Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Çok enteresan bir rüya gördüm onu anlatayım bari bir odadayım oda büzülüp genişliyor sürekli yer değiştiriyor nasıl anlatsam sanki oda ayni anda her tarafa dönüyor ve bende odanın tam ortasında duruyorum havada asılı halde hiç hareket etmeden resmen 3 boyutlu rüya gördüm. 3. Kişi bakış açısıyla gördüm kendimi gerçi belki de o ben değilimdir bilemiyorum yüzünü tam göremedim arkadan bakıyorum ben sanki bir oyunda bir karakteri kontrol ediyormuşum gibi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İşte uyandım sonra biraz korktum açıkçası bir süre hareket edemedim yani hareket etmek istemedim de diyebiliriz hani döndüm kaldım derler ya işte öyle bir durum ardından ceraretimi toplayıp telefona sarıldım işte biraz kafa dağıtıyım diye gerisini zaten biliyorsunuz hop tak buradayım dadaa

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi bunu okuyanı düşünsenize günaydın yazmak için geliyor hop benim mesajlar adam şok olur tabi şimdiden özür diliyorum bu ilk ve sondu evet hm aslında çok da emin konuşmamak lazım şu an günlük tutma fikrinin büyük bir açığını buldum evet söylüyorum hazır mısınız davul sesleri alabilir miyim dumdumdum da ben bu günlüğü geceleğin karanlıkta nasıl yazıcam evet zaten zor hareket ediyorum birde kalkıp ışığı mı açıcağım yok daha neler?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hm telefona direknot seklinde de yazabilirim aslında ama eminim diğer insanların tepkisini görmek daha eğlenceli olur ama ya ne uzattım sakız oldu iyice puhpuh neyse kapatıyım artık konuyu zaten hafiften uykum da geldi o zaman bana iyi geceler size günaydınlar efendim dudududu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zzzz, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba kimse var mı?

ühühü çok yanlızım

Çok enteresan bir rüya gördüm onu anlatayım bari bir odadayım oda büzülüp genişliyor sürekli yer değiştiriyor nasıl anlatsam sanki oda ayni anda her tarafa dönüyor ve bende odanın tam ortasında duruyorum havada asılı halde hiç hareket etmeden resmen 3 boyutlu rüya gördüm. 3. Kişi bakış açısıyla gördüm kendimi gerçi belki de o ben değilimdir bilemiyorum yüzünü tam göremedim arkadan bakıyorum ben sanki bir oyunda bir karakteri kontrol ediyormuşum gibi

Rüya o kadar gerçekçiydiki resmen rüyada midem bulandı başım döndü

İşte uyandım sonra biraz korktum açıkçası bir süre hareket edemedim yani hareket etmek istemedim de diyebiliriz hani döndüm kaldım derler ya işte öyle bir durum ardından ceraretimi toplayıp telefona sarıldım işte biraz kafa dağıtıyım diye gerisini zaten biliyorsunuz hop tak buradayım dadaa

İşte öyle hm keşke birileri olsaydıda biraz yazışsaydık neyse yinede rahatladım kendi kendime yazışmak beni rahatlattı çok değisik bunu daha sık yapmalıyım

Aklıma deli bir fikir geldi neden günlük tarzı birşey tutmuyorum ki hem böylece sizin kafanızıda şisirmemiş olurum evet bu harika bir fikir kendimi tebrik ediyorum Aferin ben 

Zzzz, 57 dakika önce tarihinde yazdı:

Şimdi bunu okuyanı düşünsenize günaydın yazmak için geliyor hop benim mesajlar adam şok olur tabi şimdiden özür diliyorum bu ilk ve sondu evet hm aslında çok da emin konuşmamak lazım şu an günlük tutma fikrinin büyük bir açığını buldum evet söylüyorum hazır mısınız davul sesleri alabilir miyim dumdumdum da ben bu günlüğü geceleğin karanlıkta nasıl yazıcam evet zaten zor hareket ediyorum birde kalkıp ışığı mı açıcağım yok daha neler?

Zzzz, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Hm telefona direknot seklinde de yazabilirim aslında ama eminim diğer insanların tepkisini görmek daha eğlenceli olur ama ya ne uzattım sakız oldu iyice puhpuh neyse kapatıyım artık konuyu zaten hafiften uykum da geldi o zaman bana iyi geceler size günaydınlar efendim dudududu

Hahaha :D İnanılmaz. Hoş geldin öncelikle. Umarım iyi anlaşırız :) İkinci olarak, bu şekilde art arda mesaj atmak biraz riskli, spam dolayısı ile ban yiyebilirsin dikkatli ol :) Gelelim yazdıklarına :D

Ben buradaydım aslında ama yan sekmede ödev yapmakla meşguldüm o yüzden görmemişim :D Bir dahakine sohbet ederiz artık. Gördüğün rüya çok acayipmiş, sen böyle anlatınca aklıma Dr. Strange filmindeki o sahne geldi, her yer aynı anda eğriliyor felan böyle :D Kendini (veya o her kimse) 3. sahış açısından görmen çok acayip :D

Haha iyi yapmışsın. Biraz ters bir zamanda gelmişsin ama bu saate kimse olmaz genelde (doğal olarak xd) :D Genelde gün içerisinde buranın müdavimlerini bulabilirsin :)

Kendi kendine günlük tutma fikrini egale edebilmeni tebrik ediyorum öncelikle :D Gerçi telefondan not defterine yazıp oradan buraya kopyalayabilirsin de :D  

Hahaha :D Umarım bir dahakine denk gelir de konuşuruz. İyi geceler ve günaydın :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.