Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar diliyorum, son sahurumuz ve son günümüz inşallah güzel geçer, baklava yapacaklara şimdiden kolay gelsin (ben de yapacağım...) bayramlıklarınızı hazırlayın. :D 

Sana da hayırlı sahurlar :bye2-onion-head-emoticon: Baklava konusunda kolay gelsin :D Biz büyük ihtimal satın alırız, baklava yapmak için fazla üşengeciz :D 

Pseudohomophylus, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Anladım, yanılmadığıma da sevindim bazen benim için ufak ama diğer insanlar için ne boyutta olduğunu bilmediğim gaflar yapabiliyorum

Bu nedenle üzdüğüm kırdığım varsa özür dilerim bir daha olmaması için gayret gösteririm. Stajı da hallettin yani umarım en kısa zamanda devamlılık arz eden ortamı güzel iş de bulursun

Çok çeldirici bir seçenek di mi :help-crazy-rabbit-emoticon: seninki de güzel fikirmiş, tuttum bunu güzel bir sebeple işten çıkıp önce Malta sonra Miami'ye tatil planlarına başlardım:smooth-crazy-rabbit-emoticon:

Acun Ezel'e dokunmasın lütfen, dua edeyim de Melisa hanım remake falan istemez :hell-yes-onion-head-emoticon:

Eğer iyi bir şirin olursanız beni yine bana özel saatler ve yine bana özel günlerde görebilirsiniz 

:victory-onion-head-emoticon:

Estağfurullah kırılacak bir şey :D Teşekkürler umarım sen de bulursun böyle güzel bir yer :)

Acun bu, her an her şeye el atabilir :/

Hayırlı sahurlar sayın forumdaşlarım. Son sahurunuz ve arefe gününüz musmutlu geçsin <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Sana da hayırlı sahurlar :bye2-onion-head-emoticon: Baklava konusunda kolay gelsin :D Biz büyük ihtimal satın alırız, baklava yapmak için fazla üşengeciz :D 

Hayırlı sahurlar sayın forumdaşlarım. Son sahurunuz ve arefe gününüz musmutlu geçsin <3

Hahaha abim ev baklavası seviyor, bir nevi o yüzden yapıyoruz. :D 

Sağ ol, senin de. :))

@Freesia tepki vermek haricinde nasılsın? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Aynen öyle. :D 

Ben de iyiyim. :) Aaa çok ayıp, niye üşeniyorsun, en azından selam verir insan. :D 

Ohayou_Kerem, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Suskun şu aralar :D

Biraz modum düşüktü son günlerde ondandır. :D Ama şuan daha iyiyim teşekkür ederim :D

O zaman selam diyeyim geç olsun güç olmasın. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Biraz modum düşüktü son günlerde ondandır. :D Ama şuan daha iyiyim teşekkür ederim :D

O zaman selam diyeyim geç olsun güç olmasın. :D

Modun düşük ve terapist Pega'ya uğramadın... Çok ayıp, duymamış olayım. :) 

Aleyküm selam. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Modun düşük ve terapist Pega'ya uğramadın... Çok ayıp, duymamış olayım. :) 

Aleyküm selam. :D 

Haha. Zaten hallettik meseleyi öyle çok büyütülecek bir şey yoktu ama insanın içine dert oluyor işte.

O zaman bir dahakine sendeyim direk. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha. Zaten hallettik meseleyi öyle çok büyütülecek bir şey yoktu ama insanın içine dert oluyor işte.

O zaman bir dahakine sendeyim direk. :D

Anladım, halletmene sevindim en azından. :) 

Hahaha tamamdır. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.