Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Nevolika, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir gaza geldim bu mesajından sonra yazacağım valla bulmuşum mis gibi forum, dediğin gibi üç kişi de kalsak sorun değil. Yeter ki tamamen terk edilmesin böyle uzun geçmişli ve kaliteli mekan:super-onion-head-emoticon:

Gaza getirmek benim işim. Ama yinede bana bakma sen. Derler ya gemiyi ilk fareler terk eder diye. Ha işte o benim:yes-sir-crazy-rabbit-emoticon:Ben genel olarak her şeyi yarım bırakıyorum. En azından dedim gitmeden bir faydam olsun. Ama belkide uzun süre burdayım buraların yarı zamanlı mudavimi olana kadar :happiness-crazy-rabbit-emoticon: Her şey çok belirsiz ve böyle olması iyi. Biraz daha konuşursam doğumumdan başlayarak her şeyi anlatıcam :embarrassed3-onion-head-emoticon: Saygılar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Nevolika, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

Süpermiş, peki burada da çoklu alıntı yapmalı mıyım? Yani eğer yaparsam birden fazla kişiye cevap vermiş olacağım o yüzden sadece bana cevap yazan kişiye yapsam yeterli olur herhalde.

Eğer bir çok kişinin mesajını yanıtlayacaksan evet, ufak tefek art arda mesajlar göz ardı ediliyor ama merak etme. :) Evet sadece cevaplamak istediğin mesajı alıntıla. :) 

burakwoz, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabalar herkese. Aklıma bir fikir geldi ama sizlere de bir sorayım dedim. Forumu diritlmek için ne yapabiliriz diye düşündüm. Bu konuda başlık açmak çeşitli yerlerde insanları davet etmek gibi. Discord sunucusunda 6000 kişiye varan bir kitle var ama burası biraz çorak tabiri caizse. Bu belki benim haddime bir şey değil ama elimden geleni yapmak isterim. Her ne kadar aşırı aktif biri olmasamda elimden geleni yapmamak kötü olurdu. Fikirlerinizi rica ediyorum:yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Forumlar genel manada ölüyor sadece burası değil, ilk baş gelenler olur ama bir o kadar da geçici olur, çünkü artık herkes discord/whatsapp gibi hızlı akan ortamlara alıştı ve buralar çok yavaş geliyor. Ayrıca ben böyle az kişinin bulunduğu yerleri daha çok seviyorum, öbür türlü konuyu takip edemiyorsun. :D 

burakwoz, 46 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin ikinci kez diyorum ama :hi-onion-head-emoticon: Discord konusunda epey bilgisizim pek kullanmadım açıkcası.Türkanime sitesinde görmüştüm çevrimiçi kullanıcıları. Gözlemlediğim kadarıyla @Ohayou_Kerem @pegasusejder @Freesia bide arada ben varım :embarrassed3-onion-head-emoticon: şaka bir yana eski gönderileri gördükçe daha da bir aktif olasım geliyor. Bu bana da böyle gelmiş olabilir yanlış anlama. 

Hahaha merak etme başka kişilerde var sadece sen denk gelmemişsin, bir de dönemlik değişiyor buralar. :D 

Nevolika, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

Tekrar hoş buldum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:biraz göz attım discord grubuna ama ben de senin gibi fransız kaldım sanırım. Neden yanlış anlayayım dslfjsd benim de gözüme çarptı bu kişiler ve üzüldüm açıkçası bu kadar az kişinin aktif olmasına. Etkinlikleri ve sohbet konularını gördükçe çok heveslendim bir şeyler yazmak için ama kimse görmeyecek diye vazgeçtim :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

Üzülecek bir şey yok ya, buralar en çok 2016'lara kadar aktifti, sonra 2020 haziran ayı gibi @BURUN arkadaşla beraber konuşmaya başladık bizi gören katıldı derken tekrar aktif olmaya başladı, şimdi de ara ara aktif oluyor ara ara ölü. :D Hevesin kırılmasın, kurallara uyduğun sürece istediğin gibi konu açabilirsin. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Eğer bir çok kişinin mesajını yanıtlayacaksan evet, ufak tefek art arda mesajlar göz ardı ediliyor ama merak etme. :) Evet sadece cevaplamak istediğin mesajı alıntıla. :) 

