Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

İnşallah çıkarsın ben de yeni yeni işte ilkleri yaşıyorum diyelim. Deniz konusunda biraz korkum var ve güneş çok rahatsız ediyor beni hemen yanıyorum maalesef :D Benim evet üniversiteden arkadaşım kesin aynı kişidir hahaha :D İstanbul dışı yerler gördükçe içim açılıyor yıllardır buradan çıkamadım hani :D

Karadeniz'i görme isteği hep vardı zaten. Yamaç paraşütü güzel ve eğlenceli ama inanılmaz pahalı yani o paraya değmeyebilir ama tek seferlik işte deneyim olmuş oldu. 

:D

Daha öncesinde gezdiğim yerler oldu gene, özellikle hızlı tren sağ olsun Eskişehir ve Konya'ya gidip geldim, güzel yerlerdi. Onun haricinde İzmir'e gitmiştim biraz zorla ve İzmir gerçekten hiç sevmediğim bir şehir. :D Bir de zaten biz tayinci bir aile olduğumuz için biraz da öyle gezdik tozduk. :D Deniz için korkum yok pek ama diğer dediğin durum beni de etkiliyor, sarışınım ve beyaz tenliyim bu yüzden güneş çok fena yakıyor beni... Hatta yazın genelde şemsiye ile dolanırım yanmamak için. :D Gerçi benim bahsettiğim arkadaş 99'luydu sen 97'lisin. :D Farklı yerler görmek güzel oluyor cidden. 

Ya babaannem Sinoplu ve ailem bir kaç kez gitti oralara ama hep benim müsait olmadığım zamanlara denk getirdiler. :D Karadeniz'e gidip bi kamp yapacaksın çok güzel olur. :D Heee paraya değmeyecekse boş verebilirim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Freesia yazdı:

Selamlar nabersiniz

Biz bu sene de tatile gidemiyeceğiz gibi belki günü birlik kaplıcalara gideriz :relax2-onion-head-emoticon:

@Elimiel-23

Bu arada muğla nasıl bir yer hem yaşanacak yer olarak hemde tatil yeri olarak :3

Oooo Fresia Bey, bayağıdır yoksunuz buralarda, ben iyiyim, sen nasılsın? :) 

Kaplıcalarda iyidir be. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Oooo Fresia Bey, bayağıdır yoksunuz buralarda, ben iyiyim, sen nasılsın? :) 

Kaplıcalarda iyidir be. :) 

Bir arkadaşın doğum gününü kutlayım gelmişkende dutluğa bir selam vereyim dedim. İyim bende klasik bayram telaşı. :D 

Spoiler

IMG-20210718-WA0002.thumb.jpg.e76902019485d0b6c5be18d107a358aa.jpg

Hiç yoktan iyidir tabi. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, Freesia yazdı:

Bir arkadaşın doğum gününü kutlayım gelmisken de dutluğa bir selam vereyim dedim. İyim bende klasik bayram telaşı. :D 

İçeriği Görüntüle

IMG-20210718-WA0002.thumb.jpg.e76902019485d0b6c5be18d107a358aa.jpg

Hiç yoktan iyidir tabi. :D 

Hee iyi etmişsin, unuttunuz tamamen buraları. :') Hahaha sen mi yaptın, eline sağlık. Ben bu bayram baklava yapmayacağım herhalde ya, zaten sıcak olduğundan herhangi bir şey yapasım gelmiyor, abim de istiyorum falan demedi, bu bayramı baklavasız geçireceğiz. :D 

Tabii canım, bu sıcakta kaplıcaya gitmeyeceksin de nereye gideceksin? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Daha öncesinde gezdiğim yerler oldu gene, özellikle hızlı tren sağ olsun Eskişehir ve Konya'ya gidip geldim, güzel yerlerdi. Onun haricinde İzmir'e gitmiştim biraz zorla ve İzmir gerçekten hiç sevmediğim bir şehir. :D Bir de zaten biz tayinci bir aile olduğumuz için biraz da öyle gezdik tozduk. :D Deniz için korkum yok pek ama diğer dediğin durum beni de etkiliyor, sarışınım ve beyaz tenliyim bu yüzden güneş çok fena yakıyor beni... Hatta yazın genelde şemsiye ile dolanırım yanmamak için. :D Gerçi benim bahsettiğim arkadaş 99'luydu sen 97'lisin. :D Farklı yerler görmek güzel oluyor cidden. 

Ya babaannem Sinoplu ve ailem bir kaç kez gitti oralara ama hep benim müsait olmadığım zamanlara denk getirdiler. :D Karadeniz'e gidip bi kamp yapacaksın çok güzel olur. :D Heee paraya değmeyecekse boş verebilirim. :D 

Ooo bana diyene bakın gezmediği yer kalmamış bir tatile gittik diye zengin ilan edildik bir de :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Farklı yerler görmek güzel ve tayin isteyeceğim şehri aramakta öyle daha var gerçi kadroya geçmeme ama olsun :D Ben de beyaz tenliyim bronzlaşmak yerine kırmızı oluyorsun canın yanıyor hiç hoş değil gerçekten ama hiç şemsiye ile dolaşmadım hoş ben yağmur yağarken bile şemsiye kullanan biri değilim :D

Sinop güzel diyorlar çok gitmek istedim bir ara ama fırsatım olmadı bir türlü. Kamp fena fikir değil aslında ama ben böceklerden ve karanlıktan bir tık fazla korkuyor olabilirim :D Bir seferlik yapılabilir bence :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hee iyi etmişsin, unuttunuz tamamen buraları. :') Hahaha sen mi yaptın, eline sağlık. Ben bu bayram baklava yapmayacağım herhalde ya, zaten sıcak olduğundan herhangi bir şey yapasım gelmiyor, abim de istiyorum falan demedi, bu bayramı baklavasız geçireceğiz. :D 

Tabii canım, bu sıcakta kaplıcaya gitmeyeceksin de nereye gideceksin? :D 

Alıntı eklemeyi unutmuşum. :yes-sir-crazy-rabbit-emoticon:

Bu arada okçuluk deneyimin nasıl geçti?  Umarım kimseyi vurmamışsındır. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

40 dakika önce, Freesia yazdı:

Selamlar nabersiniz

Biz bu sene de tatile gidemiyeceğiz gibi belki günü birlik kaplıcalara gideriz :relax2-onion-head-emoticon:

@Elimiel-23

Bu arada muğla nasıl bir yer hem yaşanacak yer olarak hemde tatil yeri olarak :3

Tatil yeri olarak çok güzel aslında bol yeşillikli, doğal ve temiz ama belli bölgeleri tamamen tatil için ayrılmış hani ve pahalı yerleri çok. Bir de böyle köy gibi yerleri var yaşanılabilir ama çok sıcak. Yaşamak isterdim ama oralı olmak gerek sanırım. Evler inanılmaz pahalı hoş her yer de pahalı  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 dakika önce, Freesia yazdı:

:'D 

Yani, %100 ben yaptım diyemem ama yapım aşamasında bayağı bir emeğim geçti. :D

Bir bayramda böyle olsun zaten buralarda insan kalmadı, herkes tatilde millet nasıl bunaldıysa artık. Ben size birer dilim yollarım merak etmeyin. :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Hahaha hangi kısımlarına katkın oldu? :D 

Biz zaten kendimiz yemek için yapıyorduk, bize gelen giden pek olmuyor. :D Ahaha sağ olasın. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.