Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Uykusuzluk + sıcak iyice mayıştırdı beni ama onun haricinde iyiyim, normalde 11-12 arası yatardım ama arada oluyor böyle kaçamaklar. :D Sen nasılsın?

Olsun arada iyidir kaçamaklar bazen ben de yapıyorum ve gerçekten çok sıcak :D İyiyim yorgunum biraz sadece

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Kemankech, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Okuduğumu az çok anlıyorum ama yazmaya kalkarsam makaraya alırlar :p

Yok ya almazlar merak etme, millet neler neler yazıyor, çok korkuyoruz bu kadar korkmaya gerek yok. Hem yaza yaza öğrenirsin. 

Elimiel-23, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Olsun arada iyidir kaçamaklar bazen ben de yapıyorum ve gerçekten çok sıcak :D İyiyim yorgunum biraz sadece

Hem de nasıl sıcak ya, iyice ısınmaya başladı hava ve esmiyor... Dinlen dinlen, bayramda geldi zaten rahat edersin biraz. :D 

Bu arada bilgin olsun diye yazıyorum, art arda mesaj yazmak float'a giriyor, eğer birden fazla mesaja yanıt vereceksen "Alıntı" yazısının yanındaki "+" sembolüne tıklayarak birden fazla alıntılayıp cevaplayabilirsin. Öbür türlü adminler görürse uyarı falan verebilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok ya almazlar merak etme, millet neler neler yazıyor, çok korkuyoruz bu kadar korkmaya gerek yok. Hem yaza yaza öğrenirsin. 

Hem de nasıl sıcak ya, iyice ısınmaya başladı hava ve esmiyor... Dinlen dinlen, bayramda geldi zaten rahat edersin biraz. :D 

Bu arada bilgin olsun diye yazıyorum, art arda mesaj yazmak float'a giriyor, eğer birden fazla mesaja yanıt vereceksen "Alıntı" yazısının yanındaki "+" sembolüne tıklayarak birden fazla alıntılayıp cevaplayabilirsin. Öbür türlü adminler görürse uyarı falan verebilir.

Tamamdır söylediğin iyi oldu teşekkür ederim :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elimiel-23, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Karaladığın şeyleri merak ettim şimdi :D Ben ne yazık ki annemle bayram temizliği yapmakla geçirdim günü :D

Pek önemli değil. Çok da güzel değil.

asd.thumb.jpg.a67dc3f8fab04ee392726c42e0416f64.jpg

Ben sabahtan yufkamı açıp cevizimi kırdım yarın camlarla dolapları sildimmi işim tamamdır :p

pegasusejder, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Yarın yazmaya başlıyorum o7

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kemankech, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Pek önemli değil. Çok da güzel değil

Niye öyle diyorsun geliştirirsin kendini kötü olduğunu düşünmüyorum :)

Kemankech, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben sabahtan yufkamı açıp cevizimi kırdım yarın camlarla dolapları sildimmi işim tamamdır :p

Ooo harika ben daha o seviyeye ulaşamadım ahahaha :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16.07.2021 - 21:44, pegasusejder yazdı:

İyidir, sen nasılsın? 

İyidir Pegasus abi :moving-crazy-rabbit-emoticon:

16.07.2021 - 22:07, Elimiel-23 yazdı:

Selam iyi sen nasılsın :) 

İdare ediyorum :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:(ama havanın sıcak olduğu gerçeğini değştiremiyorum)
Ayrıca geç yazdığım için kusura bakmayın :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Tekrardan ;
Naber , Nasılsınız :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon::happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.