Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Şanslısın, en azından kaçabiliyorsun :D Ben de babam ve amcamların okey oynamalarına maruz kalıyorum şuan xd

Haha evet :D Bende geçen yaz aralarında kalıyordum sonra aralarına girip onayamaya başladım sende oyna :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Haha evet :D Bende geçen yaz aralarında kalıyordum sonra aralarına girip onayamaya başladım sende oyna :D 

Ayh içim dışım okey oldu yeter artık :D Çok soğudum o oyuna karşı artık, bilsem bile izliyorum en fazla yancı olup çay içiyorum işte :D

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ooo enerjik kız, seni gördük daha iyi olduk, sen nasılsın?

Sen nasılsın nasıl geçiyor bayram? Tatlılar bitti mi? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ayh içim dışım okey oldu yeter artık :D Çok soğudum o oyuna karşı artık, bilsem bile izliyorum en fazla yancı olup çay içiyorum işte :D

Sen nasılsın nasıl geçiyor bayram? Tatlılar bitti mi? :D

Tatlılar bitmez... :D Koca tepsi baklava yaptık evde 3 kişiyiz. :D Bayram geçiyor bir şekilde, sen neler yapıyorsun? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Tatlılar bitmez... :D Koca tepsi baklava yaptık evde 3 kişiyiz. :D Bayram geçiyor bir şekilde, sen neler yapıyorsun? :)

Off bana da bitmeyen tatlı lazım kriz geçircem :D Valla bizde de geçiyor bir şekilde işte, pek tadı yok ama idare ediyoruz. Sen yazana kadar ben uykuya yenik düşmüşüm, ramazan ayındaki tüm uykusuzluğumu çıkardım gece :D

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydınlar herkese, umarım gününüz güzel geçer. :))

Günaydın herkese :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.