Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Freesia, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin. :3

İyiyim sağolasın, dizime yeni bölüm gelmiş onu izledim az önce. İlk defa güncel bir şeyler izliyorum hadi bakalım hayırlısı.  Sen nasılsın neler yapıyorsun finaller harici. :D

Anime izlemeye devam ediyorum. Ergo'ya devam edemedim :D Başka bir zaman şans vereceğim kendisine. Oregairu'yu izledim, hala biraz etkisindeyim. Ders aralarında sürekli bir iki bölüm anime izliyorum kısacası hemen bitiveriyor. Onun haricinde herhangi bir şeyle uğraşmak için istek ve vaktim yok, zira final haftasında bile ödev vermeye devam eden hocalarım var.

Sen neler yapıyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Anime izlemeye devam ediyorum. Ergo'ya devam edemedim :D Başka bir zaman şans vereceğim kendisine. Oregairu'yu izledim, hala biraz etkisindeyim. Ders aralarında sürekli bir iki bölüm anime izliyorum kısacası hemen bitiveriyor. Onun haricinde herhangi bir şeyle uğraşmak için istek ve vaktim yok, zira final haftasında bile ödev vermeye devam eden hocalarım var.

Sen neler yapıyorsun?

Haha olsun Ergo'ya bende devam edemedim bir ara canım sıkılırsa izlerim artık. :D Ben Oregairu'nun ilk sezonunu izlemiştim sadece. Etkisindeyim dedin, gaza geldim bak. :D Vallaha ne desem bende birkaç haftadır hiçbir şeye vakit bulamıyorum, kendimi sistem tarafından yutulmuş gibi hissediyorum. Neyse ki bugün biraz boş vaktim vardı biraz kendime geldim. :D   Nasıl ya final haftasında da ödev verilmez ki çok ayıp sana kolay gelsin deyip kınıyorum hocalarını. :/  

Yeni keşfettiğim bir şarkı, ismi bir yerden tanıdık geliyor sanki. :D

Spoiler

Aynı grubun bir güzel şarkısı daha. :D

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Haha olsun Ergo'ya bende devam edemedim bir ara canım sıkılırsa izlerim artık. :D Ben Oregairu'nun ilk sezonunu izlemiştim sadece. Etkisindeyim dedin, gaza geldim bak. :D Vallaha ne desem bende birkaç haftadır hiçbir şeye vakit bulamıyorum, kendimi sistem tarafından yutulmuş gibi hissediyorum. Neyse ki bugün biraz boş vaktim vardı biraz kendime geldim. :D   Nasıl ya final haftasında da ödev verilmez ki çok ayıp sana kolay gelsin deyip kınıyorum hocalarını. :/  

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle

Ergo'nun biraz karanlık bir atmosferi var ya. Şu aralar giremedim o evrene yani. Hikayesi çok çarpıcı olacakmış gibi hissettiriyor ama dediğim gibi çok giremedim evrene şu an için. Oregairu çok tatlıydı. İzlediğim en farklı animelerden biriydi kendisi. 3 sezon toplam, ilk sezonlar biraz komedi ağırlıklı, git gide duygusala doğru kaçıyor ama romantizm son sezona kadar çok ön planda değil. Ana karakterin olaylara bakışı, geçmişte yaşadıkları, olayları çözme biçimi, hepsini çok sevdim :D En sevdiği tarafı da, hiçbir karakter birden bire değişmiyor, her şey yavaş yavaş oluyor ama yine de ilk sezondaki ana karakter ile son sezondaki arasında belirgin fark olduğunu görüyorsun. Hele 3. sezonun son iki bölümü <3

Ne hissettiğini anlıyorum. Aynı şekilde, şu an okulum ilgi bekleyen sevgili gibi tamamen her şeyi bırak benimle ilgilen diyor. En azından az kaldı. Sonrası zaten yaz tatili. Ha gayret diyelim :D

Evet hocalarımı ben de kınıyorum... :(

Haha şarkılar için teşekkürler. İlk şarkının ismi manidar gerçekten :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 11 saat önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle

Birinci bir yerden tanıdık geliyor ama çıkaramadım :embarrassed2-onion-head-emoticon: şarklar içinde ayrıca teşekkürler :relax1-onion-head-emoticon:
Günaydın selam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.