Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

syncdes, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Az önce bir bölüm Fairy Tail izledim, akşama da kardeşim sınavdan çıkınca mutlu olmaya ihtiyacı olduğundan dolayı Saiki izleyecekmişiz. 

İnşallah kardeşinin sınavı güzel geçer de muutluluğu kat kat fazla olur, değer verdiğin birisiyle anime izleminin verdiği mutluluk paha biçilemez... :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

İnşallah kardeşinin sınavı güzel geçer de muutluluğu kat kat fazla olur, değer verdiğin birisiyle anime izleminin verdiği mutluluk paha biçilemez... :)

Gülerken vurma alışkanlığı var, ondan taraftaki kolumu morartıyor ama evet yine de güzel onunla izlemek hahah..

LotaRRR, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

bende başarilar dilerim kardeşine

Ohayou_Kerem, Şu an tarihinde yazdı:

Başarılar diliyorum kardeşine :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Teşekkürler!! Şimdi girdi, sınavı süresizmiş bakalım ne zaman çıkacak..  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Gülerken vurma alışkanlığı var, ondan taraftaki kolumu morartıyor ama evet yine de güzel onunla izlemek hahah..

Teşekkürler!! Şimdi girdi, sınavı süresizmiş bakalım ne zaman çıkacak..  

Dua et sadece gülerken vuruyorsa iyi, abim küçükken arada vururdu bana. :D Ara ara yer değiştirirsiniz, tek tarafa çalışmasın. :D 

Süresiz sınavsa zorluğunu düşünmüyorum... :( 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Dua et sadece gülerken vuruyorsa iyi, abim küçükken arada vururdu bana. :D Ara ara yer değiştirirsiniz, tek tarafa çalışmasın. :D 

Süresiz sınavsa zorluğunu düşünmüyorum... :( 

Ben de etrafında dolanırken bir iki tane geçiriyorum ensesine, koluna falan da gülerken farkında olmuyor o gücünün. :D Ve ben büyüğüm lütfen, ablalar abiler vurur döver normaldir böyle şeyler. :)

Neden perde çekili diyorum hava karardığında bir de perde çekmeye çıkamam kameranın kadrajından dedi yavrum.. 4 saat sonra anca kararmaya başlar hava düşünün...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de etrafında dolanırken bir iki tane geçiriyorum ensesine, koluna falan da gülerken farkında olmuyor o gücünün. :D Ve ben büyüğüm lütfen, ablalar abiler vurur döver normaldir böyle şeyler. :)

Neden perde çekili diyorum hava karardığında bir de perde çekmeye çıkamam kameranın kadrajından dedi yavrum.. 4 saat sonra anca kararmaya başlar hava düşünün...

Hahaha bazılarının gücü biraz dengesiz oluyor, örneğin ben... Onun için el kol şakası pek yapmamaya çalışırım yoksa yaparsam birilerinin canı yanar. :D Hahaha birini dövmek çok normal olmamalı ya. :D 

Aaa bayağı kötüymüş, inşallah hemencecik halledebilir. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.