Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Vay hain nxkslslsjsjw :D Afiyet bal şeker olsun :D 

Oo k-pop demek. Pek tarzım değil benim ama güzel şarkıları vardı :) İyi dinlemeler :angel2-onion-head-emoticon:

Hahaha sağ olasın. :D 

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar. umarım herkes güzel bir bayram geçirmiştir. Son günü de olsa gelebildim. :D Bayramınız mutlu, kutlu olsun. :) 

Oo selam, sağ olasın inşallah sen de güzel bir bayram geçirmişsindir ve böyle devam eder. :) Geç olsun, güç olmasın, senin de kutlu olsun. :)

Hawa, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim yarın desler başlıcak diye ödevlerimi yapıyorum :D

Haha hemen yetiştir o zaman ödevlerini, yarın senin için mutlu bir gün olacak demek ki. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler :D Senin bayramın mübarek olsun. Nasıl geçiyor bayramın?

Geçiyor güzelce, dün yakınımızda oturan kuzenimi görebildim o yüzden bir renk geldi bayrama, hoş oldu. :D Geçiyor güzelce şu anlık bakalım. anime izliyorum, kitap okuyorum, gündüzleri sürekli bir şeyler atıştırmakla geçiyor ama şunu yiyelim bunu da yiyelim diye ramazan boyunca düşündüğümüz şeyler. :D Spora da başlamamız gerekiyor bir yandan kardeşimle bakalım şu kapanma bitsin yürüyüşe başlayacağız gibi. Biraz planlar var. :) Senin nasıl geçti, geçiyor?

Zorojuro, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar

Selaam. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçiyor güzelce, dün yakınımızda oturan kuzenimi görebildim o yüzden bir renk geldi bayrama, hoş oldu. :D Geçiyor güzelce şu anlık bakalım. anime izliyorum, kitap okuyorum, gündüzleri sürekli bir şeyler atıştırmakla geçiyor ama şunu yiyelim bunu da yiyelim diye ramazan boyunca düşündüğümüz şeyler. :D Spora da başlamamız gerekiyor bir yandan kardeşimle bakalım şu kapanma bitsin yürüyüşe başlayacağız gibi. Biraz planlar var. :) Senin nasıl geçti, geçiyor?

Selaam. :)

Yakında oturan kuzeni görmek bile büyük nimet artık :/ Sevindim adına :) Hazır tatil olmuşken biraz hobilere vakit ayırmak lazım tabi :D Ne okuyorsun şu an?

Ah ah hele bana sor gördüğüm her şeyi yiyesim geliyor :D Buzdolabının kapağını açıp duruyorum :D 

Evde otur otur hamura döndük valla :D Gerçi ben evde halletmeye çalışıyorum ama seni bilemem tabi bazen evde motive olamıyor insan. Yürüyüş iyi geliyor insana ya. Bana kulaklık ver diğer şehre kadar yürürüm galiba :D 

Ben de iyidir nolsun. Amcamlar illegal yollarla bize gelmişlerdi dün işte :D Kuzenleri felan gördüm iyi oldu. Şu an için evde sıkılıp konsolda oyun oynamakla geçiyor gibi. Dünyalar Savaşı kitabını bitirdim, şimdi de Dracula'ya başladım güzel gidiyor, yazarıb hayalgücüne hayran kaldım :D Pazartesiye bir sınavım var ona bakarım biraz. Şimdilik böyle :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Yakında oturan kuzeni görmek bile büyük nimet artık :/ Sevindim adına :) Hazır tatil olmuşken biraz hobilere vakit ayırmak lazım tabi :D Ne okuyorsun şu an?

Ah ah hele bana sor gördüğüm her şeyi yiyesim geliyor :D Buzdolabının kapağını açıp duruyorum :D 

Evde otur otur hamura döndük valla :D Gerçi ben evde halletmeye çalışıyorum ama seni bilemem tabi bazen evde motive olamıyor insan. Yürüyüş iyi geliyor insana ya. Bana kulaklık ver diğer şehre kadar yürürüm galiba :D 

Ben de iyidir nolsun. Amcamlar illegal yollarla bize gelmişlerdi dün işte :D Kuzenleri felan gördüm iyi oldu. Şu an için evde sıkılıp konsolda oyun oynamakla geçiyor gibi. Dünyalar Savaşı kitabını bitirdim, şimdi de Dracula'ya başladım güzel gidiyor, yazarıb hayalgücüne hayran kaldım :D Pazartesiye bir sınavım var ona bakarım biraz. Şimdilik böyle :)

Aynen.. 3 sokak üstte oturuyorlar ama haliyle ramazanda görüşemedik, çalışıyor olunca falan. Bayramda izin durumlarıyla görebildik. Evimizin altında market de var, amcamlar da onu bahane ederiz gibisinden uğradılar dün. Onlar da 5 sokak aşağıda. Babam büyük kardeş olunca biz hiçbir yere de gitmedik iyi oldu. :D 

"Tanrılar Zar Attığında" diye bir kitap okuyorum bayağı ilginç, değişik bir kitap. İnsan bilinci verilmiş 15 köpeğin yaşadığı şeylerden bahsediliyor da ben de daha yarısındayım. Biraz ürpertici durumlar yok değil. Hayal gücü geniş yazarlar heyecanlandırıyor cidden insanı. Ben de kitaplıkta numaralandırdım okuyacağım kitapları, bakalım bunu bitireyim bi. Hala özlediğim Rus edebiyatına geçiş yapamadım ya onları çıkarmamıştım kolilerden daha. Geçen de kitaplık düzenledik yeniden. Şimdi tüm kitaplar göz önünde o da iyi oldu. :)

Bir kere sahili 6 km yürümüşüm farkında varmadan.. :D Yürümek güzel şey ya. O değil amcamı da yürütmüşüm bana da dur diyememiş mutluyum diye, keli yanmıştım akşam acı çekiyordu hahaha ay unutmuştum bunu hatırlayınca yine bi güldüm. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.