan olarak muamele edilmesi, arkasında bir art niyet olmaması. Bir keresinde bir araştırma yapılmıştı, iş tercihinde bulunan insanlar neye göre tercih yapıyorlar (para, konum, ulaşım, kariyer, vs) ve sonuç şu çıkmış; ortam. Birlikte çalıştığın insanlar, aldığın paradan da, kariyerden de önemli. Lafı çok uzattım ama böyle bir ortam bulmak günümüzde zor, umarım hepimiz böyle ortamlarda çalışırız :D

İspikçi bir yeğen yeterli motivasyona sahipse saniye 200 kere birini ispikleyebilmektedir :D Kesin bilgi bu arada, belgeselde gördüm :D

Mezun olmadığını sanıyordum:sleeping-onion-head-emoticon: Çalışıyormuşsun, staj için mi? değilse işe erken başlamanı tebrik ederim^-^

Aynen öyle bir çalışandan önce insan olduğumu bilmeleri gerekir. Belki ömrümün sonuna kadar aynı ortamda çalışacağım 1-2 tane pürüz için tüm iş şevkimin kaçmasını yaptığım işin bana işkence olmasını ben de istemem. İsterseler milyon dolarlar versi... tamam milyon dolarlar için belki katlanabilirim:embarrassed3-onion-head-emoticon: 

Rahmetli Tuncel Kurtiz'in sesiyle okudum, mekanı cennet olsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Mezun olmadığını sanıyordum:sleeping-onion-head-emoticon: Çalışıyormuşsun, staj için mi? değilse işe erken başlamanı tebrik ederim^-^

Aynen öyle bir çalışandan önce insan olduğumu bilmeleri gerekir. Belki ömrümün sonuna kadar aynı ortamda çalışacağım 1-2 tane pürüz için tüm iş şevkimin kaçmasını yaptığım işin bana işkence olmasını ben de istemem. İsterseler milyon dolarlar versi... tamam milyon dolarlar için belki katlanabilirim:embarrassed3-onion-head-emoticon: 

Rahmetli Tuncel Kurtiz'in sesiyle okudum, mekanı cennet olsun.

Haha yok doğru biliyorsun mezun değilim henüz ama geçen seneden beri çalıştığım bir yer var. Şu aralar okulum dolayısıyla part time gidiyordum, yaz tatili gelince stajı da orada hallederim diyorum :D

Yani şimdi milyon dolar(lar) dersen... Bir ay çalışıp, maaşı alıp işten çıkma uyanıklığı çık aklımdan :D

Ben çok Ezel izlemezdim ama gerçekten sesi ile o kadar ikonik biri oldu ki ben bile biliyorum :) Amin :blush-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

O olmasa da seni stres eden pek çok şey bulursun merak etme, en büyüğü ortadan kalksa da bu sefer stres yapacak neden yok diye mi stres yaparsın:sweetdrop-onion-head-emoticon:  

Rica ederim^-^

Homhomla dutluk vaktini seçtiğiniz için biz teşekkür ederizz:whistling-onion-head-emoticon: 

Herkese hayırlı sahurlar bu seneki son sahurumuz :cute2-onion-head-emoticon:

Homhom ile dutluk vakti. Hafta içi bazı günler, kendi saatinde sizlerle...

Biz teşekkür ederiz sohbet için, hayırlı sahurlar herkese :bye2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha yok doğru biliyorsun mezun değilim henüz ama geçen seneden beri çalıştığım bir yer var. Şu aralar okulum dolayısıyla part time gidiyordum, yaz tatili gelince stajı da orada hallederim diyorum :D

Yani şimdi milyon dolar(lar) dersen... Bir ay çalışıp, maaşı alıp işten çıkma uyanıklığı çık aklımdan :D

Ben çok Ezel izlemezdim ama gerçekten sesi ile o kadar ikonik biri oldu ki ben bile biliyorum :) Amin :blush-crazy-rabbit-emoticon:

Anladım, yanılmadığıma da sevindim bazen benim için ufak ama diğer insanlar için ne boyutta olduğunu bilmediğim gaflar yapabiliyorum

Bu nedenle üzdüğüm kırdığım varsa özür dilerim bir daha olmaması için gayret gösteririm. Stajı da hallettin yani umarım en kısa zamanda devamlılık arz eden ortamı güzel iş de bulursun

Çok çeldirici bir seçenek di mi :help-crazy-rabbit-emoticon: seninki de güzel fikirmiş, tuttum bunu güzel bir sebeple işten çıkıp önce Malta sonra Miami'ye tatil planlarına başlardım:smooth-crazy-rabbit-emoticon:

Acun Ezel'e dokunmasın lütfen, dua edeyim de Melisa hanım remake falan istemez :hell-yes-onion-head-emoticon:

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Homhom ile dutluk vakti. Hafta içi bazı günler, kendi saatinde sizlerle...

Biz teşekkür ederiz sohbet için, hayırlı sahurlar herkese :bye2-onion-head-emoticon:

Eğer iyi bir şirin olursanız beni yine bana özel saatler ve yine bana özel günlerde görebilirsiniz 

:victory-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.