Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Nasılsın?

İyidir, senden?

İyi abi gene aynı :poking-crazy-rabbit-emoticon: hafifi hafifi soğuk algınlığımı atlatıyorum gibide 

Kirii, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın :music-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydn :hi-onion-head-emoticon:

shidare, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

niye sayılmasın canıım :d klasik gitar mı

Elektro gitar @kalikaada çalıyor olmalıydı dmden egzersiz şeyleri atmıştım , sen neler yapıyorsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi abi gene aynı :poking-crazy-rabbit-emoticon: hafifi hafifi soğuk algınlığımı atlatıyorum gibide 

Günaydn :hi-onion-head-emoticon:

Elektro gitar @kalikaada çalıyor olmalıydı dmden egzersiz şeyleri atmıştım , sen neler yapıyorsun

deli gibi metalcore çalıyordum da kapo aldım geçenlerde fingerstyle'a sardım anime op ve ed'leri çok hoşuma gidiyor. Ama çok zor geliyor aynı anda hem bas sesleri hem de melodiyi çalmak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.