Forumlar genel manada ölüyor sadece burası değil, ilk baş gelenler olur ama bir o kadar da geçici olur, çünkü artık herkes discord/whatsapp gibi hızlı akan ortamlara alıştı ve buralar çok yavaş geliyor. Ayrıca ben böyle az kişinin bulunduğu yerleri daha çok seviyorum, öbür türlü konuyu takip edemiyorsun. :D 

Hahaha merak etme başka kişilerde var sadece sen denk gelmemişsin, bir de dönemlik değişiyor buralar. :D 

Üzülecek bir şey yok ya, buralar en çok 2016'lara kadar aktifti, sonra 2020 haziran ayı gibi @BURUN arkadaşla beraber konuşmaya başladık bizi gören katıldı derken tekrar aktif olmaya başladı, şimdi de ara ara aktif oluyor ara ara ölü. :D Hevesin kırılmasın, kurallara uyduğun sürece istediğin gibi konu açabilirsin. :) 

Şakasına dedim ya arada insanları görüyorum:ahaaah-onion-head-emoticon: saygısızlık olmasın baylar bayanlar hepinize aktiflik için teşekkürler.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burakwoz, 56 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin ikinci kez diyorum ama :hi-onion-head-emoticon: Discord konusunda epey bilgisizim pek kullanmadım açıkcası.Türkanime sitesinde görmüştüm çevrimiçi kullanıcıları. Gözlemlediğim kadarıyla @Ohayou_Kerem @pegasusejder @Freesia bide arada ben varım :embarrassed3-onion-head-emoticon: şaka bir yana eski gönderileri gördükçe daha da bir aktif olasım geliyor. Bu bana da böyle gelmiş olabilir yanlış anlama. 

:D Bende yeni yeni girmeye başladım. :D

Nevolika, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir gaza geldim bu mesajından sonra yazacağım valla bulmuşum mis gibi forum, dediğin gibi üç kişi de kalsak sorun değil. Yeter ki tamamen terk edilmesin böyle uzun geçmişli ve kaliteli mekan:super-onion-head-emoticon:

Yaz dostum.<3 :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burakwoz, 53 dakika önce tarihinde yazdı:

Pegasus reis yazmış zaten yazılması gerekeni :D Ben de zaten daha yeni sayılırım ama buradaki ortama bayılıyorum :D Zaten sosyal medya kullanmadığımdan (whatsapp ve discord hariç) geri kalan vaktimi burada geçirmeyi seviyorum. Arada demirbaşlar girip çıkıyorlar, yaz da yaklaştı kim bilir belki tekrardan cümbüşe döner burası :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

:D Bende yeni yeni girmeye başladım. :D

Yaz dostum.<3 :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Gözümde sizin padavanınız gibiyim ustalarım @Ohayou_Kerem @pegasusejder @Freesia:cheer2-onion-head-emoticon: Bak bak nasıl gaza geldim açsak şöyle bir oyun havası

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burakwoz, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Gözümde sizin padavanınız gibiyim ustalarım @Ohayou_Kerem @pegasusejder @Freesia:cheer2-onion-head-emoticon: Bak bak nasıl gaza geldim açsak şöyle bir oyun havası

İçeriği Görüntüle

Hahahah :D O zaman sen hazır gaza gelmişken ben de biraz benzin atayım buyur:

Spoiler

:admire-onion-head-emoticon: A new power is rising  :admire-onion-head-emoticon:

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar, nasılsınız? :tuzkistrokeplz:

İyi akşamlar :D Seni discord haricinde görmek güzel :D İyidir sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burakwoz, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Şakasına dedim ya arada insanları görüyorum:ahaaah-onion-head-emoticon: saygısızlık olmasın baylar bayanlar hepinize aktiflik için teşekkürler.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Hahaha tamam. :D Sana da teşekkürler gelip konuştuğun için. :)

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar, nasılsınız? :tuzkistrokeplz:

İyi akşamlar Capri, iyidiri sen? :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.