Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Pseudohomophylus, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabalar  gece oldu gerçi :')

İstediğim çayı içtim hem de çaydanlığın dibini görene kadar :cheer2-onion-head-emoticon:

Sence de biraz az olmamış mı bu verdiğin bilgi...

Neyse Golden Time değil çünkü izlediğin anime o olsa tek hatırladığın şey "Banri!" olurdu

1 anime eledik hadi yine iyisin:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Hayırlı geceler Dutluklular ve diğer forum sakinleri:thank_you__onion_by_elcerbero:

Hoş geldin Homhom senpai :D Hep seninle denk geliyoruz :D (buranın gece bekçisi olma yolunda ilerliyorum ondandır :D) 

Valla beni demlik çay kesmedi üstüne sallama çay bile içtim :relax2-onion-head-emoticon:

Haha Golden Time'da öyleydi dimi ya... Yazık Koko'ya bir ara sürekli peşini kovalıyordu çocuğun :D

Hayırlı geceler :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayırlı geceler. :3

Hmmm.. Nabersin Freesia? Sen de mi gece kuşusun ?

Spoiler

tenor.gif?itemid=12711012 

Ohayou_Kerem, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Homhom senpai :D Hep seninle denk geliyoruz :D (buranın gece bekçisi olma yolunda ilerliyorum ondandır :D) 

Valla beni demlik çay kesmedi üstüne sallama çay bile içtim :relax2-onion-head-emoticon:

Haha Golden Time'da öyleydi dimi ya... Yazık Koko'ya bir ara sürekli peşini kovalıyordu çocuğun :D

Hayırlı geceler :bye1-onion-head-emoticon:

Süpersin bu yol devam gecelerin fatihi Kerem:)  şu aşinalığın verdiği mutluluğu başka hiçbir şey vermiyor bugün güzel bir hasret giderdik özlemişim arkadaşları :wow1-onion-head-emoticon:

Öyle düşün o kadar izledim aklımda tek bir kelime kalmış

Kaçan birini kovalarsın da bir yere kımıldamayan insan neden kovalanır anlamıyor benim beyin

Gidiyor musun ... Karpuz kesecektik daha :big-eye-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, Şimdi tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Süpersin bu yol devam gecelerin fatihi Kerem:)  şu aşinalığın verdiği mutluluğu başka hiçbir şey vermiyor bugün güzel bir hasret giderdik özlemişim onları :wow1-onion-head-emoticon:

Kaçan birini kovalarsın da bir yere kımıldamayan insan neden kovalanır anlamıyor ben beyin

Merhaba, iyiyim sağolasın sen nasılsın ? Genelde erken yatmaya çalışıyorum ama bazen uyku tutmuyor işte. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Süpersin bu yol devam gecelerin fatihi Kerem:)  şu aşinalığın verdiği mutluluğu başka hiçbir şey vermiyor bugün güzel bir hasret giderdik özlemişim onları :wow1-onion-head-emoticon:

Kaçan birini kovalarsın da bir yere kımıldamayan insan neden kovalanır anlamıyor benim beyin

Haha teşekkür ederim :D 

Sorma ya :D Bir yandan da hak veriyorum aslında ya, Tada Banri de çok acayip vaka yani, bir var bir yok anlayamıyorsun :D Normalde dizinin başında bu kız hayatta birinin peşinden koşmaz dersin ama aşk işte neler yaptırıyor :D

Sen önceki mesajında hayırlı geceler deyince uğrayıp gidiyorsun sandım, yoksa buradayım bir süre daha :D

:happy-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba, iyiyim sağolasın sen nasılsın ? Genelde erken yatmaya çalışıyorum ama bazen uyku tutmuyor işte. :D 

Seni uyutmayan nedir? Beleşe dert dinlenir:snack-crazy-rabbit-emoticon: işin şakası bir yana uyku önemli arkadaşlar -benden duymuş olmayın-:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Ohayou_Kerem, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha teşekkür ederim :D 

Sorma ya :D Bir yandan da hak veriyorum aslında ya, Tada Banri de çok acayip vaka yani, bir var bir yok anlayamıyorsun :D Normalde dizinin başında bu kız hayatta birinin peşinden koşmaz dersin ama aşk işte neler yaptırıyor :D

Sen önceki mesajında hayırlı geceler deyince uğrayıp gidiyorsun sandım, yoksa buradayım bir süre daha :D

:happy-onion-head-emoticon:

Aşk haa... o konuda konuşmayalım benim IQ'um yetmiyor o konulara küçücüğüm ben daha Kerem arkadaş:wow1-onion-head-emoticon:

Giderken kaçış müziği atıp topuklarım genel olarak Mika-chan'dan bu yana alışkanlık oldu, gerçi ilk kimin başlattığını da hatırlamıyorum muhtemelen Mika-chan'dı.

Ee neler yaparsınız? Tam kapanma sonrası en çok neyin özlemini giderdiniz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Seni uyutmayan nedir? Beleşe dert dinlenir:snack-crazy-rabbit-emoticon: işin şakası bir yana uyku önemli arkadaşlar -benden duymuş olmayın-:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Aşk haa... o konuda konuşmayalım benim IQ'um yetmiyor o konulara küçücüğüm ben daha Kerem arkadaş:wow1-onion-head-emoticon:

Giderken kaçış müziği atıp topuklarım genel olarak Mika-chan'dan bu yana alışkanlık oldu, gerçi ilk kimin başlattığını da hatırlamıyorum muhtemelen Mika-chan'dı.

