Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Kemankech, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İçeriği Gizle

92214784_aCLENANMEYBIRAKMAMLAZIM.jpg.png.8940030da77223057fb10a69493214d7.png

Daha yeni başlamıştım doktor bey :bye-crazy-rabbit-emoticon::bye-crazy-rabbit-emoticon::bye-crazy-rabbit-emoticon:

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Yok yok, 2-3 gündür ona bakamadım hiç, akrabalar geldi, çoluk çocuk ilgilendim, bugünde bir arkadaşımla okçuluğa gittik orada ok atma denemesi yaptım falan, eğlenceliydi ama

Oo güzelmiş abi , bende bi haftadır hergün rahat 6km yürümek zorunda kalıyorum hamlamışım baya bugün pc başına oturunca belimin ne kadar ağrıdığını farkettim . Yay çekmekte benzer birşey yaptımı , nasıldı:admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Kemankech, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Eğlendiysen np. Bize de akrabalar geldi, bir kaç gündür zulüm çekiyorum:bleeding-onion-head-emoticon: 

Aslında çok koymazdı ama gidip yaz gribi olunca hiç çekilmiyor. Hastaneye falan gitsem yıl boyunca yaz gribi olan tek geri zekalı olarak kayıtlara geçerdim  herhalde :p

Hahaha kimisi zulüm çekiyor akrabalardan. :D 

Yok merak etme, grip olan başkalarını da duydum. :) Geçmiş olsun sana da. Muhtemelen bi grip salgını var ama koranadan kimse yüzüne bakmıyor. :D 

sakurazozo, 9 saat önce tarihinde yazdı:

24 iam 24 years old

Me too. :D Are you working or studying?

pambuk, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Oo güzelmiş abi , bende bi haftadır hergün rahat 6km yürümek zorunda kalıyorum hamlamışım baya bugün pc başına oturunca belimin ne kadar ağrıdığını farkettim . Yay çekmekte benzer birşey yaptımı , nasıldı:admire-onion-head-emoticon:

Sen neden yürümek zorunda kalıyorsun? Yürümek yorucu bir şey aslında ya, uzun yürüyüşler insanı yoruyor ama bir o kadar da geliştiriyor. :D Benzer derken? Zaten yay çekip oku atıyorsun? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Yok merak etme, grip olan başkalarını da duydum. :) Geçmiş olsun sana da. Muhtemelen bi grip salgını var ama koranadan kimse yüzüne bakmıyor. :D 

Sen neden yürümek zorunda kalıyorsun? Yürümek yorucu bir şey aslında ya, uzun yürüyüşler insanı yoruyor ama bir o kadar da geliştiriyor. :D Benzer derken? Zaten yay çekip oku atıyorsun? :D 

Yordumu demek istemiştim ama Türkçem sağ olsun :beg-onion-head-emoticon:
Güünaydın herkese:ballerina-crazy-rabbit-emoticon::ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Yordumu demek istemiştim ama Türkçem sağ olsun :beg-onion-head-emoticon:
Güünaydın herkese:ballerina-crazy-rabbit-emoticon::ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Ahaha ben de bu ne diyor diyordum. :D Evet biraz yorucu bir şey, zaten orada şey yaptırıyorlar, mesela 10 tane atıyorsun bir süre dinleniyorsun sonra tekrar atıyorsun falan filan. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öğleni şerifiniz hayr olsun efe'm

pambuk, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Daha yeni başlamıştım doktor bey :bye-crazy-rabbit-emoticon::bye-crazy-rabbit-emoticon::bye-crazy-rabbit-emoticon:

Hep bir bölümden bir şey olmaz diye başlar zaten. :D

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Neyse tek geri zekalı ben değilmişim en azından :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 hours ago, pegasusejder said:

Nothing from them iam in holiday and I like doing writing hobby in my other language forum in Arabic because iam still students in my holiday because I finish 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurazozo, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Nothing from them iam in holiday and I like doing writing hobby in my other language forum in Arabic because iam still students in my holiday because I finish 

Good holidays, Arabic is a beautiful language, my mom learning too, but she said Arabic is a very diffucult language. Students? Which department? 

Zorojuro, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar

Selam Zoro.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 hours ago, pegasusejder said:

Good holidays, Arabic is a beautiful language, my mom learning too, but she said Arabic is a very diffucult language. Students? Which department? 

Selam Zoro.

I am finished iam graduated then I will tell you my secret now just to notice me and understand my problem hahaha 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.