Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Mika-desu, 09.07.2021 - 15:28 tarihinde yazdı:

İyi, parayı kırınca bizi unutma:good-job-onion-head-emoticon:

Hahaha asıl para kırıcılardan birisi sensin. :D Birbirimizi unutmayalım yeter. :D 

sakurazozo, 09.07.2021 - 20:25 tarihinde yazdı:

Thank you but insallah next time I will watching this too but iam prefer to continue some horror stuff it will be kind to me 

Hmm if you don't like comedy don't watch it. You'll finish all horror anime, won't you? :D 

Zorojuro, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Selam

Selam Zoro.

Herkese iyi akşamlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha asıl para kırıcılardan birisi sensin. :D Birbirimizi unutmayalım yeter. :D 

Hmm if you don't like comedy don't watch it. You'll finish all horror anime, won't you? :D 

Selam Zoro.

Herkese iyi akşamlar.

İyi akşmalar efe'm

pambuk, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Güünaydın Forum Halkı :moving-crazy-rabbit-emoticon::moving-crazy-rabbit-emoticon:
Naber :super-onion-head-emoticon:

Bu renkli ve şekilli yazılarla biraz daha uğraşırsam güzel şeyler ortaya çıkar herhalde önceden niye dikkatimi çekmediyse:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Denemek lazım tabii. Adamlar eklemiş sonuçta kullanalım :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Selam

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese iyi akşamlar.

Kemankech, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Denemek lazım tabii. Adamlar eklemiş sonuçta kullanalım :3

İyii akşamlar herkese , nasılsınız
+1 katılıyorum :dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon:

Ben internet hız testinde internetin zaman aşımına uğramasının şehir efsanesi olduğunu sanan masum bir anime severdim ama değilmiş :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: 
Finalede 2 bölüm kaldı modemmi resetlesem :crying1-onion-head-emoticon:bir taktiğiniz varmı

Spoiler

resim_2021-07-11_222418.thumb.png.9f11123c435c89fbb485a05ddde3d366.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 hour ago, pegasusejder said:

Selam Zoro.

Herkese iyi akşamlar.

Not finish any of them yet but maybe next time I would like to finish but I will take time in relaxing to focus some of them for example in aline 9 and 3x3 eyes then next time I would like to watch for adult horror anime like ajin when I must need to be grow up

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

İyii akşamlar herkese , nasılsınız
+1 katılıyorum :dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon:

Ben internet hız testinde internetin zaman aşımına uğramasının şehir efsanesi olduğunu sanan masum bir anime severdim ama değilmiş :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: 
Finalede 2 bölüm kaldı modemmi resetlesem :crying1-onion-head-emoticon:bir taktiğiniz varmı

İçeriği Gizle

resim_2021-07-11_222418.thumb.png.9f11123c435c89fbb485a05ddde3d366.png

92214784_aCLENANMEYBIRAKMAMLAZIM.jpg.png.8940030da77223057fb10a69493214d7.png

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Yoruldum bayağı, sen?

Hayırdır oyun mu zorluyor? Yardım edebilmek isterdim ama şu anki cehaletimle ancak köstek olurum :'3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Gene kodlama işlerinden mi Pegasus abi yoksa genel yorgunluk mu 
Bende idare ederim :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z: (Yelpaze alma fırsatım olmadı kağıdı katlayarak yaptım :good-job-onion-head-emoticon:)

Yok yok, 2-3 gündür ona bakamadım hiç, akrabalar geldi, çoluk çocuk ilgilendim, bugünde bir arkadaşımla okçuluğa gittik orada ok atma denemesi yaptım falan, eğlenceliydi ama yoruldum işte. :D 

sakurazozo, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Not finish any of them yet but maybe next time I would like to finish but I will take time in relaxing to focus some of them for example in aline 9 and 3x3 eyes then next time I would like to watch for adult horror anime like ajin when I must need to be grow up

How old are you? Ajin is a very good anime but the graphics were so bad. 

Kemankech, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

92214784_aCLENANMEYBIRAKMAMLAZIM.jpg.png.8940030da77223057fb10a69493214d7.png

Hayırdır oyun mu zorluyor? Yardım edebilmek isterdim ama şu anki cehaletimle ancak köstek olurum :'3

Yukarıda anlattım bir daha yazdırmayın bana. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok yok, 2-3 gündür ona bakamadım hiç, akrabalar geldi, çoluk çocuk ilgilendim, bugünde bir arkadaşımla okçuluğa gittik orada ok atma denemesi yaptım falan, eğlenceliydi ama yoruldum işte. :D 

Eğlendiysen np. Bize de akrabalar geldi, bir kaç gündür zulüm çekiyorum:bleeding-onion-head-emoticon: 

Aslında çok koymazdı ama gidip yaz gribi olunca hiç çekilmiyor. Hastaneye falan gitsem yıl boyunca yaz gribi olan tek geri zekalı olarak kayıtlara geçerdim  herhalde :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

38 minutes ago, pegasusejder said:

How old are you? Ajin is a very good anime but the graphics were so bad. 

Yukarıda anlattım bir daha yazdırmayın bana. :D 

24 iam 24 years old

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.