Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydınlar herkese, güzel bir hafta geçirin. :)

Günaydın canım <3 :D 

Gününüz güzel geçsin :)

Freesia, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Bana Kadirciğim demen çok hoşuma gider Kerem ağabey. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

'Her günü son günmüş gibi yaşa; telaş etmeden, her anın farkına varıp kendin olarak.'

-Marcus Aurelius

Günaydınlar. Teşekkür ederim, sende güzel bir hafta geçirirsin umarım. :D 

Haha :D Tamamdır Kadirciğim :pretty-onion-head-emoticon:

pambuk, 52 dakika önce tarihinde yazdı:

Çizimlerinin iyi olduğunu duymuştum castlevanianın bir iki amvsine baktım youtubeden merak etmemi sağladı rel mayerın gözleride aynı şekilde keyifli seyirler :pretty-onion-head-emoticon:

Günaydın herkese:super-onion-head-emoticon:

Evet çizimleri çok iyi gerçekten. Güzel anime ama çok sürükleyici gelmedi bana, biraz ağır işliyor ama Dracula'nın hatrına izlenir :D Çok teşekkürler, sana da keyifli seyirler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam. Burasıda çok sıcak ama en azından esiyor biraz. :D

Ne güzel.. senin adına sevindim. :D Ben de atıştıracak bir şeyler arıyorum şu an. Babamla kardeşimin saçlarını kesip boyadık yoruldum. Ev resmen kuaför salonuna döndü.. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlaaar. Alev esen bir günden yazıyorum umarım sizin oralarda hava bu kadar bunaltıcı değildir. :D 

Selamlar hoş geldin :) Saat öğlen birde bir iş için dışarı çıktığımda ortalık yanıyordu fakat ufak ufak esmeye başladı buralar :D

syncdes, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne güzel.. senin adına sevindim. :D Ben de atıştıracak bir şeyler arıyorum şu an. Babamla kardeşimin saçlarını kesip boyadık yoruldum. Ev resmen kuaför salonuna döndü.. 

Afiyet olsun :D Haha sıhhatler olsun ikisine de. Anlar mısın kuaför işlerinden? Bizde ben o konudan pek anlamam, genelde babama yaptırıyorum güzel yapıyor diye :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar hoş geldin :) Saat öğlen birde bir iş için dışarı çıktığımda ortalık yanıyordu fakat ufak ufak esmeye başladı buralar :D

Afiyet olsun :D Haha sıhhatler olsun ikisine de. Anlar mısın kuaför işlerinden? Bizde ben o konudan pek anlamam, genelde babama yaptırıyorum güzel yapıyor diye :D

Hoş buldum. :) Ne güzel ya essin essin yoksa çekilmiyor. Babam ile birlikte yaptık bu arada karmaşa olmuş orda biraz. Babam becerikli bir adamdır genel olarak. Ben de iyiyimdir. birlikte daha iyi işler çıkardık diyebiliriz. :D Babamın saç traş makinesi var zaten onunla kırıklarını aldık kardeşimin sonra da bir güzel boyadık. Güzel oldu. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

Vay süper. Ne gerek var kuaför gitmeye ne güzel evde halletmişsiniz. Bir aralar berber çıraklığı yapmış olsam da bu konularda çok yetenekli değilim anca yer süpürürüm. Hangi renge boyadınız bakalım? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Vay süper. Ne gerek var kuaför gitmeye ne güzel evde halletmişsiniz. Bir aralar berber çıraklığı yapmış olsam da bu konularda çok yetenekli değilim anca yer süpürürüm. Hangi renge boyadınız bakalım? :D

Kuaföre en son ne zaman gittiğimi hatırlamıyorum zaten.. Sanırım lisedeyken gitmiştim ama. 7/77 boyadık turuncumsu ama kardeşimde kızılımsı durdu. Sen neler yapıyorsun bakalım? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.