Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pambuk, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Güünaydın yaklaşık 15 gündür anime izlemeyen ben döndü nasılsınız

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Haha ben hep erkenciyim. :D 

Nasılsınız?

İyiyim, siz nasılsınız? Umarım herkesin hafta sonunu güzel,sağlıklı ve mutlu bir şekil geçer.:whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaş çevresinin etkisi büyük ya :D Düşününce ben de bazı alışkanlıklarıma arkadaşlarım sayesinde başlamışım :D Keyif alıyorsan ne âlâ :D

Hayat garip ya, cidden hiç tahmin bile edemeyeceğimiz şeyler oluyor. Mesleğini yapamamana üzüldüm, umarım bir gün bir fırsat kapısı açılır da mesleğini yaparsın. Offf evlilik yürütmek de zor iş valla. İnsan yakınlarını böyle gördükçe bir daralma geliyor valla :D Hayırlısı olsun demekten başka bir şry gelmiyor elden. Fırsattan istifade öğretmenlik okumak ha? Mantıklıymış. Branşın ne? Haha ben burada ailemle kalıyorum ama okul örgünken ben de evi otel gibi kullanıyordum, sadece yatmaya geliyordum :D

Pandemi olmasa bile buradaki hastaneleri hiç sevmem. Zaten sevilecek bir ortam mıdır orası da ayrı tabi. Gidiyorsun daha da hasta oluyorsun gerçekten. Pandemi işleri daha da beter kıldı. Sağlık çalışanlarına da ayrı üzülüyorum...

Gerçekten tam çalışma zamanı ama açıkçası oradaki ortamı hatırladıkça... Euro versen de çalışmam orada :D Hoş anılarım yok ne yazık ki :D Orada kaldığım yeri şöyle anlatayım; Mark Antalya bana 2-3 dakika mesafedeydi. Birkaç sokak vardı yani ama etrafta neler vardı hatırlamıyorum :/

Mesleğimi yapınca da mutlu olmayacağım gözlemlerime göre o yüzden mesleğimden soğumadan böyle yapamazken daha iyi gibi geliyor aslında. Öğretmenliği de çok severim, özel ders vermişliğim çoktur. Kardeşimi sürekli ben çalıştırırdım. Fen bilgisi de sevdiğim dersleri içeriyor o yüzden çok rahatım. :) Hayırlısı her şey için ya bazen evde daralıyorum bizimkilerle ama böyle de gayet güzelmiş gibi diyorum bazen öyle çook aşırı sevmedikçe rahatımı bozmam hahah. Özleniyor çok bu eve girmediğimiz dönemler.... Çabuk geri gelin....

Otellerin hepsi açık değildi en son, kafeler falan kapalı zaten millet iş de yapamıyor gerçi. Yalnız Markantalya'ya yakınsan Muratpaşa'daymışsındır. O çevre hep Muratpaşa. Konyaaltı aşağıda kalıyor bayağı. 

pegasusejder, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Ay ay benim de bir zamanlar arkadaş olduğum kişi bayağı futbol düşkünüydü ve diğer dallara da ilgisi vardı, o da Galatasaraylıydı mesela. :D Ben de arada onunla takılırken bir şeyler görüyordum. :D 

Sevdiğin mesleği bırakmak çok kötü bir şey seni anlayabiliyorum, malum askeri lise falan... Allah onlara sabır ve kolaylık versin. 

Aslında ben başlarda çok rahattım, senin gibiydim hatta sonra bir şey oldu ondan sonrası biraz gerim gerim. :D Benim bir arkadaşım da sınavda tek elle sürüyormuş gözetmen abartma demiş. :D 

Cidden çok etkiliyor beni, ah ah...

Evet ben de zorlama yok dedim, sen ol dedin oldum sadece. :D Yoksa beni kimler kimler kendi tuttuğu takıma çekmeye çalıştı da başaramadı yani... :D 

Ben savunucuydum burada lütfen. :D 

İş meseleleri çözülür ya hayırlısı diyelim ya napalım. :D

Bana da derin birinde demişti hoca, artistlik yapma kavra şu direksiyonu iki elinle diye. hahah. 

Beşiktaş güzel takımdır ya, devam et sen böyle bir şey kaybetmezsin. :D

Sana bir şey demedim zaten sözüm avokadoma entel diyenlere. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ucanbirkedi, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İyiyim, siz nasılsınız? Umarım herkesin hafta sonunu güzel,sağlıklı ve mutlu bir şekil geçer.:whistling-onion-head-emoticon:

Ben de iyiyim, teşekkürler. :) 

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Mesleğimi yapınca da mutlu olmayacağım gözlemlerime göre o yüzden mesleğimden soğumadan böyle yapamazken daha iyi gibi geliyor aslında. Öğretmenliği de çok severim, özel ders vermişliğim çoktur. Kardeşimi sürekli ben çalıştırırdım. Fen bilgisi de sevdiğim dersleri içeriyor o yüzden çok rahatım. :) Hayırlısı her şey için ya bazen evde daralıyorum bizimkilerle ama böyle de gayet güzelmiş gibi diyorum bazen öyle çook aşırı sevmedikçe rahatımı bozmam hahah. Özleniyor çok bu eve girmediğimiz dönemler.... Çabuk geri gelin....