Hahaha :D Merak etme ben de bu konular hakkında pek yetkili bir mercii değilim efenim :)

Bugün liseden arkadaşlarımı tavladım :pretty-onion-head-emoticon: Uzun süredir bir yerlere çıkmıyorduk. Biraz Beyoğlu, Cihangir oradan da Nişantaşı, Bomonti derken Allah yürü ya kulum dedi, biz de bol bol yürüdük :D Hava da şansımıza inanılmaz güzeldi, gerçekten ihtiyacımız varmış biraz yürüyüş çok iyi geldi. Hazır gitmişken müdavimi olduğum kahveciden kahvemi de aldım :serenade-onion-head-emoticon: Baya tatliş bir gündü benim açımdan. 

Siz neler yapmaktasınız efenim?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Davetin için teşekkür ederim ama öyle beni uyutmayacak derecede bir derdim yok. Büyük ihtimalle uykusuzluğumun nedeni öğlenleyin biraz kestirmem olabilir. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Bugün bende dışarı cıktım. Öyle parkta çay içip çekirdek yedik. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha :D Merak etme ben de bu konular hakkında pek yetkili bir mercii değilim efenim :)

Bugün liseden arkadaşlarımı tavladım :pretty-onion-head-emoticon: Uzun süredir bir yerlere çıkmıyorduk. Biraz Beyoğlu, Cihangir oradan da Nişantaşı, Bomonti derken Allah yürü ya kulum dedi, biz de bol bol yürüdük :D Hava da şansımıza inanılmaz güzeldi, gerçekten ihtiyacımız varmış biraz yürüyüş çok iyi geldi. Hazır gitmişken müdavimi olduğum kahveciden kahvemi de aldım :serenade-onion-head-emoticon: Baya tatliş bir gündü benim açımdan. 

Siz neler yapmaktasınız efenim?

İstanbul haa... ii nee... Senin adına sevindim :whistling-onion-head-emoticon:Galata taraflarına uğrarsan

Spoiler

Viyana Kahvesi'nden -reklama girebilir dikkatsiz davrandım sorry kötü örnek olmak istemem- 

benim adıma bir kahve içiver şimdiden özledim bile oraları nasip bakalım bir daha ne zaman yolumuz düşecek İstanbullara

Ben saf yürümeyi özledim

Sanırım bu hafta sonu sabahın köründe köpeklere rağmen bir yürüyüşe çıkmak isterim onun dışında bugün temizlik ders çalışma yemek ve yine ders çalışmayla geçti akşam 10dan sonra da arkadaşlarımla eskileri andık güzel bir gündü paslanmamışız boş yapmada

Freesia, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Davetin için teşekkür ederim ama öyle beni uyutmayacak derecede bir derdim yok. Büyük ihtimalle uykusuzluğumun nedeni öğlenleyin biraz kestirmem olabilir. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Bugün bende dışarı cıktım. Öyle parkta çay içip çekirdek yedik. :D 

Sizin adınıza sevindim ablamlar da yeğenlerle parka gitmişler, çimlerde bile oturacak yer kalmamış:suicideoniplz:

Dışarıda da olsanız insanca fakir yerlerde takılmanızı naçizane tavsiyem olarak belirtmek isterim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

İstanbul haa... ii nee... Senin adına sevindim :whistling-onion-head-emoticon:Galata taraflarında uğrarsan Viyana Kahvesi'nden benim adıma bir kahve içiver şimdiden özledim bile oraları nasip bakalım bir daha ne zaman yolumuz düşecek İstanbullara

Ben saf yürümeyi özledim

Sanırım bu hafta sonu sabahın köründe köpeklere rağmen bir yürüyüşe çıkmak isterim onun dışında bugün temizlik ders çalışma yemek ve yine ders çalışmayla geçti akşam 10dan sonra da arkadaşlarımla eskileri andık güzel bir gündü paslanmamışız boş yapmada

Sizin adınıza sevindim ablamlar da yeğenlerle parka gitmişler, çimlerde bile oturacak yer kalmamış:suicideoniplz:

Dışarıda da olsanız insanca fakir yerlerde takılmanızı naçizane tavsiyem olarak belirtmek isterim

Evet, tedbiri elden bırakmamak lazım. Bizim buralar çok kalabalık yerler değil ama ne olacağı belli mi olur en iyisi bir süre daha evde kalmak olmadı balkona cıkarız artık. :D

Uykum gelmişken yavaştan yatsam iyi olur. Sohbettiniz için teşekkür ederim. <3 Umarım bir daha görüşebiliriz. İyi geceler.:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

İstanbul haa... ii nee... Senin adına sevindim :whistling-onion-head-emoticon:Galata taraflarında uğrarsan Viyana Kahvesi'nden benim adıma bir kahve içiver şimdiden özledim bile oraları nasip bakalım bir daha ne zaman yolumuz düşecek İstanbullara

Ben saf yürümeyi özledim

İvit doğma büyüme bir şehir bebesiyim efendim :D Haha eğer yolum düşerse bir uğramaya çalışırım mutlaka :D Açıkçası bana yürüme olsun, her yere yürürüm ya. Yanımda arkadaşlarım olunca (biz de senin gibi boş yapmada halen iyi durumdayız :D ) tadundan yenmiyor. 

Ahh ah... Ders çalışmak... Ramazan ayındaki düzenime o kadar alıştım ki hala tam toparlanamadım, bir ara benim de bakmam lazım o işlere :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet, tedbiri elden bırakmamak lazım. Bizim buralar çok kalabalık yerler değil ama ne olacağı belli mi olur en iyisi bir süre daha evde kalmak olmadı balkona cıkarız artık. :D

Uykum gelmişken yavaştan yatsam iyi olur. Sohbettiniz için teşekkür ederim. <3 Umarım bir daha görüşebiliriz. İyi geceler.:bye1-onion-head-emoticon:

İyi geceler :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.