Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

burakwoz, 4 saat önce tarihinde yazdı:

ohoo iyi akşamüstüleri. Bayadır girmiyordum en son yazdığına da cevap vermemişim senin özür dilerim. Senden de özür dilerim @pegasusejder:bye2-onion-head-emoticon: Merhabalar :yipee-crazy-rabbit-emoticon:

Haha olsun :D Geç olsun güç olmasın. Mesajlarınızı okudum, keyfiniz yerinde gibi :D

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

İyilik sağlık, senden?

İyilik sağlık benden de :) Finallerim hala bitmemiş olsa da, en baba dersler bitti sayılır. Azcık yatıp dizi izleyecek vakti buldum. Vakit varken buraya da damladım hemen :D

Sen neler yapıyorsun? Mezuniyet ne alemde?

Freesia, 3 saat önce tarihinde yazdı:

İşte isminin hakkını veren bir adam. :3

Aynı zamanda finalleri de iyi geçmiş sanırsam. :D

Hoş geldiniz, şeref verdiniz efendim. :3

Nabersiniz, görüşmeyeli neler neler yaptınız?

İçeriği Görüntüle

tenor.gif?itemid=8661798

Eee boşuna OHAYOO KEREM değiliz :D Evet evet, şimdiye kadar gayet güzeldi aslında. Şu an için hocaların merhametine kaldık bakalım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha olsun :D Geç olsun güç olmasın. Mesajlarınızı okudum, keyfiniz yerinde gibi :D

İyilik sağlık benden de :) Finallerim hala bitmemiş olsa da, en baba dersler bitti sayılır. Azcık yatıp dizi izleyecek vakti buldum. Vakit varken buraya da damladım hemen :D

Eee boşuna OHAYOO KEREM değiliz :D Evet evet, şimdiye kadar gayet güzeldi aslında. Şu an için hocaların merhametine kaldık bakalım :D

Eh yahu olabildiği kadar nolsun sen nasılsın nabaysun 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burakwoz, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Eh yahu olabildiği kadar nolsun sen nasılsın nabaysun 

İyidir ben de Discord'da arkadaşlarla sohbet ediyorum :D Şu aralar izleyecek tatliş romantik anime bulamıyorum. Bir tık ara vereyim diye 2 Broke Girls adında bir sitcom buldum, sardı şimdilik onu izliyorum. Ha bir de LoL'e tekrar başladım (evet... ne yazık ki...). Şimdilik finaller ve ödevler bitene kadar çok şey uğraşamam gibi. Sen nabaysun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar

İyi akşamlar. :3

Ohayou_Kerem, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha. :D

Oo, hayırlı olsun diyelim şimdiden, ben 2 dersten büte kaldım. :'D

burakwoz, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Dc kullanmayı bilmiyorum çok :silence-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar 

Bende çok bilmiyordum zamanla alıştım:patpat-dance-crazy-rabbit-emoticon:. Vallaha ne desem, forumun verdiği keyif bir başka ama dc gerçekten çok daha pratik. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İyidir ben de Discord'da arkadaşlarla sohbet ediyorum :D Şu aralar izleyecek tatliş romantik anime bulamıyorum. Bir tık ara vereyim diye 2 Broke Girls adında bir sitcom buldum, sardı şimdilik onu izliyorum. Ha bir de LoL'e tekrar başladım (evet... ne yazık ki...). Şimdilik finaller ve ödevler bitene kadar çok şey uğraşamam gibi. Sen nabaysun?

Left4 oynuyon mu ? Oynamıyosanda oyna benle oyna :crying1-onion-head-emoticon:

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende çok bilmiyordum zamanla alıştım:patpat-dance-crazy-rabbit-emoticon:. Vallaha ne desem, forumun verdiği keyif bir başka ama dc gerçekten çok daha pratik. :D

Du bi bakalım bi girelim discorda nasılmış :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

HAHA :D Bana da çok çalış diyordun bir de halbuki çok ayıp :D Yakışmadı Kadir bey cık cık cık. Neyse sen halledersin sana güveniyorum ben :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Evet ya forum çok tatlı bir yer <3 Burada olmak müthiş. Ayrıca sizlerle tanışmak da paha biçilemez :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burakwoz, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Left4 oynuyon mu ? Oynamıyosanda oyna benle oyna :crying1-onion-head-emoticon:

Du bi bakalım bi girelim discorda nasılmış :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Hahaha :D Şu an bilgisayarımda yüklü değil ama eğer sen de oynuyorsan neden olmasın :D Yüklerim oynarız beraber :D Her zaman müsait olamasam da, oynarız arada :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

HAHA :D Bana da çok çalış diyordun bir de halbuki çok ayıp :D Yakışmadı Kadir bey cık cık cık. Neyse sen halledersin sana güveniyorum ben :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Evet ya forum çok tatlı bir yer <3 Burada olmak müthiş. Ayrıca sizlerle tanışmak da paha biçilemez :D

Hahaha, halbuki iyi bekliyordum bana da sürpriz oldu :'D Demek ki daha çok çalışmam gerekiyormuş. Tamamdır güvenini boşa çıkarmayacağım hemen yarın çalışmaya başlıyorum. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Duygularımız karşılıklı.:embarrassed1-onion-head-emoticon:

Ohayou_Kerem, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha :D Şu an bilgisayarımda yüklü değil ama eğer sen de oynuyorsan neden olmasın :D Yüklerim oynarız beraber :D Her zaman müsait olamasam da, oynarız arada :D

Ooo, 3 kişi olduk bile. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.