Bana da derin birinde demişti hoca, artistlik yapma kavra şu direksiyonu iki elinle diye. hahah. 

İnşallah senin için hayırlısı olur. :) Ben ilk sene babaannemdeydim sonrası hep ailemle. :/ Lisede bir tek bu durumdaydım ve evet güzel oluyordu. :D Yaşlar büyüdükçe evde sürekli geçinmek zor oluyor. 

Aynen çözülür hepsi. :)

Hahaha bende de bir kere şey olmuştu, bizim araba eskiydi ve hidrolik direksiyon yoktu, ben kullanmadım hiç ama babamdan gördüğüm kadarıyla direksiyonu çevirirken can çekişiyordu bir nevi, neyse ben arabayı ilk kez direksiyon dersinde sürüyordum öncesinde deneyimim yoktu, işte güzel bir başlangıç yaptık gidiyoruz hoca buradan dönelim dedi ve ben de babamdan gördüğüm kadarıyla asıldım direksiyona, hoca bir anda "Yavaş, yavaş! Oğlum gemi dümeni mi çeviriyorsun, sakin olsana" diye dalga geçmişti. :D 

Hahaha artık Beşiktaşlıyız. :D 

İşte bilmeden konuşuyorlar ne yapalım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Biraz yoruldum :relax1-onion-head-emoticon: anime izleyerek dinlenmeye geçicem birazdan sınavlarda iptal kimse tutamaz beni artık 

Hoş geldin tekrardan :D Keyifli seyirler, hangi animeye başlayacaksın merak ettim?

Ucanbirkedi, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler senin de :D

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Otellerin hepsi açık değildi en son, kafeler falan kapalı zaten millet iş de yapamıyor gerçi. Yalnız Markantalya'ya yakınsan Muratpaşa'daymışsındır. O çevre hep Muratpaşa. Konyaaltı aşağıda kalıyor bayağı. 

Anladım. Mesleğini uzaktan seviyorsun demek :D Öğretmenlik güzel meslek ya. Tabi mesleği gerçekten sevmek lazım. Hem öğretmeyi sevmek, hem de sabırlı olmak zor iş ama seviyorsan çok zevkli :D Ben de şu aralar özel ders veriyorum, yaşım dolayısıyla öğrencilerle arkadaş olabilmek güzel oluyor :D Öyle tabi, bazen evdekiler insanın sabrını çok zorlayabiliyorlar :D En nihayetinde aile tabi, akşam hep beraber oturup onlarla çay içtiğinde, değerlerini tekrar hatırlıyorum :)

Aa Muratpaşa mı oluyor ara? :d Beni kandırmışlar ya:D Konyaaltı demişlerdi bana ben de onların yalancısıyım :D

Evet efendim dedim ve arkasındayım lafımın :D O ne öyle avakado felan, entel dantel işler :D Siz tropik bölgede yaşıyorsunuz efenim, size normal gelebilir :D

pegasusejder, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha bende de bir kere şey olmuştu, bizim araba eskiydi ve hidrolik direksiyon yoktu, ben kullanmadım hiç ama babamdan gördüğüm kadarıyla direksiyonu çevirirken can çekişiyordu bir nevi, neyse ben arabayı ilk kez direksiyon dersinde sürüyordum öncesinde deneyimim yoktu, işte güzel bir başlangıç yaptık gidiyoruz hoca buradan dönelim dedi ve ben de babamdan gördüğüm kadarıyla asıldım direksiyona, hoca bir anda "Yavaş, yavaş! Oğlum gemi dümenimi çeviriyorsun sakin olsana" diye dalga geçmişti. :D 

Hahaha :D Güzel hikaye. Gemi dümeni benzetmesi çok iyimiş :D

Oraya gelirsem gösteririm sana gününü cık cık cık... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha :D Güzel hikaye. Gemi dümeni benzetmesi çok iyimiş :D

Oraya gelirsem gösteririm sana gününü cık cık cık... 

"mi" ekini yanlış yazmışım hiç uyarmıyorsun. :D Evet komikti bayağı. :D 

Gel canım bekliyorum. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İnşallah senin için hayırlısı olur. :) Ben ilk sene babaannemdeydim sonrası hep ailemle. :/ Lisede bir tek bu durumdaydım ve evet güzel oluyordu. :D Yaşlar büyüdükçe evde sürekli geçinmek zor oluyor. 

