Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Onda saçma sapan bir hata alıyordum, kaç gün onunla uğraştım sonra hallettim de bi kaç gündür ilgilenemedim farklı işlerim vardı. GEnel olarak yavaş ilerliyor ama. :/

Hastanede falandım, sonra abimler geldi falan filan, yarın konuşuruz detayları. :D 

Yayın sırası olarak Stay Night, ama hikaye sırası olarak Zero diyeyim. Bahsettiğim 3'lüyü izle yeter ya hepsini izlemene gerek yok. :D 

Herkese iyi geceler.

Geçmiş olsun, hayırdır ne oldu?

Zorojuro, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Ben de aynısını Monogatari serisi için düşünüyorum ama uzun olduğu için biraz gözümü korkutmuyor değil, zaten hali hazırda bir çok seriyi başlayıp bırakıyorum ve bir de yıllar sonra kendimi toparlayıp başladığım Gintama'yı ilerletmeye çalışıyorum. Uzun seriler başlarken cidden insanın gözünü korkutuyor.

Tam olarak bu moddayım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Mika-desu, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun, hayırdır ne oldu?

Tam olarak bu moddayım.

@Kemankech sana da söylemiş olayım, gerçi çok önemli bir olay yok ama. :D Burunda yamukluk var ameliyat için gün alacaktım, bazı tahlilleri vermem gerekiyordu. Hemen hemen 15'e kadar işim sürdü, arada çakallarla uğraştık falan derken bayağı yorucu bi hastane süreci olmuştu. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

@Kemankech sana da söylemiş olayım, gerçi çok önemli bir olay yok ama. :D Burunda yamukluk var ameliyat için gün alacaktım, bazı tahlilleri vermem gerekiyordu. Hemen hemen 15'e kadar işim sürdü, arada çakallarla uğraştık falan derken bayağı yorucu bi hastane süreci olmuştu. 

Geçmiş olsun, genetikten ötürü değil mi? :homelessonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Onda saçma sapan bir hata alıyordum, kaç gün onunla uğraştım sonra hallettim de bi kaç gündür ilgilenemedim farklı işlerim vardı. GEnel olarak yavaş ilerliyor ama. :/

Hastanede falandım, sonra abimler geldi falan filan, yarın konuşuruz detayları. :D 

Yayın sırası olarak Stay Night, ama hikaye sırası olarak Zero diyeyim. Bahsettiğim 3'lüyü izle yeter ya hepsini izlemene gerek yok. :D 

Herkese iyi geceler.

Kolay gelsin.

pambuk, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Harakiri For the Sky Postblack metal gurubu ama shoegaze esintileri bile bulabiliyorsun şarkılarında , ileri tarafdan olan adamın diğer 2 projeside çok güzel birinde multienstrümantalist diğerinde basçı/vokalist gerideki adam ise gayet yaratıcı multienstürümentalist bu gurupda , eski paganmetal gurubunda folk enstrümanları o çalıyordu :super-onion-head-emoticon: 
Favori albümüm aynı zamanda ilk albümleri olan "Aokigahara" parça olarak "Dancing on debris" yada "02:19 am" aslında sabaha kadar anlatırımda gözlerimden uyku akıyor uyumam lazım :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:
 İyi geceler herkese:sleeping-crazy-rabbit-emoticon:

Müzik kültür varlığımın olmadığını öğrenmiş bulunuyorum :p merak ettim bir bakayım

pegasusejder, 50 dakika önce tarihinde yazdı:

Allah acil şifalar versin. Çakallar? Hastaneye ormandan mı gidiyorsunuz :D

Kirii, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın :music-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydınlar efe'm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.