Aynen çözülür hepsi. :)

Hahaha bende de bir kere şey olmuştu, bizim araba eskiydi ve hidrolik direksiyon yoktu, ben kullanmadım hiç ama babamdan gördüğüm kadarıyla direksiyonu çevirirken can çekişiyordu bir nevi, neyse ben arabayı ilk kez direksiyon dersinde sürüyordum öncesinde deneyimim yoktu, işte güzel bir başlangıç yaptık gidiyoruz hoca buradan dönelim dedi ve ben de babamdan gördüğüm kadarıyla asıldım direksiyona, hoca bir anda "Yavaş, yavaş! Oğlum gemi dümeni mi çeviriyorsun, sakin olsana" diye dalga geçmişti. :D 

Hahaha artık Beşiktaşlıyız. :D 

Amin amin herkes için inşaallah. Şu an herkes kendi halinde o yüzden rahatım. İnşaallah birazdan sarmazlar bana her zaman olduğu gibi. :D

Hahahhhah. Eğlenceli bir anıymış. Babam hep sakin sakin çevireceksin direksiyona derdi kendi kullanırken anlatırdı bazen ben o yüzden bayağı sakin kullanıyordum, hatta işte dediğim gibi biraz fazla sakin ve umursamaz geliyordu hocama. :D 

Ohayou_Kerem, 56 dakika önce tarihinde yazdı:

Anladım. Mesleğini uzaktan seviyorsun demek :D Öğretmenlik güzel meslek ya. Tabi mesleği gerçekten sevmek lazım. Hem öğretmeyi sevmek, hem de sabırlı olmak zor iş ama seviyorsan çok zevkli :D Ben de şu aralar özel ders veriyorum, yaşım dolayısıyla öğrencilerle arkadaş olabilmek güzel oluyor :D Öyle tabi, bazen evdekiler insanın sabrını çok zorlayabiliyorlar :D En nihayetinde aile tabi, akşam hep beraber oturup onlarla çay içtiğinde, değerlerini tekrar hatırlıyorum :)

Aa Muratpaşa mı oluyor ara? :d Beni kandırmışlar ya:D Konyaaltı demişlerdi bana ben de onların yalancısıyım :D

Evet efendim dedim ve arkasındayım lafımın :D O ne öyle avakado felan, entel dantel işler :D Siz tropik bölgede yaşıyorsunuz efenim, size normal gelebilir :D

Sanırım öyle oluyor. :D Yapabildikten sonra ve sevdikten sonra en güzel meslek diye düşünüyorum öğretmenlik için, en temel sonuçta. :) Aile, içinde olsan ayrı dışında olsan ayrı dert işte. :D

Evet sanırım kandırmışlar seni bayağı. :D 

Daha geçen kardeşimle de konuştuk bu avokado meselesini. Özel üniversitede okuyor zengin arkadaşları var bayağı ama yine de onlara bile entel geliyormuş. Ablaaağ yardım et arkadaşlarıma anlat avokadonun da normal bir meyve olduğunu demişti. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

"mi" ekini yanlış yazmışım hiç uyarmıyorsun. :D Evet komikti bayağı. :D 

Gel canım bekliyorum. :D 

Ben de arada sırada hata yapıyorum düzeltmeye üşeniyorum :D O yüzden seni uyarmaya yüzüm yok :D

Çay koy püskevit alıp geliyorum.

syncdes, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Amin amin herkes için inşaallah. Şu an herkes kendi halinde o yüzden rahatım. İnşaallah birazdan sarmazlar bana her zaman olduğu gibi. :D

Hahahhhah. Eğlenceli bir anıymış. Babam hep sakin sakin çevireceksin direksiyona derdi kendi kullanırken anlatırdı bazen ben o yüzden bayağı sakin kullanıyordum, hatta işte dediğim gibi biraz fazla sakin ve umursamaz geliyordu hocama. :D 

Sanırım öyle oluyor. :D Yapabildikten sonra ve sevdikten sonra en güzel meslek diye düşünüyorum öğretmenlik için, en temel sonuçta. :) Aile, içinde olsan ayrı dışında olsan ayrı dert işte. :D

Evet sanırım kandırmışlar seni bayağı. :D 

Daha geçen kardeşimle de konuştuk bu avokado meselesini. Özel üniversitede okuyor zengin arkadaşları var bayağı ama yine de onlara bile entel geliyormuş. Ablaaağ yardım et arkadaşlarıma anlat avokadonun da normal bir meyve olduğunu demişti. :D

O zamanlar yaşım çok yoktu, bir daha yolum düşerse iyice öğreneceğim oraları :D

Ben en son ne zaman avakado yedim hatırlamıyorum :D Soğuk çay içerken hep mango ananaslı alıyorum, tropik meyve yemiş sayılır mıyım? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.